Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
 Spatiu comercial 3 camere gata de utilizare,ideal pentru orice activitate
10
1

Un spațiu care inspiră profesionalism încă de la intrare Dacă îți dorești un birou în care clienții să intre cu încredere și echipa să lucreze cu plăcere, atunci acest spațiu comercial cu 3 camere este locul ideal pentru următorul tău capitol. De cum pășești înăuntru, te întâmpină un hol luminos, care ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită   aproape de Deva
21
12

Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită aproape de Deva

Comision 0% Cumparator! Se oferă spre vânzare proprietate situată în localitatea Tisa, județul Hunedoara, la aproximativ 41 km de Deva, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuință permanentă sau casă de vacanță. Detalii proprietate: Suprafață teren: 1887 mp Regim de înălțime: Demisol + Parter (D+P) Suprafață ...

225 EUR/m2 | 120 m2

Tisa, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă individuală renovată 2026 | 150 mp | Garaj | Zona Chizid
11

BLITZ va prezintă o casă individuală situată in zona Chizid din Hunedoara, într-o zonă liniștită de case, cu acces facil pe drum betonat și priveliște deschisă spre pădure. Proprietatea are aproximativ 150 mp utili, este dispusă pe P+1+pod și beneficiază de un teren de 275 mp, suficient pentru o familie ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez garsoniera in Deva, zona Dacia, parter, bloc de 4 etaje, usa metalica, centrala termica,
9

Inchiriez garsoniera in Deva, zona Dacia, parter, bloc de 4 etaje, usa metalica, centrala termica, termopane, instalatii schimbate, gresie, faianta, parchet, mobilata si utilata integral. Pret: 190 euro luna + garantie + Comision Agentia Imobiliara 50% din prima chirie, pentru chirias. Tel: . Mai ...

22 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere în Deva, zona ultracentrală Lido-Casa de Pensii, etaj 2,
10
4

Vand apartament 3 camere în Deva, zona ultracentrală Lido-Casa de Pensii, etaj 2, suprafața utilă 68, 9 mp (62,3 mp + balconul de 6,6 mp), 2 băi, vedere în 2 părți, ușă metalică, centrală termică, tamplarie pvc cu geam termopan, balcon închis cu tamplarie din aluminiu cu geam terrmopan, gresie, faianță, ...

1116 EUR/m2 | 69 m2

Decebal, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 3 camere in Deva, etaj 1, din anul 2000, suprafata tabulara de 156,9 mp, BOXA
18
2

Vand apartament cu 3 camere in Deva, etaj 1, bloc din BCA din anul 2000, suprafata tabulara de 156,92 mp + BOXA intabulata de 10,95 mp, zona Banca Transilvania, 22 Decembrie, 2 bai, 3 balcoane, izolat exterior, usa la intrare din lemn masiv, usi interioare din lemn, centrala termica prin condensare, ...

892 EUR/m2 | 157 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 3, situata pe mijloc, amenajata modern,
10
2

Vand garsoniera cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 3, situata pe mijloc, amenajata modern, usa metalica, usi interioare noi, incalzire cu aer conditionat si calorifer electric, apa calda cu instant, gresie, faianta, parchet, mobilata si utilata integral. Pret: 37 500 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai ...

1500 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vand casa in Deva, zona centrala (M. Dalas), D+P+E,
20
1

Vand casa in Deva, zona centrala (M. Dalas), D+P+E,

Vand casa in Deva, zona centrala (M. Dalas), D+P+E, constructie de caramida din anul 1990, acoperitata cu pod si tigla ceramica, suprafata totala de teren 174 mp, acces auto in curte, amprenta la sol de 84 mp, suprafata construita desfasurata de 270,51 mp. Dispune de centrala termica pe gaz, instalatie ...

1089 EUR/m2 | 271 m2

Central, Deva, Hunedoara

Vand casa in Deva, P+E + Garaj dublu separat cu intrare directa din strada, zona peste linia ferata,
10

Vand casa in Deva, P+E + Garaj dublu separat cu intrare directa din strada, zona peste linia ferata, deschidere la strada de 20 metri liniari, acces auto in curte cu alee betonata, amprenta la sol de 75 mp, suprafata construita desfasurata de 150 mp + garajul de 40 mp + camera tehnica de 28 mp. Este ...

