Vand teren zona Rusu - Parang
6
3

Vand teren zona Rusu - Parang

Teren intravillan intre cele doua telescaune, cu acces la drum neasfaltat dinspre Hotel Rusu, telescaun nou si acces la drum asfaltat dinspre Hotel Ayana, telescaun vechi. Terenul nu este parcelat, se realizeaza la cerere functie de zona dorita. Terenul dispune de posibilitate racordare utilitati - apa, ...

1,000 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere
10

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Ap.la cheie ultracentral
10
2

Ap.la cheie ultracentral

vând Ap.2 cam.decomandat ultracentral la cheie,et.2 din4lângă primărie,parc,școală I.G.Duca,călduros pe mijloc,mobilat și utilat,izolat interior inclusiv tavanele,bucătărie mare,electrocasnice noi în garanție mas.sp.rufe Whirlpool 9 kg mas.sp.vase Whirlpool uscător Beko,comb.frigorifica No Frost(fara ...

1130 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Petrosani, Hunedoara

Casă de vânzare Petroșani lângă cartierul Bosnia
4
8

Casă de vânzare Petroșani lângă cartierul Bosnia

Vând casă compusă din trei camere baie bucătărie și hol plus două anexe alcătuite din două camere grădină pentru grădinărit pentru animale pomi fructiferi cotețe afumătoare preț 30.000 Euro negociabil

100 EUR/m2 | 300 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament două camere 1

Apartament două camere

Apartament 55mp,plus boxă 8mp la subsol.Apartamentul se află în mun.Petroșani, str.Carpați, cart.Dimitrov.Sufrageria este orientată spre est, iar dormitorul și bucătăria spre vest. Blocul a fost reabilitat de curând atunci au fost montate ferestre termopan noi.Apartamentul este locuibil dar necesită ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Casa de vanzare Petrosani
9
6

Casa de vanzare Petrosani

Casă cu curte Petroșani | locuit sau oportunitate investiție Vând casă 60 mp, 2 camere + bucătărie + baie, situată în Petroșani. - Curte proprie - Necesită renovare, ideală pentru personalizare - Potențial pentru închiriere sau revânzare Se pretează pentru: - locuință accesibilă - casă ...

525 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat
6
4

Apartament 2 camere decomandat

Vand apartament de 2 camere,decomandat,etaj 2,mobilat si utilat ,zona linistita cu spatii verzi si parcare ,in apropiere piata agroalimentara,gradinita,scoli si magazine

600 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Ap.2cam. Petrosani-Aviatorilor, 35 mp, parter (in curs de renovare)
10
6

Vand apartament 2 camere in Petrosani, strada Aviatorilor, vis-a-vis de Biblioteca. Suprafata utila 35,5 mp, cu trecere prin camera mare, fara balcon, pe mijloc, parter. Termoizolat exterior, termopane, camerele au glet si sapa noi. Bransament separat la apa, gaz metan 1 foc. Baie in curs de renovar ...

457 EUR/m2 | 35 m2

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

De vanzare Casa 5

De vanzare Casa

Casă 2 camere + living open space, zonă centrală Se oferă spre vânzare casă tip CFR, construită din cărămidă și BCA, situată într-o zonă centrală, liniștită, fără zgomot de trafic. Compartimentare: 2 camere Living open space Baie Dotări: Geamuri termopan Ușă termopan culoare wenge Curte ...

533 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand teren zona Cabana Rusu
5
2

Vand teren zona Cabana Rusu

Vând teren intravilant mai sus de Cabana Rusu pt construcție cabane , situat lângă drumul principală în suprafață de 700 metri pătrați .

700 m2

Petrosani, Hunedoara

casa de locuit si teren
1
7

casa de locuit si teren

teren si casa de locuit în zona cu acces spre Transalpina si Voineasa, mânăstirile din zona fiind Prislop, Oașa, Groapa Secului si alte peisaje montane de invidiat whtsapp

20 EUR/m2 | 75 m2

Petrosani, Hunedoara

vand apartament ultracentral
6
3

vand apartament ultracentral

Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!

915 EUR/m2 | 71 m2

Petrosani, Hunedoara

Garsoniera confort 1
10
20

Garsoniera confort 1

Vînd garsonierá 34 m zona Parîngul localitatea Petrosani ,taxe la.zi bloc de caramida cu tiglá etajul3 din 3 ,scara cu interfon ,mai multe detalii in privat

647 EUR/m2 | 34 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă   Petroșani
2
3

Apartament 2 camere spațios, parter înalt, construcție solidă Petroșani

Situat în Petroșani, în cartierul Dimitrov, pe strada 9 Mai, acest apartament cu 2 camere este alegerea ideală pentru locuit permanent, pentru cei care vor să scape de aglomerația marilor orașe sau pentru o investiție sigură și inteligentă. PRET: 55000 EUR, USOR NEGOCIABIL Locuința se află la parter ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Spatiu comercial central Petrosani
5

Spatiu comercial central Petrosani

Spațiu 125 mp utili cu vitrină 10 m la strada principală lângă Trezoreria Petroșani cu acces din bulevard și intrare și în spate pt aprovizionare , grup sanitar și centrală termică !

