Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vand teren langa Disney Dracula Snagov 1300 mp deschidere 17 ml la 25000 euro la apa lac
20
6

vand teren intravilan Langa Disney Dracula Park Snagov 1300 mp deschidere 17 metri liniari la 25000 euro deschidere la opa lac snagov

1,300 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
Teren direct proprietar 1

Teren direct proprietar

Ofer spre vânzare doua loturi de teren intravilan(SUPRAFAȚA 5000 +14425 mp) cu potențial de dezvoltare datorită amplasării in imediata apropiere de primul sens giratoriu la intrarea în localitatea 1DECEMBRIE în imediata apropiere a nodului rutier al autostrăzii A0. Terenul are o deschidere de 73ml direct ...

19,200 m2

1 Decembrie, Ilfov

Promovat
Teren de vanzare
3

Teren de vanzare

Persoana Fizică Vand teren zona CTP DRAGOMIRESTI DEAL , 9400 M deschidere 24 m zona PLATFORMA DEPOZIT Altex

9,400 m2

Dragomiresti-Deal, Ilfov

Promovat
vand teren disnei dracula snagov casa 1300 m la 25.000 euro metru pătrat cu deschidere de 17 metri
14
5

vand teren snagov 1300 metri la 25.000 euro metru pătrat cu deschidere de 17 metri liniari spre lac si super pozitie pădure si autostrada București Brașov

1,300 m2

Snagov, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure
5
1

PROPRIETAR Vand teren intravilan Teghes-langa padure

Proprietar, vand teren 1000m2, in marginea padurii Teghes, acces dublu din str.Dambovitei la str. Olteni (padure) 40 m2. Drum de servitute cu latime de 9m. Din drumul de servitute revine proprietatii doar 4,5 m, acesta fiind alaturat proprietarului invecinat, care a cedat si el aceasi latime pentru ...

Teghes, Ilfov

Apartament exceptional
10

Apartament exceptional

Spațiu generos și bine compartimentat, rezultat din unirea unui apartament cu 2 camere și a unei garsoniere, ideal pentru confortul unei familii. Locuința are o suprafață utilă de 90 mp și este poziționată la etajul 1 din 4 al unui bloc curat și bine întreținut. Blocul este anvelopat la exterior iar ...

90 m2

Buftea, Ilfov

Teren extravilan Silistea Snagovului
1
6

Teren extravilan Silistea Snagovului

Teren extravilan de vanzare situat in Silistea Snagovului, comuna Gruiu , conform schitei din attach. Suprafata de 7600 m tarla 1 3 , parcela 10 3 38 Pret 4 eur mp

7,600 m2

Silistea Snagovului, Ilfov

 Teren intravilan 2.207 mp   Balaceanca,- Cernica, Ilfov   95   mp, direct proprietar
8

Teren intravilan 2.207 mp Balaceanca,- Cernica, Ilfov 95 mp, direct proprietar

Teren intravilan 2.207 mp Balaceanca, Cernica, Ilfov 95 mp, proprietar direct Vând teren intravilan situat în sat Balaceanca, comuna Cernica (Ilfov) zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către București, Centura A0 și Autostrada A2. Locație excelentă pentru construcție rezidențială individuală ...

Balaceanca, Ilfov

Maternitate de pui de vânzare
5

Maternitate de pui de vânzare

Am maternitate de pui de vânzare 60 60 pe 100 dimensiune ,preț 1050 ron !

3 EUR/m2 | 100 m2

Chitila, Ilfov

Teren construibil 450 mp   Berceni   Vidra
5

Teren construibil 450 mp Berceni Vidra

Teren 450 mp Berceni Vidra Detin două loturi a câte 450 mp curent și gaze la poarta acte la zi cadastru și intabulare

450 m2

Berceni, Ilfov

Vila Măgurele Ilfov (proprietar)
9
8

Vila Măgurele Ilfov (proprietar)

Casă P+1+Pod înalt ,situată intre Sabar și Ciorogârla,cu acces rapid din str.Călugăreni. Teren 300mp(15 20) Compartimentată astfel: Parter- finisat integral(uși interioare,gresie,faianță,parchet laminat) Living 22.55mp Dormitor 13mp Bucatarie12mp Baie 4mp Spatiu de depozitare 1.15 mp Etaj- spațiul ...

863 EUR/m2 | 160 m2

Magurele, Ilfov

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar  .
3
37

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar .

Ghencea-LOTURI 500 mp la 99 euro/mp, front stradal 23 m. Proprietar . Teren intravilan, suprafata totala de 3200 mp, deschidere frontala 23 m, ideal dezvoltatori imobiliari. Se poate vinde parcelat - loturi de 500 mp. PRET 99 EURO/mp, negociabil. Terenul este situat pe Drumul Craitelor, nr. 156-158, ...

