Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Vilă spațioasă 5 camere | 5 balcoane | 8+1 persoane | Zonă centrală Deva
19

Cauți un spațiu generos, gata de utilizare imediată, într-o zonă centrală și liniștită din Deva? Această vilă este alegerea perfectă atât pentru locuit, cât și pentru activități comerciale (birouri, clinică, cabinete). Capacitate mare până la 8+1 persoane 2 etaje complet mobilate și utilate ...

200 m2

Baritiu, Deva, Hunedoara

Promovat
Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt, in sat Gros Hunedoara
4

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan, aflat chiar la intrarea in satul Gros, din judetul Hunedoara, la o distanta de 13km fata de Castelul Corvinilor. Suprafata terenului poate fi de 1000 mp sau 1500 mp, in functie de ce doreste cumparatorul, actualul proprietar ...

1,000 m2

Gros, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

825 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa cu 4 camere, zona centrala Hunedoara, renovata, mobilata si utilata
10
12

De vanzare casa cu 3 dormitoare si living spatios, 2 bai, spatiu tehnic, 2 bucatarii, terasa, curte si gradina + anexe. Compartimentarea se face cu un hol spatios din care, pe partea dreapta se afla 2 dormitoare iar pe partea stanga se afla o baie cu vana, un spatiu tehnic si un dormitor. ...

320 EUR/m2 | 500 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă in Gros cu potențial afacere (Camping,Pensiune, etc)
5
4

Casă in Gros cu potențial afacere (Camping,Pensiune, etc)

Vând Casă P+1 în Gros cu 8610 Mp teren intravilan, Hunedoara, cu potențial Camping sau alte idei de afaceri. Casa este renovată, construcția este din 2011, suprafața construită este de 231 Mp. Are panouri solare, centrala pe lemne, 4 camere, 2 bai, living cu bucătărie open space, balcon, anexe. ...

24 EUR/m2 | 8,610 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa in Hunedoara, zona Chizid (Botu calului), P+1+Pod. Pret 135000 EUR NEG
10
3

Vand casa în Hunedoara, zona Chizid langa "Botu Calului", formata din P+1+Pod , cu următoarele dotări: * Parterul este prevazut cu 2 garaje, 2 camere, hol mare - necesita renovare; * Etajul cuprinde 4 camere, hol spatios, bucatarie si baie mare; * este prevăzut cu centrală termică proprie; * instalație ...

441 EUR/m2 | 306 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Hunedoara, zona OM. Pret 47500 EUR
6
1

Vând apartament în zona OM, decomandat, compus din 2 camere: hol, baie, bucătărie open space cu livingul, dormitor și pod. Îmbunătățiri aduse apartamentului: * centrală termică proprie * ușă antiefracție * aer condiționat în ambele camere * bloc izolat termic * gresie, faianță * instalație electrică ...

1033 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Cabana de vanzare in Ciuleni-Toplita langa lacul Cincis
19
14

Cabana de vanzare in Ciuleni-Toplita langa lacul Cincis

De vanzare cabana individuala situata in Ciuleni-Toplita Hunedoara, langa lacul Cincis. Este construita din caramida in anul 2010, renovata in anul 2020 structurata pe 3 etaje D+P+M. Amprenta la sol este de 59 mp, suprafata utila este 124 mp, deschidere la strada pietruita de 20 ml. La parter se ...

483 EUR/m2 | 124 m2

Toplita, Hunedoara

Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp
10
24

Vând teren intravilan în comuna Șoimuș , 3380 mp

Vând teren intravilan cu o suprafață de 3380 metri pătrați, acest teren vă oferă libertatea de a va transforma visele în realitate. Cu o varietate de utilități posibile , de la construirea unei cabane rustice sau pensiune pentru turisti până la dezvoltarea unei ferme agricole sau a propriei case familială.. Zona ...

3,380 m2

Soimus, Hunedoara

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

De vanzare casa in sat Homorod, jud HD cu 2 camere, bucătărie, cămară, pivnita, pod, locație pt baie, terasa mare, 2 curti, gradina cu vie si livada, fantana in curte. Este renovata si consolidata de la fundatie pana la acoperis in 2010. Cu posibilitate de constructie noua in curte ...

