Promovat
    Vand teren extravilan, langa satul clopotiva
3

Vand teren extravilan, langa satul clopotiva

Vând teren extravilan lângă Clopotiva, terenul este situat lângă locul de decolare a parapantistilor Suprafata teren 5000 m2 pretul de vanzare al terenului este de 8 euro m2 .

5,000 m2

Clopotiva, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara
15
6

Casa de vanzare Orastioara de sus jud Hunedoara

Casa se afla in Orastioara de sus jud Hunedoara la 15 km de orastie si 20 km de sarmis segetuza regia casa are baie 5 camere sura pivnita anexe . Casa si anexe 260 mp plus 2500 mp teren si gradina . Asfalt la poarta apa de la retea incalzirea este prin sobe de teracota . Informatii la tel Pret . ...

238 EUR/m2 | 260 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limita de proprietate. Drum asfaltat
8

Teren 900 mp in Loc. Govajdia Jud Hunedoara. La limita de proprietate este paraul Runcu, drumul de acces fiind asfaltat. Ca si utilitati curentul electric este la aprox 200 m de parcela. Se preteaza pentru construire casa de vacanta sau pensiune. Beneficiaza de un peisaj mirific. Front stradal ...

900 m2

Govajdia, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
4

Casa de vanzare

Proprietate în com. RIBITA nr 11 ,la doar 7 km de Brad , în centrul comunei Ribita Proprietatea se află la drumul asfaltat Suprafața totală 1576 mp teren împrejmuit Curți construcții 935 mp Teren arabil 641 mp Construcție anexă locuibilă din cărămidă construită în 1970 ( două camere, baie cu vană și ...

43 EUR/m2 | 1,579 m2

Ribita, Hunedoara

Vind teren intravilan la munte 2

Vind teren intravilan la munte

Vind teren intravilan, in zona turistica de munte cu apa , curent , drum asfaltat. Eventual parcele... Rog seriozitate! Nu răspund la mesaje.

10,000 m2

Valea de Brazi, Hunedoara

Cameră de cămin
8

Cameră de cămin

Vând cameră de cămin mobilată cu bucatarie, baie la comun la etajul 3 pe strada Ciprian Porumbescu, mai multe detalii în privat și la numărul de telefon

Hunedoara, Hunedoara

Casa langa bariera 2

Casa langa bariera

Vând casă langa bariera este compusa din camera bucătărie baie cămară anexe plus terenul aferent preț informativ30000e neg

150 EUR/m2 | 200 m2

Petrosani, Hunedoara

apartament 2 camere decomandat
8
28

apartament 2 camere decomandat

apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, zona Minerului, bloc de caramida, 40 mp, balcon, centrala termica, termopane, mobilat, utilat, Pret 57.000 eur neg. Tel.

1500 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament m5 1

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

684 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Teren extravilant de vânzare
6

Teren extravilant de vânzare

Salut, vand teren Extravilant cu pomi fructiferi ( pruni ). Terenul este trecut ca fanat, terenul are iesire doar in partea de jos pe un drum de tara. Terenul nu este ingrijit cum se vede in imagini din cauza ca proprietari erau in etate si nu mai puteau si fiul sau nu se ocupa de el, si mi-a revenit ...

17,183 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament central
5

Apartament central

Vand apartament zona centrala pe bulevardul Republicii APartamentul este la etajul 3, dou camere,decomndate, parchet în tot aparyamentul., pret 60.

1000 EUR/m2 | 60 m2

Brad, Hunedoara

Apartament două camere Petroșani
8
1

Apartament două camere Petroșani

Vând apartament două camere in Petroșani, recent renovat, uși schimbate, coloană apă separat, gaz, termopane!

525 EUR/m2 | 40 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament

vind apartament

vind apartament cu doua camere,Bl D4 etj 8,aer condiționat, centrala, geamuri și uși interioare din termopan, tel 077380893, pret 15,500 euro negociabil

344 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

Închiriez apartament cu 2 camere, Deva, Aleea Păcii, et3
4
1

Închiriez apartament cu 2 camere, Deva, Aleea Păcii, et3

Apartamentul se află la etajul 3. Situat aproape de piață, pe Aleea Păcii. Semidecomnadat cu living, dormitor și balcon.

47 m2

Deva, Hunedoara

Teren  în Țara Hațegului de vânzare
5
3

Teren în Țara Hațegului de vânzare

Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Vând teren extravilan de 6.700 mp, cu deschidere directă la drum județean, acces foarte bun. Ideal pentru investiție, parcelare sau dezvoltare ulterioară.Teren 6700 mp deschidere la drum județean Țara Hațegului Priveliște superbă către ...

6,700 m2

Deva, Hunedoara

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant
11
1

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant

Casă bătrânească și 5282mp teren intravilant Utilități: apă, canal,curent, fântână Preț 10 EURO mp

978 EUR/m2 | 54 m2

Brad, Hunedoara

apartament cu 2 camere
4
1

apartament cu 2 camere

Vând urgent apartament cu 2 camere tip vagon , 40 mp2 , etaj 2 . Preț:48.000 euro ușor neg. Mai multe detalii la numărul de telefon!

