Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa ultracentrala Deva,ocazie unica
7

Casa ultracentrala Deva,ocazie unica

Casa interbelica cu pozitionare centrala unica,Bulevardul 1 Decembrie -22 Decembrie , cu vizibilitate maxima si acces imediat la unul dintre cele mai importante bulevarde ale orasului. Casa este o constructie solida si impunatoare din 1930. Ofera un spatiu util de circa 260 mp , iar terenul proprietatii ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, Et. 3, Pizzeria Hot, Hunedoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje, aflat in zona Pizzeriei Hot, in Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp, compartimentata astfel: - 2 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol ...

971 EUR/m2 | 35 m2

Sud, Hunedoara, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
15
2

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului
9
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Minerului

ID IMOBIL 1061 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: parter in bloc de 4 etaje suprafata utila 44 mp baie cu geam ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet clasic, gresie, faianta centrala termica mobilat si utilat cum se vede in imagini Pret: ...

1114 EUR/m2 | 44 m2

Minerul, Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere cu grădină, Hunedoara, micro 4, parter. Pret 36500 EUR neg
9
6

Vând apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc din Hunedoara în cartierul Micro 4, zona liniștită. Apartament se află într-un bloc de cărămidă, pe mijloc, cu următoarele îmbunătățiri: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * balcon închis ...

777 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand spațiu cu destinație de magazie
5
2

Vand spațiu cu destinație de magazie

Vând spațiu în suprafață de 100 mp, împreună cu terenul aferent, cu destinația de magazii, parte din punctul termic din curtea Lic Energetic din Deva. Preț 16.000 euro.

160 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Central Hunedoara spatiu comercial birouri salon 58mp
9

Central Hunedoara spatiu comercial birouri salon 58mp

Inchiriem spatiu comercial in centrul Hunedoarei- zona Teatru Casa de Cultura, vis-a-vis de pizzeria Roma. - suprafata 58mp Format din: - o zona de intrare receptie, o camera mare, 2 incaperi adiacente, hol si o baie. Potrivit pentru: frizerie, birouri, salon de infrumusetare, salon de masaj, vanzare ...

58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane..  bloc D13 ..etajul 8!! 8

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane.. bloc D13 ..etajul 8!!

Detalli la nr de telefon... !!

294 EUR/m2 | 68 m2

Vulcan, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Garsoniera de inchiriat
7
6

Garsoniera de inchiriat

Mobilata,utilata,centrala,AC

37 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Garsoniera de închiriat Simeria
2
2

Garsoniera de închiriat Simeria

Închiriez garsonieră Simeria gara,mobilata,mașină spălat,frigider,centrala termica tel #

25 m2

Simeria, Hunedoara

Promovat
Garaj cu sup.30m2 + curte de 290m2
5
1

Garaj cu sup.30m2 + curte de 290m2

Se ofere spre închiriere garaj cu sup. de 30m2 + o curte cu o suprafață de 290m2.Garajul dispune de curent electric 220v și 380v(trifazic), apă,sistem de supraveghere și o curte generoasă. Prețul chiriei este de 1200 Ron luna + 2400 Ron depozit. La semnarea contractului se plătește chiria pe lună în ...

30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Inchiriez apartament in Cluj Napoca
3

Inchiriez apartament in Cluj Napoca

Inchiriez apartament cu 2 camere in Cluj Napoca etajul 3 din 4 , cartierul Dambul Rotund str Jean Jaures, Apartamentul este decomandat , mobilat si bucataria complet utilata.Pretul este de 530 euro, negociabil. Nu doresc colaborare cu agentie imobiliara. Va rog sa sunati pentru deta ...

