Imobiliare Petrosani Hunedoara

Hartă Listă
Filtre active: Hunedoara Petrosani Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Petroșani
10
4

Apartament 3 camere Petroșani

Vând apartament 3 camere in Petroșani etaj 4 4 mobilat, utilat și acoperiș schimbat.( + 2 balcoane) Apartamentul se află în zona centrală și dispune de toate utilitățile. Instalație electrică schimbată, încălzire în pardoseală, conductă de apă individuală, izolat în interior și exterior,etc. Geamuri ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Central, Petrosani, Hunedoara

Vand inchiriez apartament doua camere Petrosani
6
1

Vand inchiriez apartament doua camere Petrosani

VÂND INCHIRIEZ apartament 2 camere, decomandat, fără datorii, în Petrosani zonă centrală lângă parcul Carol Schreter, str. Avram Iancu, et. 2 10, la cheie - mobilat cu electrocasnice si centrala termica, toate sunt incluse in pret, deci se poate locui imediat. Apartamentul este format dintr-un hol ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vanzare Petrosani
9
6

Casa de vanzare Petrosani

Casă cu curte Petroșani | locuit sau oportunitate investiție Vând casă 60 mp, 2 camere + bucătărie + baie, situată în Petroșani. - Curte proprie - Necesită renovare, ideală pentru personalizare - Potențial pentru închiriere sau revânzare Se pretează pentru: - locuință accesibilă - casă ...

525 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

vand apartament ultracentral
6
3

vand apartament ultracentral

Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!

915 EUR/m2 | 71 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand teren zona Cabana Rusu
5
2

Vand teren zona Cabana Rusu

Vând teren intravilant mai sus de Cabana Rusu pt construcție cabane , situat lângă drumul principală în suprafață de 700 metri pătrați .

700 m2

Petrosani, Hunedoara

Ap.2cam. Petrosani-Aviatorilor, 35 mp, parter (in curs de renovare)
10
6

Vand apartament 2 camere in Petrosani, strada Aviatorilor, vis-a-vis de Biblioteca. Suprafata utila 35,5 mp, cu trecere prin camera mare, fara balcon, pe mijloc, parter. Termoizolat exterior, termopane, camerele au glet si sapa noi. Bransament separat la apa, gaz metan 1 foc. Baie in curs de renovar ...

457 EUR/m2 | 35 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat
6
3

Apartament 2 camere decomandat

Vand apartament de 2 camere,decomandat,etaj 2,mobilat si utilat ,zona linistita cu spatii verzi si parcare ,in apropiere piata agroalimentara,gradinita,scoli si magazine

600 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Garsoniera  de  inchiriat
3

Garsoniera de inchiriat

Inchiriez garsoniera incepand cu data de 16.05.2026, in Petrosani langa Enel. Etajul 1, usa intrare noua, mobilata. Daca doriti mai multe informati va rog sa sunati la

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
10

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa traditionala momarlaneasca de lemn si teren intravilan, Petrosani, Valea Jiu  la 3 km de centru
13
47

Casa traditionala momarlaneasca de lemn si teren intravilan, Petrosani, Valea Jiu la 3 km de centru

1. Casă cu 2 camere, cămară de alimente, antreu, construite din lemn pe fundaţie de piatră, acoperită cu ţiglă, în suprafaţa de 54.4 m2, 2. Bucătărie de vară din cărămidă cu suprafaţa de 24.3 m2 3. Grajd şi anexe din cărămidă construite pe fundaţii de piatră şi acoperite cu ţiglă, cu suprafaţa totală ...

667 EUR/m2 | 72 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1 42

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1

Vand apartament 4 camere in Petrosani, ultracentral - strada Aleea Poporului, etaj 1 (bloc cu 4 etaje), decomandat, 2 bai, 2 balcoane - din care o logie (amandoua inchise cu tamplarie cu geam termopan), gresie, faianta, parchet din lemn de stejar - in camere, geamuri termopan, centrala ...

1211 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

De vanzare Casa 5

De vanzare Casa

Casă 2 camere + living open space, zonă centrală Se oferă spre vânzare casă tip CFR, construită din cărămidă și BCA, situată într-o zonă centrală, liniștită, fără zgomot de trafic. Compartimentare: 2 camere Living open space Baie Dotări: Geamuri termopan Ușă termopan culoare wenge Curte ...

533 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere plus balcon
4
4

Vând apartament cu 2 camere plus balcon

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Petroșani strada Aviatorilor bl.11, et.1, are centrală,termopane,parchet,balcon închis,utilizat parțial Se vinde cu tot ce se vede în poze

833 EUR/m2 | 42 m2

Petrosani, Hunedoara

Teren de vânzare în Petroșani 6

Teren de vânzare în Petroșani

Vând teren intravilan, in Petroșani, suprafața de 1935 mp, la 5 minute de centrul orașului și la 8 km distanță până la telescaunul din Parâng. Terenul este scos din diviziune, are drum de acces și este ideal pentru construirea de pensiuni și case de vacanță. Preț: 70 mii Euro, ușor negociabil. Pentru ...