1200 EUR/m2 | 40 m2

Simeria, Hunedoara

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara
10
2

Casa cu gradina Geoagiu -Hunedoara

Situată la aprox. 100 m de strada principală, dispune de apă de la rețea, canalizare, centrală proprie pe gaz, calorifere și termopan la stradă. Casa de 85 mp cu 3 camere , bucătărie și baie, parțial mobilată. . Livingul este luminos și oferă o vedere spre stradă. Podeaua din lemn completează atmosfera ...

659 EUR/m2 | 91 m2

Geoagiu, Hunedoara

teren extravilan
1
3

teren extravilan

teren extravilan 2250mp cu posibilitate de racordare la toate utilitatile

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Imobiliare

Județe

Hunedoara

Localități

Deva (1068) Hunedoara (331) Petrosani (111) Simeria (88) Brad (85) Orastie (66) Vulcan (61) Petrila (54) Lupeni (53) Hateg (44) Soimus (24) Calan (19) Criscior (16) Bacia (13) Barsau (13) Ilia (13) Rau de Mori (12) Uricani (12) Bejan (10) Geoagiu-Bai (10) Balata (9) Geoagiu (9) Baia de Cris (8) Cristur (8) Dobra (8) Vata de Jos (8) Vetel (8) Bretea Muresana (7) Mintia (7) Zam (7) Almasu Mic (6) Boholt (6) Luncoiu de Sus (6) Pestisu Mare (6) Pestisu Mic (6) Almasu Sec (5) Aurel Vlaicu (5) Bosorod (5) Branisca (5) Ghelari (5) Hartagani (5) Lesnic (5) Simeria Veche (5) Teliucu Inferior (5) Barbura (4) Beriu (4) Cainelu de Sus (4) Certeju de Sus (4) Clopotiva (4) Cozia (4) Gothatea (4) Josani (4) Nucsoara (4) Ormindea (4) Ribita (4) Risculita (4) Romosel (4) Runcu Mare (4) Toplita (4) Aninoasa (3) Banita (3) Baru (3) Blajeni (3) Boiu de Sus (3) Bulzestii de Sus (3) Campu lui Neag (3) Chimindia (3) Cincis-Cerna (3) Govajdia (3) Gurasada (3) Harau (3) Luncoiu de Jos (3) Martinesti (3) Nadastia de Jos (3) Nojag (3) Paulis (3) Rapoltu Mare (3) Sacel (3) Sanpetru (3) Santamaria-Orlea (3) Santuhalm (3) Streisangeorgiu (3) Tampa (3) Tebea (3) Tisa (3) Turdas (3) Valea Nandrului (3) Bacaia (2) Bacea (2) Baiesti (2) Balsa (2) Batiz (2) Bobalna (2) Braznic (2) Bretea Streiului (2) Buces (2) Bucuresci (2) Burjuc (2) Carjiti (2) Carnesti (2) Cerbal (2) Costesti (2) Dealu Mare (2) Fizesti (2) Fornadia (2) Galati (2) General Berthelot (2) Gros (2) Hasdat (2) Hasdau (2) Hondol (2) Lelese (2) Livadia (2) Oprisesti (2) Orastioara de Jos (2) Orastioara de Sus (2) Poieni (Densus) (2) Rachitova (2) Rau Barbat (2) Renghet (2) Roscani (2) Sacaramb (2) Santandrei (2) Saulesti (2) Serel (2) Stanija (2) Strei (2) Taratel (2) Tatarasti (2) Teliucu Superior (2) Tomesti (2) Ulies (2) Unciuc (2) Vaidei (2) Valea de Brazi (2) Valisoara (Balsa) (2) Vata de Sus (2) Almas-Saliste (1) Archia (1) Baita (1) Baldovin (1) Balomir (1) Banpotoc (1) Barcea Mare (1) Barcea Mica (1) Basarabasa (1) Batrana (1) Boiu (1) Boiu de Jos (1) Bos (1) Boz (1) Bozes (1) Bradatel (1) Brazi (1) Bretea Romana (1) Buces-Vulcan (1) Bucium (1) Bucium-Orlea (1) Bulzestii de Jos (1) Calanu Mic (1) Campuri de Sus (1) Campuri-Surduc (1) Castau (1) Cerisor (1) Chiscadaga (1) Chitid (1) Cigmau (1) Ciopeia (1) Coroiesti (1) Cuies (1) Curechiu (1) Dabaca (1) Dancu Mic (1) Danulesti (1) Dealu Babii (1) Densus (1) Dudesti (1) Dumbrava de Jos (1) Dumbrava de Sus (1) Farcadin (1) Feregi (1) Fintoag (1) Furcsoara (1) Glodghilesti (1) Grohotele (1) Holdea (1) Homorod (1) Iscroni (1) Jeledinti (1) Jiet (1) Jiu-Paroseni (1) Lapugiu de Jos (1) Lapusnic (1) Livezi (1) Ludestii de Jos (1) Lunca (Baia de Cris) (1) Lunca (Baita) (1) Lunca Cernii de Jos (1) Maceu (1) Magura-Toplita (1)