apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
14 mai
APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...
1738 EUR/m2 | 80 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
11 mai
Se vinde 33% din acțiunile unei societăți piscicole performante și profitabile Locație: Sat Aurel Vlaicu, județul Hunedoara Luciu de apă: 100 hectare lacuri amenajate cu alimentare directă din râul Mureș. Dotări complete și moderne: Birouri administrative Magazii de procesare a peștelui Hală de depozitare ...
Deva, Hunedoara
13 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Inchiriez spatiu comercial in Deva Str.Marasti ,bl.D3 ,aprox 40 mp ,2 camere ,grup sanitar ,functioneaza in prezent ca si cabinet psihologic , plus loc de parcare gratis ,exclus mag. alimentar.Incepind cu data 1 iunie 2026 chirie +garantie
40 m2
Deva, Hunedoara
azi 16:28
Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.
1149 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
azi 16:23
Teren 3500 mp , toate utilitățile( mai are și fosa septica+separator) trei ieșiri dintre care una la DN7, front stradal DN 7 aproximativ 25ml Hala 880 mp , in interior este o construcție care conține 3 birouri , Bucătărie, WC , atelier
3,500 m2
Deva, Hunedoara
azi 14:45
APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...
1357 EUR/m2 | 42 m2
Bejan, Deva, Hunedoara
azi 14:20
Terenul (construibil), este compus din 2 parcele cadastrale aproximativ egale ca suprafata,(441 mp si 530 mp). Langa acestea se afla o platforma de acces auto ( eventual amplasare 2 - 3 garaje), in suprafata de 196 mp. Cota care revine acestui teren este de 93 mp, adica jumatate. Accesul se face pe un ...
Deva, Hunedoara
azi 14:09
Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
azi 13:50
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Apartament 3 camere modificat din 4 camere 2 bai living cu șemineu, complet mobilat și utilat ST 100 mp Deva zona Casa de pensii vedere în 3 părți centrala termica aer condiționat. Preț 600 EUR.
100 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.
1097 EUR/m2 | 62 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.
1360 EUR/m2 | 50 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:59
Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...
939 EUR/m2 | 293 m2
Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara
azi 12:59
Apartament 3 camere decomandat etaj 2 Deva zona ultracentrala. -3 camere -2 băi -4 balcoane -vedere în 3 părți - centrala termica Preț 115000 EUR
1278 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:58
Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR
2778 EUR/m2 | 27 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:57
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:57
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:57
Vând garaj în Deva lângă MAXXA. Teren concesionat cu 70euro an , pentru încă 14 ani, cu posibilitate de cumpărare.
Deva, Hunedoara
azi 12:28
Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...
970 EUR/m2 | 82 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:28
Casă compusă din 4 camere, baie, bucătărie, încălzire - centrală pe lemne. Apă de la rețea și fântână în curte. Canalizare, fosă septică. Anexe 41+51mp. Curte+ grădină 2586 mp. Internet și televiziune prin fibră optică Orange. Preț 62000 euro. Mai multe detalii în privat la telefon
585 EUR/m2 | 106 m2
Deva, Hunedoara
azi 12:23
Vand teren intravilan in Deva, str. Alunului nr. 1, zona Aurel Vlaicu, suprafata 3598 mp, front la strada 40 m. Terenul dispune de toate utilitatile: strada asfaltata, curent, apa, gaz pe teren, canal la poarta, este imprejmuit integral cu un gard din plasa de sarma si se vinde fara a fi parcelat. Pe ...
Aurel Vlaicu, Deva, Hunedoara
azi 12:11
Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...
1565 EUR/m2 | 46 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
azi 11:59