Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Promovat
Vila ultracentrala Deva
10

Vila ultracentrala Deva

Noi cei de la Green House suntem onorati sa va prezentam aceasta casa ! Într-o lume în care totul se vinde rapid și superficial, există locuri care nu se oferă oricui. Locuri care trebuie intelese , simtite și onorate. Așa este această casa ridicata cu gândul la eternitate, o casă în care fiecare detaliu ...

1846 EUR/m2 | 260 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
3

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament 3 camere in Deva, zona Scarisoara, etaj 2, bloc de 4 etaje,
10

Inchiriez apartament 3 camere in Deva, zona Scarisoara, etaj 2, bloc de 4 etaje, usa metalica, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, amenajat, mobilat si utilat exact cum se vede in fotografi. Pret: 250 euro luna + garantie + Comision Agentia Imobiliara 50% din prima chirie, pentru ...

48 m2

Scarisoara, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp, mobilat
10

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp + balconul, etaj 5, bloc de 9 etaje cu lift, usa metalica centrala termica, usi interioare schimbate, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, intretinut, mobilat si utilat integral. Pret: 57 000 euro neg. Tel: ...

1213 EUR/m2 | 47 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata de teren 2245 mp
20

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata totala de teren 2245 mp, deschidere mare la strada, contructie din caramida, tamplarie din lemn, incalzire cu sobe de teracota pe lemne, boiler electric in baie, gresie, faianta in baie si este acoperita cu tigla, constructie ...

430 EUR/m2 | 93 m2

Deva, Hunedoara

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare
7
4

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare, deschidere la strada de 25,95 metri liniari la prima parcela si 36 metri liniari la a doua parcela, utilitati: curent, apa canalizare pe teren si gaz. Pret: 79 euro mp (55 300 euro negociabil) prima parcela ...

700 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere cu intrari separate in Deva, zona Titu Maiorescu, suprafata utila 60 mp
10
4

Vand apartament 3 camere cu intrari separate in Deva, zona Titu Maiorescu, suprafata utila 60 mp + balconul inchis cu PVC si geam termopan, bloc de caramida de 4 etaje, usa metalica, termopane, centrala termica, aer conditionat, gresie, faianta, parchet, semimobilat si semiutilat, etaj 4 izolat cu izolatie ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

Titu%252bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
10

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 38 mp + balconul, usa metalica, centrala termica, termopane, parchet, fara amenajari. Pret: 55 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

camera de camin,la cheie,zona Dacia
7
30

camera de camin,la cheie,zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare o cameră de cămin la etj 3,zona Dacia,amenajată la cheie,totul nou, instalația electrică schimbata,încălzire cu convector electric, apă caldă,parchet laminat,termopan,mobila noua, liberă,S=13mp,baia comună.

838 EUR/m2 | 13 m2

Deva, Hunedoara

hală construcție nouă pe 2 niveluri
18
7

hală construcție nouă pe 2 niveluri

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la chirie o hală pe str.Sântuhalm,Deva, construcție nouă pe 2 nivele.La primul nivel cu suprafață utilă de 190mp cu 3 uși se acces ,se află spațiul de lucru necompartimentat,poate fi folosit ca service auto (existând canal vizitare masini) ,atelier reparatii auto,spatiu ...

390 m2

Deva, Hunedoara

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia
17

Ap 2 camere etj 2 zona Dacia

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la vânzare un ap cu 2 camere sdec la etj 2 în bloc de cărămidă izolat termic,amenajat frumos,curat, parchet laminat plus lemn masiv, gresie faianță termopane CT uși schimbate,baia cu geam,nu are balcon,de vinde complet mobilat și utilat cum se vede in poze,se poate ...

1500 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

ap 2 camere nemobilat zonă centrală
7

ap 2 camere nemobilat zonă centrală

Agenția imobiliară Mimason vă oferă la chirie un apartament cu doua camere sdec la etj 2 din 4 zona spitalul județean, nemobilat, CT.Pretabil pentru locuit, birou, prestări servicii.Se solicită garanție plus comision agenție