#Garsoniera Deva renovata
10
2

#Garsoniera Deva renovata

#GarsonieraDeva, #Apartament 1 camera 27 mp, -complet renovata, etaj 3! Centrala termica pe gaz, contor separat de apa, aer conditionat, mobilata complet, masina de spalat, cuptor microunde, plita pe gaz, frigider! Pentru nefumatori! Nu se accepta animale de companie! Contract pe minim 1 an. Se achita ...

27 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947
16
77

Casa de vacanta si relaxare la munte - ID V1947

ID intern: V1947 Cabana de vanzare in zona Rau de Mori, judetul Hunedoara FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip cabana, cu un regim de inaltime P+M situata in zona Rau de Mori, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 235 mp. Cabana a fost construita in anul ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Rau de Mori, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Vand teren zona Rusu - Parang
6
3

Vand teren zona Rusu - Parang

Teren intravillan intre cele doua telescaune, cu acces la drum neasfaltat dinspre Hotel Rusu, telescaun nou si acces la drum asfaltat dinspre Hotel Ayana, telescaun vechi. Terenul nu este parcelat, se realizeaza la cerere functie de zona dorita. Terenul dispune de posibilitate racordare utilitati - apa, ...

1,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vacanță (motel) pe Lacul Cinciș.
10
11

Casă de vacanță (motel) pe Lacul Cinciș.

Casă formată din P+1+M ,compusă din 11 camere, 3 băi ,hol cu bar, fosă septică, canalizare, situat la primul pod înainte de drumul spre Izvoare.

682 EUR/m2 | 220 m2

Teliucu Inferior, Hunedoara

Apartament 3 camere, renovat modern, la cheie, zona Micro 4, Hunedoara
14

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, aflat la parterul inalt al unui imobil cu 10 etaje, situat in cartierul Micro 4, in apropierea Scolii Generale nr. 2 din Hunedoara. Actualul proprietar a renovat apartamentul in intregime, in urmă cu 3 ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

Apartament cu 2 camere, decomandat, renovat, zona McDonalds, Hunedoara
10

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje si acoperis, situat in zona McDonalds din Hunedoara. Actualul proprietar a renovat apartamentul in intregime in urma cu 2 ani, fiind schimbate inclusiv instalatiile ...

939 EUR/m2 | 49 m2

Est, Hunedoara, Hunedoara

casa de locuit si teren
1
7

casa de locuit si teren

teren si casa de locuit în zona cu acces spre Transalpina si Voineasa, mânăstirile din zona fiind Prislop, Oașa, Groapa Secului si alte peisaje montane de invidiat whtsapp

20 EUR/m2 | 75 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala
17

Apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala

ID IMOBIL: 918 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala. Detalii imobil: pozitionat la parter intr-un bloc de 4 nivele suprafata utila 45 mp baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta usa metalica bucatarie ...

1400 EUR/m2 | 45 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Vând Casa in Sat Galați Comuna Pui Județul Hunedoara
3
1

Vând Casa in Sat Galați Comuna Pui Județul Hunedoara

Vând casă in sat Galați Comuna Pui Județul Hunedoara

101 EUR/m2 | 840 m2

Galati, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Progresu   Et. 2
19
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Progresu Et. 2

ID IMOBIL: 1065 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Progresu Detalii imobil: etaj 2 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida - decomandat - suprafata utila 75 mp - vedere pe doua parti parchet, gresie, faianta centrala termica - aer conditionat Pret: 98 500 euro neg. Comision ...

1313 EUR/m2 | 75 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala   Progresul, et 2
20
1

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala Progresul, et 2: Detalii imobil: bloc din caramida apartament decomandat pozitionat pe mijloc etaj 2 in bloc de 4 nivele 50 mp usa metalica parchet, uși și boaserie din lemn masiv de stejar gresie, faianta in baie ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Casa in comuna Baita
20
10

Casa in comuna Baita

Va propun spre vanzare casa in comuna Baita: Detalii imobil: an constructie casa 1996 suprafata totala teren intravilan: 2763 mp - casa P+E+M amprenta la sol: 177 mp Compartimentare: Parter: hol, bucatarie, spatiu pentru servit masa, baie, casa scarii, garaj, camera tehnica, beci si terasa ...

251 EUR/m2 | 350 m2

Baita, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2
13
1

Apartament 2 camere in Deva, zona Dacia, Et. 2

ID IMOBIL 105 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Dacia Detalii imobil: etaj 2 4 suprafata utila 32mp - izolat interior - baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC parchet, gresie, faianta - usa metalica - se vinde mobilat și utilat, cum se vede ...

1344 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie
15

ID IMOBIL 1048 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona ultracentrala- 1 Decembrie Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 etaje cu vedere la Bulevard ST= 48mp bloc din caramida usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta ...

1438 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate in Deva, zona Piata Centrala + Boxa
14

ID IMOBIL 1060 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Piata Centrala Detalii imobil: parter inalt in bloc de 4 etaje decomandat balcon inchis camara boxa intabulata bloc izolat pe exterior usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC parchet, ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
15
1

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

ID IMOBIL 1059 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral   Ion Ceanga
1
2

Apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga

ID IMOBIL 1055 Va propun spre vanzare apartament 2 camere, decomandat in Deva, zona Ultracentral Ion Ceanga: Detalii imobil: etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis facut recent balcon inchis usa metalica la intrare ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica parchet, gresie, faianta ...

1145 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu
16

Apartament 2 camere, decomandat - in Deva, zona Balcescu

ID IMOBIL 716 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu: Detalii imobil: bloc anvelopat exterior integral etaj 8 din 10, cu lift decomandat 49 mp balcon inchis in termopan baie cu geam usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului
20
5

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia
10
1

Spatiu comercial in Deva, zona Dacia

ID IMOBIL 1042 Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Dacia Detalii imobil: pozitionat la parter cu intrare atat din stada cat si din casa scarii suprafata 32 mp lavabila alba gresie centrala termica pe gaz usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial in Deva, zona Liliacului
5

Spatiu comercial in Deva, zona Liliacului

ID IMOBIL 1022 Va propun spre inchiriere spatiu comercial in Deva, zona Liliacului Detalii imobil: pozitionat la parter cu vedere la strada, intru-un centru comercial suprafata 30 mp renovat integral gresie aer conditionat usi din termopan cu tamplarie PVC ferestre din termopan cu tamplarie ...

30 m2

Liliacului, Deva, Hunedoara

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1
7
8

Garsoniera in Deva, zona Dacia, et 1

ID IMOBIL : 1037 Va propun spre vanzare garsoniera in Deva, zona Dacia: Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 nivele pozitionat pe mijloc balcon inchis centrala termica parchet clasic, gresie, faianta usa metalica OCUPABIL IMEDIAT Pret: 29500 euro Comision pentru cumparator: 0% Tel: 0770 ...

1180 EUR/m2 | 25 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1069) Hunedoara (331) Petrosani (110) Simeria (87) Brad (82) Orastie (66) Vulcan (62) Lupeni (55) Petrila (53) Hateg (44) Soimus (24) Calan (19) Criscior (17) Bacia (13) Barsau (13) Ilia (13) Uricani (13) Rau de Mori (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Cristur (8) Geoagiu (8) Vata de Jos (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Mintia (7) Pestisu Mic (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Pestisu Mare (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Barbura (4) Beriu (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Clopotiva (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Almas-Saliste (3) Aninoasa (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) General Berthelot (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santuhalm (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Tisa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Batiz (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Santandrei (2) Saulesti (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1)