Hartă Listă
Filtre active: Ilfov Corbeanca Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă nouă | 6 camere | 164 MPU | Corbeanca
20

Casă nouă | 6 camere | 164 MPU | Corbeanca

Vă prezentăm în exclusivitate spre vânzare o casă individuală nou construită, finalizată în 2025, situată într-o zonă rezidențială liniștită și apreciată din Corbeanca. Proprietatea este amplasată pe un teren de 469 mp, cu deschidere de 17 ml, și dispune de o suprafață utilă ...

2427 EUR/m2 | 164 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Corbeanca, langa lac si padure, vila S+P+E exceptionala cu piscina
20

CORBEANCA Sat Corbeanca, vanzare Vila individuala personalizata, structurata pe D+P+E, constructie 2022, in suprafata totala utila de 382 mp. pozitionata langa balta Corbeanca si padure, intr-o zona foarte linistita si relaxanta pe un teren in suprafata de 1.000 mp. Vila, foarte spatioasa, ...

2251 EUR/m2 | 382 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Spatiu rezidential  de inchiriat - ECHIPE MUNCITORI
3

Spatiu rezidential de inchiriat - ECHIPE MUNCITORI

Oferim spre închiriere spațiu rezidențial pe două niveluri, cu scară interioară, ideal pentru echipe de muncitori care lucrează în zonă sau în București. ✅ Ce oferim: Parter: living generos (~36 mp) ce poate fi transformat în dormitor suplimentar, bucătărie separată complet utilată și echipată, baie ...

150 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Casa Corbeanca ,curte generoasa, terasa si loc de parcare
18

Casa Corbeanca ,curte generoasa, terasa si loc de parcare

Casa tip duplex, situata intr-o zona linistita de case, ofera spatiu generos si o compartimentare practica pentru o familie care isi doreste confort si intimitate. Imobilul este construit pe regim de inaltime P+1 si beneficiaza de o curte proprie generoasa, ideala pentru relaxare, activitati in aer ...

1183 EUR/m2 | 126 m2

Corbeanca, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OCAZIE I Vila premium Corbeanca  padure I 205000eur TVA inclus I COM0%
15

OCAZIE I Vila premium Corbeanca padure I 205000eur TVA inclus I COM0%

Va propun spre vanzare vila cu 4 camere, 3 dormitoare, 3 bai si 2 terase, langa padure in Corbeanca, pe un teren generos, intr-o zona verde si linistita, departe de zgomotul, agitatia si poluarea din oras. Vila se preda la cheie! COMISION agentie = 0% Pret vanzare: 205.000 euro, TVA inclus; fara ...

1367 EUR/m2 | 150 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren de vanzare Corbeanca Paradisul Verde Sport  Spa I COMISION 0%
4

Teren de vanzare Corbeanca Paradisul Verde Sport Spa I COMISION 0%

Va ofer spre vanzare teren intravilan de 2447 mp langa Paradisul Verde Sport & Spa (la 150m distanta) , in Corbeanca, intr-o zona in continua dezvoltare. Oportunitate investitie! Toate utilitatile: apa canalizare, curent electric, gaz toate la limita de proprietate; acces din strada asfaltata Suprafata ...

2,447 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Vila Corbeanca - langa Paradisul VerdeI 200 mp utili I Teren 550 mp
15

Va propun spre vanzare vila individuala cu 5 camere generoase in Corbeanca - langa Paradisul Verde, cu vedere catre lac (domeniul de pescuit), intr-o zona linistita, exclusiv rezidentiala, departe de zgomotul, agitatia si poluarea din oras. Disponibilitate imediata! Ideal familie care doreste spatii ...

1675 EUR/m2 | 200 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Vila 5 camere LUX "0 km" cu curte - Corbeanca - Paradisul Verde
14

CIRCUIT INCHIS - ZONA SELECTA & FOARTE LINISTITA COMUNITATE CREATA PE BAZA DE RELATIONARE SI RECOMANDARI Vă propunem spre vanzare casa noua LUX „la cheie” in Paradisul Verde - Corbeanca, 5 camere, ~200mp (constructie 2022 interior „la rosu”, cu exterior finisat complet) cu teren total 645mp, cu o deschidere ...

1722 EUR/m2 | 180 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
12

CIRCUIT INCHIS - ZONA SELECTA & FOARTE LINISTITA COMUNITATE CREATA PE BAZA DE RELATIONARE SI RECOMANDARI Vă propunem spre vanzare casa noua LUX „la cheie” in Paradisul Verde - Corbeanca, 5 camere, ~200mp (constructie 2022 interior „la rosu”, cu exterior finisat complet) cu teren total 450mp, cu o deschidere ...

