Imobiliare Deva Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Deva Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Deva - Vila  8 Camere
18
2

Deva - Vila 8 Camere

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unei vile cu 8 camere situata in localitatea Deva, la o distanta de 15 km de Hunedoara. Proprietatea este constructie BCA cu acoperis din tigla. Utilitati: CURENT, APA RETEA, GAZ, CANALIZARE, INTERNET. Proprietatea ...

704 EUR/m2 | 270 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casa, sat Birtin
12
5

Casa, sat Birtin

O casă cu poveste la Birtin între dealuri, cu liniște cât o lume întreagă Undeva, la doar 15 km de Ponor, pe un drum asfaltat ce șerpuiește prin păduri și coline, se află un loc care pare desprins dintr-un alt timp. Aici, în satul Birtin, înconjurată de verde și liniște, se vinde o casă veche ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Garsonierea 1 camera, zona Dacia
8
3

Garsonierea 1 camera, zona Dacia

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 camera,finisat, situat la etajul 3 in bloc de 4 etaje,situat în zona Dacia, într-o locație liniștită,in aproapierea de Scolii Generale nr. 3. Detalii imobil: -Renovat integral finisaje moderne -Boiler Motan -Aer conditionat -Instalații electrice și termice ...

1250 EUR/m2 | 30 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Casă renovată integral, parțial finalizată -  priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni
10
7

Casă renovată integral, parțial finalizată - priveliște către Cetatea Devei, Str. Călugăreni

Comision 0% Cumparator Se vinde casă pe un singur nivel, renovată complet în 2024, situată într-o zonă liniștită din Deva, cu vedere panoramică către Cetatea Devei. Detalii: Suprafață utilă: 90 mp | Construită: 116 mp Teren: 1021 mp Construcție 1970,renovata modern în 2024 Izolata la exterior cu ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Calugareni, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata
10
6

Vand apartament cu o camera decomandat in Deva, zona Eminescu (Micro 15), parter inalt, scurgere separata la bucatarie si baiei, situat pe mijloc, bloc de 4 etaje, suprafata utila 32,43 mp, usa metalica, termopane, centrala termica, gresie, faianta, parchet, mobilat, utilat. Pret: 29 000 euro negociabil. ...

906 EUR/m2 | 32 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament cu 3 camere decomandat, zona Dorobanti, suprafata utila 74 mp + 2 balcoane, 2 bai,
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat, zona Dorobanti, suprafata utila 74 mp + 2 balcoane, 2 bai, usa metalica, usi interioare noi, instalatia electrica si termica pe cupru, instalatii sanitare noi, centrala termica, termopane de calitate tripan, gresie, faianta, parchet, amenajat modern, etaj 7, bloc ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Dorobanti, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
5
1

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, pe Bld. Balcescu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 43.95 mp + balconul, centrala termica, fara amenajari. Pret: 57 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia Imobiliara Ovidiu Dev ...

1295 EUR/m2 | 44 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Inchiriez apartament 3 camere in Deva, zona Scarisoara, etaj 2, bloc de 4 etaje,
10

Inchiriez apartament 3 camere in Deva, zona Scarisoara, etaj 2, bloc de 4 etaje, usa metalica, centrala termica, termopane, gresie, faianta, parchet, amenajat, mobilat si utilat exact cum se vede in fotografi. Pret: 250 euro luna + garantie + Comision Agentia Imobiliara 50% din prima chirie, pentru ...

48 m2

Scarisoara, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp, mobilat
10
1

Vand apartament 2 camere in Deva, zona Kogalniceanu, decomandat, suprafata utila 47 mp + balconul, etaj 5, bloc de 9 etaje cu lift, usa metalica centrala termica, usi interioare schimbate, geamuri termopan, parchet, gresie, faianta, intretinut, mobilat si utilat integral. Pret: 57 000 euro neg. Tel: ...

1213 EUR/m2 | 47 m2

Kogalniceanu, Deva, Hunedoara

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata de teren 2245 mp
20

Vand casa curte si gradina in Branisca (la 15 Km de Municipiul Deva), suprafata totala de teren 2245 mp, deschidere mare la strada, contructie din caramida, tamplarie din lemn, incalzire cu sobe de teracota pe lemne, boiler electric in baie, gresie, faianta in baie si este acoperita cu tigla, constructie ...

430 EUR/m2 | 93 m2

Deva, Hunedoara

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare
7
4

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe strada Iosif Vulcan, suprafata 700 mp fiecare, deschidere la strada de 25,95 metri liniari la prima parcela si 36 metri liniari la a doua parcela, utilitati: curent, apa canalizare pe teren si gaz. Pret: 79 euro mp (55 300 euro negociabil) prima parcela ...