900 EUR/m2 | 150 m2

Garii, Deva, Hunedoara

Vand garsoniera in Deva, zona I. Maniu, suprafata utila 30,50 mp, etaj 4, bloc de 9 etaje cu lift
11
3

Vand garsoniera in Deva, zona I. Maniu, suprafata utila 30,50 mp, etaj 4, bloc de 9 etaje cu lift, usa metalica, tamplarie PVC cu geam termopan, centrala termica, gresie, faianta, parchet. Pret: 39 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu ...

1258 EUR/m2 | 31 m2

Garii, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Viitorului (Gojdu), et. 3,mobilat, utilat
15
1

Vand apartament 3 camere in Deva, zona Viitorului (Gojdu), et. 3, bloc de 4 etaje de caramida, izolat exterior, suprafata utila 58 mp + balconul de 7 mp, (suprafata utila totala 64 mp), usa metalica, usi interioare schimbate, centrala termica, instalatia electrica pe cupru,instalatie de aer conditionat, ...

1234 EUR/m2 | 64 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand teren intravilan in Zavoi partea de jos situat pe str. Sadoveanu, imprejmuit cu gard din lemn
8
1

Vand teren intravilan in Zavoi partea de jos situat pe str. Sadoveanu, imprejmuit cu gard din lemn si plasa, potrivit pentru constructiei de casa cu PUZ aprobat. Suprafata totala 400 mp, deschidere la strada de 13,656 metri, utilitati: apa si canalizare la poarta iar gazul si curentul la maxim 100 metri ...

400 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat in Deva, zona Carpati, bloc de caramida de 4 etaje,hol central
13

Vand apartament 3 camere decomandat in Deva, zona Carpati, bloc de caramida de 4 etaje,hol central patrat, suprafata utila 65 mp, + balconul, 1 baie, 1 balcon, usa metalica, usi interioare noi, centrala termica, aer conditionat, termopane, gresie, faianta, parchet, etaj 4 izolat cu garantie. Pret: 68 ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 4 camere cu garaj si beci in duplex in Deva, zona ultracentrala
20

Vand apartament cu 4 camere cu garaj si beci in duplex in Deva, zona ultracentrala (la aproximativ 500 metri de Tribunal), suprafata utila 177 mp + teren in proprietate 83 mp, constructie solida din caramida din anul 1977, intretinuta, proiect pentru centrala termica, sobe de teracota pe gaz si pe lemne, ...

904 EUR/m2 | 177 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona I. Traian, parter, mobilat, utilat
13

Vand apartament 2 camere in Deva, zona I. Traian, parter, bloc de 4 etaje de caramida anvelopat si reabilitat, suprafata utila 43, canalizare separata la baie, usa metalica, usi interioare schimbate, termopane, instalatii sanitare schimbate, centrala termica, instalatia electrica si termica pe cupru, ...

1698 EUR/m2 | 43 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 2, mobilat, utilat
11

Vand apartament cu 2 camere in Deva, zona Dacia, etaj 2, bloc de 4 etaje din caramida, suprafata utila 35 mp, usa din lemn la intrare, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, mobilat si utilat. Pret: 42 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia ...

1200 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Inchiriez garsoniera decomandata in Deva, zona Zamfirescu in Q-uri, parter inalt, renovata,
13
2

Inchiriez garsoniera decomandata in Deva, zona Zamfirescu in Q-uri, parter inalt, renovata, usa metalica, usi noi, centrala termica noua, termopane, gresie, faianta, parchet. Proprietarul doreste sa o inchirieze unei firme. Pret: 850 lei luna + garantie + Comision Agentie Imobiliara 50% din prima chirie, ...

27 m2

Zamfirescu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Pescarilor ( ITM), decomandat, suprafata utila 47 mp + balcon
15

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Pescarilor ( ITM), decomandat, suprafata utila 47 mp + balconul, etaj 4, bloc de 9 etaje cu lift, centrala termica noua prin condensare, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, intretinut. Pret: 58 000 euro neg. Tel: 0724 293226. Mai multe poze, VIDEO si detalii ...

1234 EUR/m2 | 47 m2

Central, Deva, Hunedoara

Inchiriez Vila 5 camere mari, 5 balcoane + 2 bai + bucatarie, full utilata in zona centrala
16

Inchiriez Vila 5 camere mari, 5 balcoane + 2 bai + bucatarie, full utilata in zona centrala rezidentiala Deva Simion Barnutiu. Poate caza 8 + 1 persoane. Pozitionata pe o strada rezidentiala aproape de centru, casa este excelenta atat pt activitati comerciale (clinica, birouri, cabinete) cat si pentru ...

100 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Salvează căutarea