Imobiliare Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu comercial premium 126,40 mp, super vad comercial Tineretului- Chiajna
4

Spatiu comercial premium – 126,40 mp – ideal pentru afacerea ta! Strada Tineretului - Chiajna, parter – vad comercial excelent, deschidere pe 3 laturi Esti un tanar antreprenor in cautarea locului perfect pentru a-ti dezvolta afacerea? Acest spatiu comercial de 126,40 mp este alegerea ideala pentru ...

1547 EUR/m2 | 126 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere  in Otopeni I Complex nou cu piscina I COM 0%
20

Apartament 2 camere in Otopeni I Complex nou cu piscina I COM 0%

Va ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere luminoase, complet mobilat si utilat premium, situat in Otopeni, intr-un Complex Rezidential nou, cu piscina, intr-o zona linistita, care dispune de toate facilitatile necesare pentru o viata moderna, activa si comoda, aproape de statia de metrou ...

2361 EUR/m2 | 61 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
3 camere MTM Pipera Lake I Cesiune I taxare inversa I COMISION 0%
12

Va ofer apartament 3 camere de vanzare, in complexul premium MTM Pipera Lake, langa rondul OMV, intr-o zona cu toate facilitatile necesare pentru o viata moderna, confortabila, activa si foarte bine conectata la principalele puncte de interes din Nordul Bucurestiului. Disponibilitate imediata! COMISION ...

2165 EUR/m2 | 92 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Vila insiruita superba 180 mp construiti, teren 100 mp, Pipera
13

Descopera caminul perfect pentru familia ta intr-un mediu sigur, verde si prietenos! Va prezentam spre vanzare o vila insiruita eleganta, situata in ansamblul rezidential Azur din Pipera, ideala pentru familiile cu copii care isi doresc confort, siguranta si acces facil la toate facilitatile urbane. Cu ...

1921 EUR/m2 | 140 m2

Voluntari, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Studio de vanzare Biruintei – Popesti Leordeni
10

 Studio de vanzare Biruintei – Popesti Leordeni

Studio de vanzare in Biruintei ndash; Popesti Leordeni Localizare excelenta, ideala pentru locuit sau investitie! Detalii proprietate: Suprafata utila: 52 mp Etaj: 6 din 6 (bloc dotat cu lift) Compartimentare eficienta si luminoasa Acces facil: Aproximativ 20 minute pana la metrou Berceni ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 65 mp – bloc nou – mobilat si utilat
8

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuinta sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 65 mp Etaj ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV - 124.990eur
10

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: 124.990 Euro Caracteristici: Camere: 4 camere. Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. Suprafata Teren: 200msup2;. Anul Constructiei: 2022 Bai: 2 Etaj: 1. Casa se preda ...

1190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium,, Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala Darasti Magurele 3 camere 2 bai teren 440 mp
11

Casa individuala 3 camere 2 bai | Darasti - Magurele Casa P+1+Pod, construita pe structura de beton si caramida, cu incalzire in pardoseala, tamplarie PVC Salamander tripan, fosa septica si put. Suprafata: 120 mp Teren disponibil: 220 mp sau 440 mp Compartimentare: living bucatarie 2 dormitoare 2 bai dressing Casa ...

958 EUR/m2 | 120 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar
14

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Apartament 3 camere Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos Situat intr-o vila P+1+M An constructie: 2010 Etaj: 1 Compartimentare: Living Bucatarie 2 dormitoare Baie ...

1823 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Finalizat 3 camere primarie Popesti
7

Finalizat 3 camere primarie Popesti

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift. Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua ndash; finisaje premium!!! Apartamentul este luminos, bine compartimentat, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~
7

Casa individuala ~ 3 camere 2 bai ~ teren 300mp ~

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 300 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 81 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua si ...

1427 EUR/m2 | 91 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ teren 330mp ~ 300m de scoala
20

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 330 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 120 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1199 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere modern | 65 mp | Bloc 2021 | Metrou Berceni
6

Va propun spre vanzare un apartament modern si foarte bine intretinut, situat in Popesti-Leordeni, intr-un ansamblu rezidential construit in 2021, cu acces securizat si supraveghere video. Locuinta are o suprafata totala de 65 mp (56 mp utili + balcon generos de 9 mp), este situata la etajul 2 din 5 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -
7

Garsoniera gata de mutat - Metrou D.Leonida -

Ofer spre vanzare o garsoniera in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de Metrou Dimitrie Leonida . Aceasta dispune de o suprafata utila totala 30.8 mp . Etaj 3 din 3 cu lift . Loc de parcare inclus in pret ! Disponibila imediat ! Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa P+M - 4 camere - 104 mp utili - 364 mp teren
8

Casa P+M - 4 camere - 104 mp utili - 364 mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 364 mp, care ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila a casei este de 104 mp, oferind spatiu suficient pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a crea propriul camin. Constructia este noua, realizata ...

1346 EUR/m2 | 104 m2

Berceni, Ilfov

Salvează căutarea