125 m2

Colonie, Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1 42

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1

Vand apartament 4 camere in Petrosani, ultracentral - strada Aleea Poporului, etaj 1 (bloc cu 4 etaje), decomandat, 2 bai, 2 balcoane - din care o logie (amandoua inchise cu tamplarie cu geam termopan), gresie, faianta, parchet din lemn de stejar - in camere, geamuri termopan, centrala ...

1211 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor
10
27

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor

Vand apartament cu 3 camere in Petrosani zona Aeroport strada Aviatorilor (Blocul turn cu Posta) Etajul 7. Aparatamentul nu este locuit. Termopane. Prețul este negociabil

417 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand sau schimb apartament cu 2 camere
4
4

Vand sau schimb apartament cu 2 camere

Apartament cu 2 camere, in Petroșani zona Parângul aproape de Lidl și Profi. Apartamentul se vinde nemobilat, se potrivește oricărui cumpărător pentru a-și face apartamentul după bunul plac. Este izolat termic exterior, are balcon închis cu termopane și centrala termica schimbată anul 2025. Pentru mai ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Inchiriez spatiu comercial office - 117mp, str. Unirii, Petroșani
8

Oferim spre închiriere un spațiu modernizat, cu 117 mp utili, situat la parter și mezanin, pe str. Unirii, Petroșani (PT 6). Compartimentare: Parter: sală recepție (21,6 mp), depozit (43 mp), atelier service, bucătărie, grup sanitar, hol Mezanin: birou (10 mp), arhivă (11 mp), grup sanitar Dotări: Spațiu ...

117 m2

Petrosani, Hunedoara

Fabrica de tamplarie PVC si geam termoizolant
3
3

Fabrica de tamplarie PVC si geam termoizolant

De vanzare fabrica de tamplarie din PVC si geam termoizolant alcatuita astfel: 1. Hala productie tamplarie PVC 1000mp, 2. Hala productie geam termoizolant 300 mp, 3. Cladire birouri 300 mp, 4. Depozite, atelier mecanic, etc. 5. Toate utilitatile: curent electric, gaze, apă, canalizare. 6. Teren 3500 ...

143 EUR/m2 | 3,500 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand Cladire Afacere Spatiu ultracentral
5
1

Vand Cladire Afacere Spatiu ultracentral

Vând clădire în zona ultracentral în Petroșani pe 4 nivele. Suprafața pe nivel de 210 mp și totala de 840 mp. Doua întrări,în fata și în spate cu casa scării. Se pot amenaja 20 de garsoniere mari. Clădirea are demisol,parter,etajul 1 și mansarda. La parter este amenajat pentru spatiu comercial. Clădirea ...

381 EUR/m2 | 840 m2

Central, Petrosani, Hunedoara

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)
5
4

Casa + teren central de vanzare inchiriere (Petrosani)

Casa construita in 2001 cu suprafata utila de 350 mp si teren 400 mp si este formata din P+2+M Proprietatea se ofera spre vanzare la pretul de 270000 euro sau inchiriere la pretul de 7 euro mp. Mai multe detalii la telefon.

771 EUR/m2 | 350 m2

Petrosani, Hunedoara

Ofer închiriere garsonieră
9

Ofer închiriere garsonieră

Garsonieră nou mobilată, parter, zonă liniștită, strada General Dragalina. Preț 850 Ron.

1125 EUR/m2 | 24 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 2 camere, 54 m , etaj 4
5

Vând apartament 2 camere, 54 m , etaj 4

Vând apartament 2 camere, 54 m , etaj 4, situat în Petroșani,Jud.Hunedoara,Str. 1 Decembrie 1918,zona centrala,cu vedere la soare.Are centrală Vaillant pe gaz ( doua focuri ),doua balcoane inchise + calorifere in balcoane,gresie,faianta,usile din interior sunt din termopan,instalatie termica din cupru,instalatie ...