Central, Petrosani, Hunedoara

apartament  de  vânzare.
5
2

apartament de vânzare.

vind apartament 3 camere în Petroșani zona enel et 2 din 4 scră curată zonă bună.

850 EUR/m2 | 60 m2

Nord, Petrosani, Hunedoara

Vand teren intravilan zona Rusu

Vand teren intravilan zona Rusu

Vand teren intravilan,drumul spre cabana Rusu,1400 mp,deschidere la asfalt 35ml,zona f buna utilitati la poarta.35000,euro.inf la tel

Petrosani, Hunedoara

Garsoniera confort 1
10
20

Garsoniera confort 1

Vînd garsonierá 34 m zona Parîngul localitatea Petrosani ,taxe la.zi bloc de caramida cu tiglá etajul3 din 3 ,scara cu interfon ,mai multe detalii in privat

647 EUR/m2 | 34 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand sau schimb apartament cu 2 camere
4
3

Vand sau schimb apartament cu 2 camere

Apartament cu 2 camere, in Petroșani zona Parângul aproape de Lidl și Profi. Apartamentul se vinde nemobilat, se potrivește oricărui cumpărător pentru a-și face apartamentul după bunul plac. Este izolat termic exterior, are balcon închis cu termopane și centrala termica schimbată anul 2025. Pentru mai ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Spatiu comercial central Petrosani
5

Spatiu comercial central Petrosani

Spațiu 125 mp utili cu vitrină 10 m la strada principală lângă Trezoreria Petroșani cu acces din bulevard și intrare și în spate pt aprovizionare , grup sanitar și centrală termică !

125 m2

Colonie, Petrosani, Hunedoara

Apartament de vânzare
10
4

Apartament de vânzare

Ap.55mp două camere,plus boxă 8mp la subsol.Apartamentul necesită renovare completă.Se află în Mun.Petroșani str.Carpați (cart.Dimitrov ,în spatele Hotelului Petroșani) Blocul a fost reabilitat de curând,când au fost montate ferestre termopan noi.Sufrageria este orientată spre est ,iar dormitorul și ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)
5
4

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)

Casa construita in 2001 cu suprafata utila de 350 mp si teren 400 mp si este formata din P+2+M Proprietatea se ofera spre vanzare la pretul de 270000 euro sau inchiriere la pretul de 7 euro mp. Mai multe detalii la telefon.

771 EUR/m2 | 350 m2

Petrosani, Hunedoara

casa de locuit si teren
1
6

casa de locuit si teren

teren si casa de locuit în zona cu acces spre Transalpina si Voineasa, mânăstirile din zona fiind Prislop, Oașa, Groapa Secului si alte peisaje montane de invidiat whtsapp

20 EUR/m2 | 75 m2

Petrosani, Hunedoara

ap +garaj dragalina zona  central
4
1

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

apartament

apartament

apartament cu 2 camere et.4 utilat,mobilat judetul Hunedoara ,oraș vulcan 5 km de straja

45 m2

Sud, Petrosani, Hunedoara

gsrsoniera centrala et 3,str constantin mile,,schimb  cu ap 2 sau  3 cam central,ofer difer
10

gsrsoniera centrala et 3,str constantin mile,,schimb cu ap 2 sau 3 cam central,ofer difer

vind garsoniera centrala et 3,amenajata,str c mile,in spate la bulevard(joly),centrala termica,usi schimbate,termopane,gresie faianta,parchet,instalati sanitare noi,instalatie electrica noua plus cea veche functionala,izolati pereti exteriori pe interior,plasa pusa pe toti pereti si tavane si facut ...

909 EUR/m2 | 34 m2

Central, Petrosani, Hunedoara

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara
6
8

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere decomandate, confort I, la etajul 2, situat langa sosea, statia de autobuz, statia de taxi, piata si magazine. Locuinta este izolata la exterior, are centrala termica noua pe gaz, aer conditionat, geamuri termopane, usa metalica si balcon inchis(este situat in blocul turn ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Garsoniera de inchiriat
3

Garsoniera de inchiriat

Inchiriez garsoniera zona Hermes. Relatii la tel.

24 m2

Petrosani, Hunedoara

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala
10

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala

Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...

942 EUR/m2 | 69 m2

Petrosani, Hunedoara

vand spatiu comercial

vand spatiu comercial

vand spatiu comercial in micropiata aviatorilor, 12 mp, apa, curent. teren proprietate privata.