700 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere cu intrari separate in Deva, zona Titu Maiorescu, suprafata utila 60 mp
10
4

Vand apartament 3 camere cu intrari separate in Deva, zona Titu Maiorescu, suprafata utila 60 mp + balconul inchis cu PVC si geam termopan, bloc de caramida de 4 etaje, usa metalica, termopane, centrala termica, aer conditionat, gresie, faianta, parchet, semimobilat si semiutilat, etaj 4 izolat cu izolatie ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

Titu%252bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida,
10

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Gojdu, etaj 1, bloc de 4 etaje de caramida, situat pe mijloc, suprafata utila 38 mp + balconul, usa metalica, centrala termica, termopane, parchet, fara amenajari. Pret: 55 000 euro negociabil. Tel: . Mai multe poze, VIDEO si detalii pe sau la Agentia ...

1447 EUR/m2 | 38 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere, 115 mp - zona Zăvoi
11

Apartament 4 camere, 115 mp - zona Zăvoi

BLITZ vă propune in exclusivitate spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în zona Zăvoi, o zonă liniștită și apreciată pentru spațiile verzi și accesibilitate. Locuința este poziționată la demisol și beneficiază de o compartimentare practică, fiind compusă din bucătărie cu spațiu de luat masa, ...

1087 EUR/m2 | 115 m2

Deva, Hunedoara

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor
5
5

Apartamanet 1 camera, 24 mp, strada Aleea Romanilor

Blitz va propune un apartament cu 1 camera – Situat pe Calea Romanilor cu iesire pe strada Mihai Eminescu! Vă prezentăm un apartament cu o camera, compus din: -Dormitor spațios, ideal pentru relaxare -Living luminos, perfect pentru momentele petrecute în familie -Bucătărie amplasată pe partea din spate, ...

1333 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

spații de producție  birouri situate în zona industrială Deva  - MACON
9
2

spații de producție birouri situate în zona industrială Deva - MACON

Vindem teren intravilan în zona industrială Deva spre Hunedoara , fosta fabrica MACON , în suprafață de 71 032 mp , pe care sunt construite 3 hale având suprafață de , - C 1 Sc= 10087 mp -hală producție -C 2 Sc=4012mp -hală producție -C 3 Sc= 3039 mp -hală producție și diferite construcții ...

81 EUR/m2 | 19,500 m2

Macon, Deva, Hunedoara

teren intravilan  zona Macon FS=48ml
1

teren intravilan zona Macon FS=48ml

Vând teren intravilan Deva situat între depozitul Carrefour și MACON , ST=6500 mp , format din două parcele , FS=48ml .

Macon, Deva, Hunedoara

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator  sau birouri
14

imobil pretabil pentru pensiune , clinica medicala , laborator sau birouri

Proprietate cu potențial excelent de investiție, una dintre cele mai valoroase și căutate zone din Deva la câteva minute de Piața Victoriei, Casina și Colegiul Decebal. Casa are o suprafață utilă de aproximativ 250 mp, dispusă pe parter + 2 etaje, pe un teren de 414 mp. Parterul are acces separat ...

714 EUR/m2 | 420 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva
5
1

Apartament 4 camere-etaj3-zona Gojdu Deva

Apartament cu 4 camere semidecomandat, centrala termica, geamuri termopan, parchet, balcon suprafata mare , etaj 3, zona Gojdu Deva, pret 79000 euro. Inf. la tel.0723619177

1013 EUR/m2 | 78 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva
4
2

Apartament 2 camere decomandat-amenajat-Bld.Decebal Deva

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, utilat, Bld.Decebal Deva,68000 euro. Inf. la tel.0723619177

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva
15

Vilă- p+m- zona Zavoi Deva

Oferim spre vanzare 2 case de locuit -1-casa p+m, suprafata construita 293mp, parter-hol,camara,living cu bucatarie open space, 2 bai, casa scarii, terasa si camera spa-mansarda-3 dormitoare(1 cu baie proprie),2 dormitoare cu acces la balcon, hol central ,2 bai, balcon, birou, 2-casa p+m-parter-garaj ...

1177 EUR/m2 | 293 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat, parter inalt-zona pietei centrale Deva
6

Apartament cu 2 camere decomandat, amenajat ( faianta,gresie, geamuri termopan, balcon inchis cu termopan, parchet laminat), suprafata utila 48mp, boxa la demisol, parter inalt, zona pietei centrale Deva, pret 75000 euro. Inf la tel.0723619177

1563 EUR/m2 | 48 m2