Promovat
[STRADA RASARITULUI-LEORDENI] Vila individuală - 4 camere - 3 bai
6
1

Ansamblu rezidențial de 8 case individuale Strada Răsăritului - Leordeni. Vă propunem în exclusivitate un ansamblu de 8 case individuale, cu regim de înălțime P+1, ce îmbină perfect confortul unei locuințe moderne cu liniștea unei zone retrase. Suprafață utilă: 112 mp Teren liber: 165 mp Parcare ...

1777 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala cu 6 camere și 4 bai, mobilată și utilată, Metrou D. Leonida la doar 5 minute
20
3

Vilă individuală P+1E+M, situată în Popești-Leordeni, Strada Amurgului la doar 5 minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Proprietatea are 2 niveluri, suprafață teren 225 mp, construită la sol de 107 mp, suprafață construită desfășurată de 321 mp și aproximativ 282 mp utili. Este locuită din anul ...

1330 EUR/m2 | 282 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Casa individuala Popesti-Leordeni | 5 Camere - 3 Bai
20
1

Casa individuala Popesti-Leordeni | 5 Camere - 3 Bai

Descoperă un proiect rezidențial exclusivist, format din 3 locuințe individuale, situat într-o zonă accesibilă și în plină dezvoltare din Popești-Leordeni la intersecția străzilor Popești Români și Miraslău. Cu acces facil către Șoseaua Olteniței, Primăria orașului, Poșta Popești-Leordeni, Mega Image ...

2542 EUR/m2 | 118 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni
7
6

Vila individuala | 4 camere, 3 bai | Popesti-Leordeni

Ofer spre vanzare vila individuala Pret 157.000 euro plus tva la plata cash. Pret 165.300 euro plus tva la plata prin credit. Comision 0% | Direct dezvoltator Descoperă confortul unei case individuale, perfectă pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și acces rapid către București. Amplasată ...

1402 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT LUX 2 camere MOBILAT cu GRADINA bloc NOU
17

APARTAMENT LUX 2 camere MOBILAT cu GRADINA bloc NOU

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un bloc nou finalizat in 2024, pe Strada Biruintei. Locuinta ofera confort modern si intimitate, beneficiind de gradina proprie de 40 mp, ideala pentru relaxare. Apartamentul are suprafata utila de 51 mp, este luminos, cu finisaje ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere si gradina Biruintei
14

Apartament 2 camere si gradina Biruintei

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat . Locatie : Strada Biruintei , Popesti -Leordeni Metrou Berceni : 15 minute mers pe jos Suprafata utila : 53 mp An constructie : 2022. Curte proprie: 51 mp. Loc de parcare in proprietate. Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare! Se ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

12 Min Metrou Berceni  Apt 2 camere decomandat + Gradina
16

12 Min Metrou Berceni Apt 2 camere decomandat + Gradina

Aud spre vanzare doua proprietati rezidentiale moderne, potrivite pentru locuire sau investitie Zona linistita, cu ambient placut si dezvoltare rezidentiala recenta Suprafata utila eficient compartimentata, cu spatii luminoase si bine organizate Curte proprie generoasa, ideala pentru relaxare, activitati ...

2604 EUR/m2 | 53 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apt 2 camere tip studio Popesti-Leordeni
14

Apt 2 camere tip studio Popesti-Leordeni

Aduc spre vanzare proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire proprie sau investitie Suprafata eficient compartimentata, cu spatii luminoase si atmosfera placuta Compartimentare moderna, adaptata unui stil de viata urban Imobil bine intretinut, dotat cu lift si vecinatati civilizate Proprietate ...

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere mobilat si utilat cu parcare inclusa – 750 m de Aparatorii Patriei
5

Apartament cu 2 camere situat la parter, la doar 750 m distanta de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proprietatea are o suprafata de 63 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru mutare imediata sau investitie. Apartamentul beneficiaza de un loc de parcare inclus in pret, un ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte
20

Casa tip duplex – zona Leordeni cu curte

Va propunem spre vanzare o casa tip duplex situata in zona Rasaritului, intr-un ansamblu rezidential, ideala pentru familie. bull; Casa tip duplex bull; Mobilata si utilata complet bull; Pod izolat bull; Utilitati trase si in mansarda bull; Amplasata in ansamblu rezidential bull; Pret: 185.000 ...

2569 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida
17
2

Garsoniera mobilata la Metrou Dimitrie Leonida

Vanzare garsoniera mobilata si utilata, in bloc nou, cu centrala proprie, la etajul 3 din 4, la doar cateva minute fata de metrou Dimitrie Leonida, e strada Oituz in apropiere de complex La Strada. Pret 52000 euro.

2167 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon
20

Metrou Berceni, 2 camere mobilat cu balcon

Vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat, pe parter inalt cu balcon, la doar cateva minute fata de metrou Berceni. In imediata apropiere avem magazine, scoli, farmacie, centre comerciale, statii de autobuz. Pret 91900 euro, complet mobilat si utilat.,,

1998 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala Popesti Leordeni
5

Casa individuala Popesti Leordeni

Proprietatea este o vila individuala situata in Popesti Leordeni, pe strada Sfanta Agnes, in apropiere de zona noua dar si la mica distanta de Primarie. Are o suprafata utila totala de aproximativ 101 metri patrati si este construita pe un teren de 257 metri patrati. Vila este compartimentata astfel: -parter: ...

2129 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Soseaua Oltenitei
11

Apartament 2 camere - Soseaua Oltenitei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2019 , disponibil la etajul 2 din 3, cu o suprafata utila de 55 mp. ID intern: 1622.

1673 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,
11

Garsoniera 34 m² de vanzare - bloc modern 2016,

Garsoniera de vanzare | Bloc modern 2016 | Popesti-Leordeni De vanzare garsoniera cu suprafata utila de 34 mp, situata intr-un bloc modern construit in 2016, pe strada Miraslau, Popesti-Leordeni. Locuinta este luminoasa, ingrijita si ofera un ambient placut, fiind ideala pentru locuit sau investitie ...

1824 EUR/m2 | 34 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio Finalizat! cu Parcare Subterana Metrou Berceni
7

Studio Finalizat! cu Parcare Subterana Metrou Berceni

Va propunem spre vanzare un studio modern, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Solstitiului, intr-un imobil finalizat., Etaj 3 din 4 cu lift Suprafata utila: 46 mp Loc de parcare subteran inclus Un mare avantaj al proprietatii este locul de parcare subteran, care permite amenajarea unui spatiu ...

1780 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Popesti Leordeni 5 camere
12

Vila Popesti Leordeni 5 camere

Vila Individuala Moderna cu 4 Camere ndash; Popesti-Leordeni | 566 mp Teren Descopera confortul unei locuinte elegante, perfect pozitionata intr-o zona linistita din orasul Popesti-Leordeni! Aceasta vila individuala, construita in 2022, imbina spatiul generos cu un design modern si functional, oferind ...

2067 EUR/m2 | 150 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Popesti Leordeni 5 camere
7

Vila Popesti Leordeni 5 camere

Se ofera spre vanzare vila tip duplex, situata in orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 1 km de centrul orasului (Primarie) si la circa 2 km de statia de metrou Berceni ndash; Dimitrie Leonida. Imobilul are o suprafata utila totala de aproximativ 185 mp, incluzand terasa, si este amplasat pe un teren ...