500 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov
1
3

Teren Intravilan Constructie Casa Balaceanca,Cernica,Ilfov

Proprietar, vand teren 750 mp ,front stradal 15 m ideal pentru constructie casa. Are cadastru si este intabulat . Actele sunt in regula se pot verifica oricand . Terenul se afla pe strada Cismigiu , o zona in plina dezvoltare . In zona gradinita,scoli,magazine,mall . Toate utilitatile sunt pe strada ...

750 m2

Balaceanca, Ilfov

Teren intravilan Gagu
1
2

Teren intravilan Gagu

Vând teren intravilan în localitatea Găgu, comuna Dascălu, cu suprafața de 1050 mp și deschidere de 16 metri la drum. Terenul are formă regulată, acces facil și este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru construcția unei locuințe. Utilitățile (apă, gaze, curent) sunt disponibile în zonă. Acte la ...

Gagu, Ilfov

Vand teren 1400mp Cornetu ilfov str Amurgului
2
2

Vand teren 1400mp Cornetu ilfov str Amurgului

Teren 1400mp str Amurgului în Cornetu ilfov deschidere 12ml utilitati la capătul celalalt al terenului unde se afla construita o casa finalizata

1,400 m2

Cornetu, Ilfov

Ciorogarla, la 5 km de Bucuresti, imobil cu 12 apartamente, reducere mare de pret
10
52

Pret evaluare imobil - 460.000 euro. Oferta speciala reducere 100.000 euro la plata integrala. Pret final - 360.000 euro. Proprietar, vand imobil situat in Ciorogarla pe Calea Bucuresti cu regim de inaltime P+2, in suprafata totala de 580 mp, format din 2 scari de bloc cu intrari separate, fiecare ...

621 EUR/m2 | 580 m2

Ciorogarla, Ilfov

Proprietate deosebita, ideala pentru camin batrani sau locuinta, reducere mare pana la 31 martie
7
19

PRET EVALUARE PROPRIETATE IMOBILIARA 280.000 EURO OFERTA SPECIALA - REDUCERE 20% PENTRU ANTECONTRACT SAU CONTRACT SEMNAT PANA LA DATA DE 1 MAI 2025. PRET FINAL - 224.000 EURO Vand proprietate imobiliara situata in Snagov Tancabesti, pe strada Tudor Arghezi, formata din teren in suprafata de 3235 ...

204 EUR/m2 | 1,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate
10
15

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate

ATENTIE!!! PRET EVALUARE IMOBIL - 160.000 EURO SE ACCEPTA PLATA A 50% LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE VANZARE SI PLATA DIFERENTEI DE 50% IN MAXIM 5 ANI (60 DE RATE). OFERTA SPECIALA - REDUCERE 10.000 EURO LA PLATA INTEGRALA. PRET FINAL - 150.000 EURO Particular, vand imobil situat in localitatea Pantelimon, ...

369 EUR/m2 | 407 m2

Pantelimon, Ilfov

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro
10
11

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro

PRET VILA - 175.000 EURO OFERTA SPECIALA - PENTRU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 01.12.2025 REDUCERE DE 15.000 EURO - PRET FINAL 160000 EURO Vand vila cu 5 camere decomandate, in suprafata utila de 200 mp si suprafata desfasurata de 258 mp situata intr-o zona foarte buna din Domnesti pe strada Gloriei. ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Domnesti, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 15.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 115.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

434 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

Proiect Buftea - Buciumeni Lac
4

Proiect Buftea - Buciumeni Lac

Buftea, Buciumeni - Teren ieșire la asfalt lac 35 m Str Independentei, Suprafața: 13.021 mp Posibil proiect imobiliar 20-22 vile Utilități, asfalt, urbanism P+2, 50 euro mp

Buftea, Ilfov

Apartament 2 camere Militari Residence
5
1

Apartament 2 camere Militari Residence

Descoperiți un apartament cu 2 camere, decomandate ( accesul in fiecare încăpere se face direct din hol) de 50 mp, situat la etajul 3 4 după 2000. Interiorul are finisaje moderne și finisaje de calitate. Locația se află aproape de restaurante, supermarketuri, școli și grădinițe. În apropiere sunt parcuri ...

8 EUR/m2 | 50 m2

Chiajna, Ilfov

Casa Snagov cu teren 1500mp - Silistea
10
1

Casa Snagov cu teren 1500mp - Silistea

Situat in Silistea Snagovului, imobilul este construit in 2024 pe un teren de 1500mp, pozitionat pe o strada linistita, cu proprietati private. Acces rapid la autostrada si DN1. In proximitate cu acces pietonal rapid: - statie STB - gradinita,scoala - magazin La doi pasi si Mega Image shop - lacul ...

1825 EUR/m2 | 200 m2

Silistea Snagovului, Ilfov

teren de vânzare comuna copacen județul ilfov

teren de vânzare comuna copacen județul ilfov

teren de vânzare în comuna copăceni județul ilfov 15 lațime 70 lungime

1,000 m2

Copaceni, Ilfov

Categorii

Imobiliare

Județe

Ilfov
Salvează căutarea