417 EUR/m2 | 12 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament Petroșani
4
5

Vand apartament Petroșani

Vand apartament Petroșani str Saturn 2 camere etaj 3. Centrala termica. Pret 18000 euro

450 EUR/m2 | 40 m2

Sud, Petrosani, Hunedoara

Vând ap 2 camere
5
4

Vând ap 2 camere

Vând ap 2 camere Petrosani

660 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16
3
15

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16

Vând apartament 3 camere parter intrări separate balcon închis centrala gaz calorifere aluminiu complet mobilat

467 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

apartament
10
9

apartament

vand apartament 2 camere str.saturn 9 Petroșani et.3 din 4 .apartamentul dispune de centrala pe gaz Motan nouă, apa trasă separat,geamuri termopan uși interior noi ,ușa de la întrare de metal ,vedere spre munții părâng.

270 EUR/m2 | 37 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă   Petroșani
2
2

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă Petroșani

Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor
10
27

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor

Vand apartament cu 3 camere in Petrosani zona Aeroport strada Aviatorilor (Blocul turn cu Posta) Etajul 7. Aparatamentul nu este locuit. Termopane. Prețul este negociabil

417 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand teren zona Rusu - Parang
6
3

Vand teren zona Rusu - Parang

Teren intravillan intre cele doua telescaune, cu acces la drum neasfaltat dinspre Hotel Rusu, telescaun nou si acces la drum asfaltat dinspre Hotel Ayana, telescaun vechi. Terenul nu este parcelat, se realizeaza la cerere functie de zona dorita. Terenul dispune de posibilitate racordare utilitati - apa, ...

1,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Casă de vânzare Petroșani lângă cartierul Bosnia
4
8

Casă de vânzare Petroșani lângă cartierul Bosnia

Vând casă compusă din trei camere baie bucătărie și hol plus două anexe alcătuite din două camere grădină pentru grădinărit pentru animale pomi fructiferi cotețe afumătoare preț 30.000 Euro negociabil

100 EUR/m2 | 300 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament la cheie !
5

Apartament la cheie !

Apartament la cheie Tavanele Izolate cu vată minerală și exteriorul blocului ! Calorifere din Aluminiu ! Pervazele cu marmură ! WC cu bideu inclus și bazin Geberit ! Mobilă pe comandă ! Instalația electrică este pe cupru ! Iluminatul este pe Led ! Prize și intrerupatoare sunt de la Gewiss ! Electrocasnice ...

1267 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Teren intravilan
3
5

Teren intravilan

Vând teren intravilan in Petroșani, str. Lunca (lângă stadion), suprafață totală 5280 mp . Preț 35 eur /mp. Terenul este intabulat, dispune de apă, curent și gaz.

Petrosani, Hunedoara

De vanzare apartament 3 camere
5
1

De vanzare apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere, decomandat, zonă Aeroport, str Aviatorilor, bl 34, mobilat sau nemobilat, centrala proprie, termopane, parchet, branșament apă separat, etajul 4 din 10. Apartamentul este călduros, este situat într-o zonă liniștită, aproape de piata agroalimentară, școală Nr 7, vis-a-vis ...

500 EUR/m2 | 62 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Vânzare apartament 4 camere și sau garaj
8
1

Vânzare apartament 4 camere și sau garaj

Vând apartament cu 4 camere, în suprafață de 76 mp, situat în zona ultracentrala a Municipiului Petroșani, lângă piață, poliție și primărie. Îmbunătățit, cu instalația electrică schimbată, racordat la gaz, cu două focuri, filtru de apă montat la bucătărie, apartamentul se află într-o stare foarte bună ...

1184 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vanzare
10
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare spațioasă cu toate utilitățile ,renovată recent ,curte mare cu garaj zonă liniștită strada circa pompieri .

217 EUR/m2 | 300 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa Vacanta. Zona Rusu Petrosani Hunedoara
5
2

Casa Vacanta. Zona Rusu Petrosani Hunedoara

Casă de vacanță de vânzare Stațiunea Parâng, zona Rusu (Petroșani) Vă propunem spre vânzare o casă de vacanță modernă, situată într-o zonă deosebită din Stațiunea Parâng zona Rusu, cu acces facil și priveliști spectaculoase. Detalii proprietate: Suprafață teren: 600 mp Suprafață ...

930 EUR/m2 | 500 m2

Colonie, Petrosani, Hunedoara

teren intravilan zona centrala
5
30

teren intravilan zona centrala

teren intravilan, s 7350 mp neparcelabil, cu acces stradal, la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului, 400 de metri de dn7a (insemex), la 8 km de parang. Canalizare, apa, energie electrica, drum asfaltat, gaz,accesibil masina pe timp de iarna.zona linistita si pitoreasca., suprafata totala: 7350Alte ...

7,350 m2

Petrosani, Hunedoara