55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa de vânzare sat Gurasada
8
12

Casa de vânzare sat Gurasada

Vând casa in Gurasada, județul Hunedoara, la 35 km de Deva - 31 minute pa A1, drum asfaltat. Casa are 3 camere, baie, bucătărie, terasa acoperită de 30 mp, curent trifazat, apa curenta si fântâna, cămara 20mp, lemnărie, garaj, zone de depozitare, zona de grătar, pomi fructiferi. Preț 45.000 euro, negociabil ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Gurasada, Hunedoara

Vand teren si padure de brad in M-tii Parang
5
19

Vand teren si padure de brad in M-tii Parang

Pasune si padure de brad ( 12000 m2 pasune si 20000 m2 padure de brad ). Drum,apa si posibilitate de alimentare cu energie electrica di apropiere . La 10 min.de telescaun si langa partiile de schi din M-tii Parang. Se pot construi cabane.

32,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vinzare propietate
5
2

Casa de vinzare propietate

Vînd casa in Petrosani construită anul 2007 , compusă din 2 cam ,1 bucatarie ,1 baie ,2 colidoare .Anexe ,centrala pe lemne 2 camari plus loc depozitare lemne de foc .Gradina 600 mp Constructia are suprafata 100 mp .Pret negociabil 80.000 mii eur .Tel

114 EUR/m2 | 700 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casa
5
3

Vand casa

vând casă cu 2 camere bucătărie hol baie anexe cu centrala termica pe lemne 190 mp total mai multe detalii la fata locului

500 EUR/m2 | 90 m2

Est, Aninoasa, Hunedoara

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj vinzare Deva str D Zamfirescu

Garaj de vinzare. Str D Zamfirescu . În spate la Dispensarul medical Deva jud hunedoara

Deva, Hunedoara

Teren intravilan 2500m2, Beriu, Hunedoara.
9

Teren intravilan 2500m2, Beriu, Hunedoara.

Teren intravilan de 2500m2, in localitatea Beriu, Hunedoara. Ca punct de reper, se afla in spatele sectiei de politie, aproape de primarie si de ferma de pasari. Are un bazin de apa facut din piatra si acoperit cu lemn de 8x6m2 aproximativ. Se poate da si la schimb pe o alta parcela in zona de munte ...

2,500 m2

Beriu, Hunedoara

Vând teren în zona Stadion Hațeg lângă drumul auto!Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați 2

Vând teren în zona Stadion Hațeg lângă drumul auto!Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

Vînd teren în Hațeg lângă stadion!Ptr mai multe detalii sunați la nr de telefon

45,000 m2

Hateg, Hunedoara

Casă de vânzare
9
1

Casă de vânzare

Casă de vânzare situata in Oras Hațeg constructi 200 mp si teren 400 mp.4 camere.bucatarie si bucatarie de vara baie 2 holuri usi si geam termopan cu ancalzire pe lemne si sobe de teracota doua garaje. 80000 euro usor negociabil. Sau schimb cu apartament in Hațeg.

400 EUR/m2 | 200 m2

Hateg, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1073) Hunedoara (330) Petrosani (111) Simeria (87) Brad (79) Orastie (68) Vulcan (63) Petrila (52) Lupeni (50) Hateg (43) Soimus (25) Criscior (18) Calan (16) Uricani (15) Barsau (14) Ilia (13) Rau de Mori (13) Bacia (12) Bejan (11) Cristur (10) Geoagiu-Bai (10) Vata de Jos (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Dobra (8) Geoagiu (8) Pestisu Mare (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Mintia (6) Pestisu Mic (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Beriu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Clopotiva (5) Ghelari (5) Lesnic (5) Romosel (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Aninoasa (4) Barbura (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Gothatea (4) Josani (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Runcu Mare (4) Tisa (4) Almas-Saliste (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Cerbal (3) Chimindia (3) Cozia (3) Dealu Mare (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Hartagani (3) Livadia (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Nucsoara (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santandrei (3) Stanija (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Vata de Sus (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cincis-Cerna (2) Costesti (2) Dudesti (2) Fizesti (2) Fornadia (2) General Berthelot (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Popesti (2) Rachitova (2) Rapoltel (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Salistioara (2) Santuhalm (2) Saulesti (2) Serel (2) Silvasu de Sus (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batalar (1) Batiz (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dalja Mica (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Dobrot (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Galati (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1)