1093 EUR/m2 | 54 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vânzare
10
5

Apartament de vânzare

Ap.55mp două camere,plus boxă 8mp la subsol.Apartamentul necesită renovare completă.Se află în Mun.Petroșani str.Carpați (cart.Dimitrov ,în spatele Hotelului Petroșani) Blocul a fost reabilitat de curând,când au fost montate ferestre termopan noi.Sufrageria este orientată spre est ,iar dormitorul și ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

ap 2 cam ultracentral

ap 2 cam ultracentral

ap la cheie str aleea poporului izolat intetior exterior inst noua ap bucatarie top ramine mobila bucatarie si mobila dormitor

55 m2

Petrosani, Hunedoara

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara
6
8

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere decomandate, confort I, la etajul 2, situat langa sosea, statia de autobuz, statia de taxi, piata si magazine. Locuinta este izolata la exterior, are centrala termica noua pe gaz, aer conditionat, geamuri termopane, usa metalica si balcon inchis(este situat in blocul turn ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

Garsoniera de inchiriat
3

Garsoniera de inchiriat

Inchiriez garsoniera zona Hermes. Relatii la tel.

24 m2

Petrosani, Hunedoara

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala
10

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala

Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...

942 EUR/m2 | 69 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament Petroșani
4
5

Vand apartament Petroșani

Vand apartament Petroșani str Saturn 2 camere etaj 3. Centrala termica. Pret 18000 euro

450 EUR/m2 | 40 m2

Sud, Petrosani, Hunedoara

Vând ap 2 camere
5
4

Vând ap 2 camere

Vând ap 2 camere Petrosani

660 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16
3
15

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16

Vând apartament 3 camere parter intrări separate balcon închis centrala gaz calorifere aluminiu complet mobilat

467 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere in zona centrala Petrosani, disponibil imediat.
3

Apartament cu 3 camere, disponibil imediat , pentru renovare. Zona centrala aproape de licee, situat intr-o zona foarte buna , aproape de Carrefour, Lidl , Dedeman , Profi, spital, zona este liniștită , cu mult spațiu verde, si liniște. Apartamentul are vedere de ambele părți și este situat pe mijloc. ...

573 EUR/m2 | 75 m2

Petrosani, Hunedoara

Teren intravilan
3
5

Teren intravilan

Vând teren intravilan in Petroșani, str. Lunca (lângă stadion), suprafață totală 5280 mp . Preț 35 eur /mp. Terenul este intabulat, dispune de apă, curent și gaz.

Petrosani, Hunedoara

Spatiu comercial
1
5

Spatiu comercial

Vând spațiu comercial aflat în piața centrală Petrosani, având suprafața de 50 mp. Facilități: apă curentă, gaz, centrală termică, grup sanitar.

50 m2

Petrosani, Hunedoara

ap +garaj dragalina zona  central
4
1

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

teren intravilan zona centrala
5
30

teren intravilan zona centrala

teren intravilan, s 7350 mp neparcelabil, cu acces stradal, la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului, 400 de metri de dn7a (insemex), la 8 km de parang. Canalizare, apa, energie electrica, drum asfaltat, gaz,accesibil masina pe timp de iarna.zona linistita si pitoreasca., suprafata totala: 7350Alte ...

7,350 m2

Petrosani, Hunedoara

Garaj de vanzare 5

Garaj de vanzare

Vand garaj în zona Muzeul Mineritului , pentru 2 masini , construit din boltari cu placa de beton la acoperis , curent electric , apă menajeră, grup sanitar. Garajul este proprietate ,înscris în CF. Prețul negociabil la vedere.

Petrosani, Hunedoara

De vanzare apartament 3 camere
5
1

De vanzare apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere, decomandat, zonă Aeroport, str Aviatorilor, bl 34, mobilat sau nemobilat, centrala proprie, termopane, parchet, branșament apă separat, etajul 4 din 10. Apartamentul este călduros, este situat într-o zonă liniștită, aproape de piata agroalimentară, școală Nr 7, vis-a-vis ...

500 EUR/m2 | 62 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând în municipiul Petroșani zonă supercentrală, o casă emblematică + teren aferent.
9
7

VĂND ÎN PETROŞANI ZONÂ SUPERCENTALA O CASÂ EMBLEMATICĂ, TERENUL AFERENT ȘI O ANEXĂ, ÎN SUPRAFAŢÂ DE 452 MP ÎNTABULAŢI + DREPTUL DE LITIGIU PT. ÎNCÂ 251 MP DE TEREN (SITUAŢI ÎN IMEDIATA VECINÂTATE DUPÂ CUM FIGUREAZÂ ÎN PROIECT) CE TREBUIESC RESTITUIŢI ŞI DESPÂGUBIRE PT. 35 MP. CASA ESTE EMBLEMATICĂ PENTRU ...