589 EUR/m2 | 90 m2

Homorod, Hunedoara

Garsoniera confort 1
10
20

Garsoniera confort 1

Vînd garsonierá 34 m zona Parîngul localitatea Petrosani ,taxe la.zi bloc de caramida cu tiglá etajul3 din 3 ,scara cu interfon ,mai multe detalii in privat

647 EUR/m2 | 34 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand casa Simeria Veche(persoana fizica)
8
23

Vand casa Simeria Veche(persoana fizica)

Vand casa si gradina in satul Simeria Veche cu toate utilitatile in suprafata de 800 mp.Pt informatii va rog sunati.Nu sunt agentie!!!

69 EUR/m2 | 1,000 m2

Simeria Veche, Hunedoara

Vand teren extravilan Simeria Veche 3

Vand teren extravilan Simeria Veche

Teren in suprafata de 14000 mp situat la urcarea spre autostrada.NU sunt agentie!!!

Simeria Veche, Hunedoara

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere în Hațeg str Aleea Constructorului, mobilat , et 3 , îmbunătățiri: gresie ,faianță,parchet , uși, ușă metalică la intrare, centrală termică, termopane, modificat open space, baia mărită ,loc de parcare în fața blocului, mai multe detalii în privat!

1200 EUR/m2 | 35 m2

Hateg, Hunedoara

vand casa in Simeria Veche(sunt persoana fizica)
8
57

vand casa in Simeria Veche(sunt persoana fizica)

Vand casa cu teren in sat Simeria Veche in suprafata de 800mp.Are toate utilitatile.NU sunt agentie!!!

69 EUR/m2 | 1,000 m2

Simeria, Hunedoara

Vand loc de casa(sunt persoana fizica)
3
2

Vand loc de casa(sunt persoana fizica)

Vand teren intravilan in sat Simeria Veche.Are toate utilitatile.suprafata totala 8000 mp.front stradal 18 m

Simeria Veche, Hunedoara

De vanzare teren
3
27

De vanzare teren

De vanzare teren in comuna Sarmizegetusa,sat Paucinesti,situat intre Muntii Poiana Rusca si Tarcului,la 20 km de Hateg si 2 km de Sarmizegetusa.Suprafata 2400 mp,terenul este ideal pentru casa fiind o zona linistita cu aer curat si multa padure.La marginea terenului se afla un parau si drum asfaltat.Pret ...

Paucinesti, Hunedoara

Apartament 2 camere, Aleea Liliacului, Lupeni, zona A
4

Apartament 2 camere, Aleea Liliacului, Lupeni, zona A

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, 44 mp, et. 1 din 4, bloc din caramida Situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Lupeni, cu acces usor către stațiunea Straja. Apartamentul este renovat în proporție de aproximativ 80%, fiind ideal pentru cei care își doresc un spațiu care ...

864 EUR/m2 | 44 m2

A, Lupeni, Hunedoara

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă   Petroșani
2
3

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă Petroșani

Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

vand casa!
5
2

vand casa!

casa în roșu P+M casa are 100mp 10 5 intabulata! terenul 1700 intabulați ! apa, canalizare, curent! gazul e la poarta !

600 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ,ultracentral, complet mobilat și utilat, bloc reabilitat
10

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, în format semidecomandat, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc solid din cărămidă, reabilitat complet anul trecut. Imobilul a beneficiat de lucrări ample de modernizare: anvelopare termică, renovare fațadă, înlocuire tâmplărie, refacere acoperiș și ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Orastie, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1069) Hunedoara (329) Petrosani (111) Simeria (87) Brad (82) Orastie (66) Vulcan (62) Lupeni (55) Petrila (53) Hateg (44) Soimus (24) Calan (19) Criscior (17) Bacia (13) Barsau (13) Ilia (13) Uricani (13) Rau de Mori (12) Bejan (11) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Baia de Cris (8) Cristur (8) Geoagiu (8) Vata de Jos (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Dobra (7) Mintia (7) Pestisu Mic (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Pestisu Mare (6) Simeria Veche (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Lesnic (5) Teliucu Inferior (5) Toplita (5) Barbura (4) Beriu (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Clopotiva (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Almas-Saliste (3) Aninoasa (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) General Berthelot (3) Govajdia (3) Gros (3) Gurasada (3) Harau (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santuhalm (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Tisa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Archia (2) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Batiz (2) Bobalna (2) Boiu de Sus (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Santandrei (2) Saulesti (2) Serel (2) Stanija (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Burjuc (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1) Manerau (1) Merisor (Banita) (1) Micanesti (1)