Imobiliare Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Casa batraneasca de vanzare, 4 camere, in Hunedoara, sat Micanesti
46
27

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa batraneasca cu 4 camere decomandate, aflata in judetul Hunedoara, in localitatea Micanesti. Casa are o suprafata utila de 60mp, compartimentata astfel: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Actualul proprietar a facut multiple ...

631 EUR/m2 | 60 m2

Micanesti, Hunedoara

Promovat
Casa individuala, 4 camere, 2600mp teren, Barcea Mare in Hunedoara
20
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, aflata in judetul Hunedoara, localitatea Barcea Mare, din judetul Hunedoara. Suprafata utila de 120mp utili, este compartimentata astfel: - 3 camere - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol de acces Confortul ...

846 EUR/m2 | 130 m2

Barcea Mare, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren sat Balata
1
1

Vand teren sat Balata

Vând teren situat într-o zonă liniștită în localitatea Balata com Soimus jud Hunedoara în suprafață de 4500 mp , posibilitatea de a te racorda la apă curent gaz și canalizare și amplasa o cabană

4,500 m2

Balata, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (potcoava) 57000 Eur Neg
6
4

Vand apartament cu 2 camere, in Hunedoara, zona OM (politie), semidecomandat, 43mp +5m boxa. cu urmatoarele dotari: *centrala termica proprie *usa intrare antiefractie *geamuri termopan *parchet laminat *zugravit in lavabil *boxa 5 mp in acte Se vinde semimobilat. Pretul este de 57000 ...

1326 EUR/m2 | 43 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere, Hunedoara, zona Supeco, etaj 6, 36000 EUR
5
10

Vând apartament cu 2 camere situat în Hunedoara, Micro 3, între Profi și Supeco, la etajul 6. Are următoarele caracteristici: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * glafuri marmură * gresie și faianță * parchet laminat * balcon mare deschis Ocupabil ...

766 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT,  etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg
5
17

Vând apartament cu 1 camera în Hunedoara, zona OT, etaj 3, bloc de caramida. Preț 34.900 EUR neg

Vând apartament cu 1 cameră în Hunedoara, Zona OT, Str Muresului, etaj 3, bloc de cărămidă, cu următoarele îmbunătăți: * Centrala termica proprie * Geamuri termopan cu tâmplărie PVC * Usa intrare antiefractie *Usi interioare termopan Mobilată și utilată Ocupabila imediat. Preț 34.900 euro neg ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Micro+2, Hunedoara, Hunedoara

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara
5
16

Vand casa in Sat Cerisor, Comuna Lelese, Jud. Hunedoara

Vând casă cu 2 camere, hol mare , cămară mare, plus camera jos, grajd, teren intravilan in jurul casei 1182 mp. Casa este in stare buna. Ocupabila imediat. Apa langa casa. Se afla la 40 de minute din Orașul Hunedoara până în Sat.

413 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere 11

Apartament 3 camere

Vând urgent apartament petrila 3 camere, diverse îmbunătățiri, parter 8 martie. Aștept oferte !. Vând apartament 3 camere , ultracentral, Petroșani, Nord, etaj 6 din 8, lift funcțional, 2 balcoane închise, centrală termică, apa trasă separat, geam baie, mobilat Preț 70000 euro

382 EUR/m2 | 68 m2

Petrila, Hunedoara

Casă individuală renovată 2026 | 150 mp | Garaj | Zona Chizid
11

BLITZ va prezintă o casă individuală situată in zona Chizid din Hunedoara, într-o zonă liniștită de case, cu acces facil pe drum betonat și priveliște deschisă spre pădure. Proprietatea are aproximativ 150 mp utili, este dispusă pe P+1+pod și beneficiază de un teren de 275 mp, suficient pentru o familie ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Hunedoara, Hunedoara

vand casa+teren (in PUG)zona orașului Brad ,sat Barza, jud.HD,cu 2,4 HA lipite de casă+2HA parcele
1

vand casa+teren zina orașului Brad , Hunedoara cu 2,4 HA lipite de casă+parcele+parcele pădure in afara unei parcele de pădure de 5000 mp totul se află în PUG