1667 EUR/m2 | 180 m2

Corbeanca, Ilfov

Vanzare teren Corbeanca Mecheaua 1

Vanzare teren Corbeanca Mecheaua

Proprietar , vand teren intravilan ,1058mp, deschidere 19m, strada asfaltata , utilitati la poarta, priveliste la lac , Corbeanca , sat Mecheaua , 120EUR mp, .

Corbeanca, Ilfov

Vila cu piscină Corbeanca
5

Vila cu piscină Corbeanca

Vând vilă în suprafață de 120 mp , 3 dormitoare living bucătărie și 2 băi , cu un teren de 564 mp . Piscina 10*5*1.5 Construcța este la gri și se finisează în maxim 3 luni după semnarea precontractului . Preț 210000 euro

1750 EUR/m2 | 120 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Casă nouă | 6 camere | 164 MPU | Corbeanca
20

Casă nouă | 6 camere | 164 MPU | Corbeanca

2427 EUR/m2 | 164 m2

Corbeanca, Ilfov

Vand teren intravilan 3 loturi (575mp 575mp 970mp), CORBEANCA, PISTA
2
21

Teren intravilan Corbeanca (la pista), Tarla 16, P 52 1 16, cadastru, lotizat. Se vinde integral sau pe loturi UTIL: Lot 1 de 847.18 mp Lot 2 de 500mp Lot 3 de 500 mp . Parcelele sunt situate una langa alta formand o suprafata totala de 1847.18 mp Drumul de servitute si parcelele au cadastrul ...

575 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren central Corbeanca Strada Aviatorilor 575 mp
5
26

Teren central Corbeanca Strada Aviatorilor 575 mp

Vand teren 575 mp intravilan central,zona aproape de lac,cu toate utilitatile incluse,strada Aviatorilor., suprafata totala: 575

575 m2

Corbeanca, Ilfov

teren de vanzare 1120 mp str Ghioceilor
4

teren de vanzare 1120 mp str Ghioceilor

teren de vanzare, certificaat de urbanism valid, strada Ghioceilor Balotesti Petresti Ilfov, pentru mult detalii va rog sunat

1,120 m2

Corbeanca, Ilfov

Vila moderna Corbeanca,in stil american
10
1

Vila moderna Corbeanca,in stil american

Vila este situata in Com Corbeanca,sat Ostratu,intr-un Complex Rezidential cu 19 vile individuale , cu un design modern,departe de zgomotul,agitatia si poluarea din oras,unde va puteti crea zona de relaxare la aer curat ,aproape de padure. Vilele din cadrul Complexului Rezidential sunt inspirate din ...

1448 EUR/m2 | 172 m2

Corbeanca, Ilfov

Ocazie  Casa noua Corbeanca  Tamasi
6

Ocazie Casa noua Corbeanca Tamasi

Corbeanca - cartier rezidențial My Corbeanca O casa in afara orasului la pretul unui apartament in Bucuresti! Casa dumneavoastra noua in cartier rezidential My Corbeanca la pretul de 160.000 Euro (TVA inclus). Un Cartier organizat la 13km de Bucuresti cu o infrastructura adecvata - drumuri asfaltate ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

Corbeanca, Ilfov

Vand teren intravilan Corbeanca Petresti - 4000mp
1

Vand teren intravilan Corbeanca Petresti - 4000mp

Vând teren intravilan Corbeanca Petresti - suprafata 4000mp, avand deschidere 18,5m, tarlaua 96

Corbeanca, Ilfov

Teren vanzare Corbeanca
8
9

Teren vanzare Corbeanca

De vanzare teren intravilan Corbeanca satPetresti str Bujorului Suprafata 744.24 mp Deschidere 20m Pt construit Cartier nou construit In vecinatatea centurii A0

744 m2

Corbeanca, Ilfov

Corbeanca Park | Casa cu curte si loc de promenada | circuit privat | langa padure
5

CORBEANCA PARK Casă cu curte și loc de promenadă, circuit privat, lângă pădure Locație: Cartier Corbeanca Park. Acces controlat cu barieră. A șasea casă din aproprierea pădurii. Vedere directă către Paradisul Verde. Parc, loc de joacă, zonă de promenadă în imediata apropiere. Construcție standard ...

2062 EUR/m2 | 178 m2

Corbeanca, Ilfov

Teren extravilan Corbeanca-Tamas 28

Teren extravilan Corbeanca-Tamas

Vand teren extravilan in Tamas- Corbeanca cu suprafata de 870 mp (din care circa 160 drum) situat intre doua parcele de padure si in apropierea complexului Robinia. Zona este parcelata si vanduta, foarte linistita si plina de verdeata. Terenul nu dispune deocamdata de facilitati dar au inceput constructiile ...

700 m2

Corbeanca, Ilfov

Promovat
Parcelă Intravilană cu Vedere Superbă la Lac, Investiție de Top în Corbeanca
7