Imobiliare Maramures

Hartă Listă
Filtre active: Maramures Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare la etajul 4 in Cuza Voda
5

Garsoniera de vanzare la etajul 4 in Cuza Voda

Garsonieră la etajul 4 de vânzare cu suprafață utilă de 20.47 mp. Proprietatea dispune de utilități: apă, canalizare, curent,internet și CATV. Imobilul este potrivit atât pentru locuință, cât și pentru investiție în vederea închirierii. Preț : 21.900 €,

1070 EUR/m2 | 20 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Apartamente 3 camere - str.Vasile Alecsandri 72B, Baia Mare
10
2

Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PLAZA TOWER 2, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe strada Vasile Alecsandri 72B din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere ce au o suprafata cuprinsa intre 69.94mpc si 100.79 ...

1191 EUR/m2 | 81 m2

Vasile%25252525252525252525252525252bAlecsandri, Baia Mare, Maramures

Promovat
COMISION 0% - Apartamente cu 3 camere - Bdul Republicii 44, Baia Mare
9

NEW! Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION VISTA PREMIUM, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe Bdul Republicii 44 din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere ce au o suprafata de 76.98 mpc plus terasa in suprafeta ...

1531 EUR/m2 | 84 m2

Republicii, Baia Mare, Maramures

Promovat
Str. Victor Babes   apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019
12

Str. Victor Babes apartament 2 camere + loc parcare, mobilat si utilat, etaj 1, finisat in 2019

Str. Victor Babes (Institut) apartament situat la etajul 1, in suprafata construita de 46 mp (utila 40 mp), finisat, mobilat si utilat. Este situat in bloc dat in folosinta in 2019, prevazut cu lift si acces securizat, constructie din caramida, termosistem exterior din polistiren, ferestre din PVC, ...

1975 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pret excelent !  600 eur Berchez,teren intravilan frumos cu utilitati
5
3

Pret excelent ! 600 eur Berchez,teren intravilan frumos cu utilitati

Loc foarte frumos, aproape de DJ baia Mare-Somcuta-Mare Orientare inspre soare Suprafata 29,5 ari teren intravilan, drept, pe o straduta laterala din DJ Baia Mare-Somcuta Retea de apa, gaz, curent disponibile terenul e lat, dupa cumparare se poate parcela in 2 locuri bune de casa.

2,950 m2

Berchez, Maramures

Lapusel ! Loc splendid de casa zona case noi, toate utilitatile
5
1

Strada Rozelor ( intrare din zona terasei Grill de la iesirea catre 2 Veverite) Vindem 688 mp loc de casa + 144 mp cota parte drum acces ari loc de casa cu toate utilitatile : apa, gaz, curent, canalizare, acces asfaltat Deschidere 20 m Sunt disponibile 2 PARCELE pretul este pentru 1 parcela

832 m2

Lapusel, Maramures

COAS,parcele langa padure pentru cabana ,
5
1

COAS,parcele langa padure pentru cabana ,

Teren mixt intravilan extravilan, potrivit pentru cabana, loc de campat rulota peste vara, chiar constructie rezidentiala pentru doritorii de viata retrasa , linistita, perfect sincronizata cu natura. Oferim la vanzare 3 loturi ( parcelate) pregatite pentru vanzare, cu toata documentatia la zi. Loturile ...

2,000 m2

Coas, Maramures

cv 188 Bd.Republicii, apartament 2 camere decomandat , etaj III
7
15

Zona Marinex ! Va propunem un apartament cu 2 camere decomandat situat la etajul III in suprafata de 50 mp. Imobilul dispune de orienatre vest, pozitionare pe mijloc, 2 balcoane ( unul deschis si unul inchis marit in camera), parchet si usi din lemn masiv., boxa beci. Se vinde mobilat si utilat !

1710 EUR/m2 | 50 m2

Baia Mare, Maramures

cv 210 Bd.Independentei, garsoniera , etaj intermediar
8
29

cv 210 Bd.Independentei, garsoniera , etaj intermediar

Zona RFN! Va propunem in bloc cu lift , un apartament cu 1 camera situat la etajul IX X in suprafata de 30 mp. Imobilul este renovat si dispune de pozitionare pe mijloc , instalatii noi electrice si sanitare, balcon inchis , orientare vest, usa metalica, contorizare individuala, disponibila imediat ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Baia Mare, Maramures

Luminisului bloc 11, garsoniera, etaj 2, convector, boiler ,balcon inchis, pret 26800 euro
5

garsoniera confort 1, etaj 2, orientata vest, balcon inchis, convector, boiler,parchet, usi si geamuri clasice, acte in regula, ocupabil

1117 EUR/m2 | 24 m2

Baia Mare, Maramures

Ardusat, casa de renovat, anexe, teren 17 ari, pret 42000 euro negociabil
3
1

Casa veche din vaiog ce necesita renovare completa, anexe compusa din sura , bucatarie de vara, si garaj, teren 17 ari,proprietatea are acces la 2 strazi, terenul se poate dezmembra si in 2 parcele, utilitati curent, apa si gaz .Pretul este negociabil Proprietatea este situata la 100 m de Biserica Ardusat ...

525 EUR/m2 | 80 m2

Ardusat, Maramures

B-dul Decebal,2 camere decomanda in t,balcon inchis, mobilat si utilat lux, 300 euro negociabil
10

Apartament 2 camere mobilat si utilat lux, finisaje moderne, priveliste frumoasa, lift nou,pe termen lung,foarte aproape de Vivo, parc pentru copii linga bloc, se solicita garantie

48 m2

Baia Mare, Maramures

B-dul Traian, decomandat, balcon mare, BCA, izolat exterior,etaj 4 din 8, pret 75.000 euro
8

apartament 2 camere decomandat, bloc din bca, balcon transformat in bucatarie,

1630 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

Tautii Magheraus, parcela 550 mp,strada 61, la doar 3300 euro ar.
6
14

teren intravilan in suprafata de 550 mp, cu drum de acces fiind ultima parcela cu acces si din strada 63, utilitati la str.61,certificat urbanism p+1+m,usor negociabil

Tautii-Magheraus, Maramures

Promovat
Imobil multifunctional, Baia Mare, Centrul Vechi, suprafata utila 353 mp, renovat, comision zero
20

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare un imobil situat în Centrul Vechi al orașului, ce poate fi o bună oportunitate de investiție având în vedere multiplele funcționalități posibile. Localizat central, imobilul construit P+2E plus un pod mansardabil a fost proiectat ca o soluție multifuncțională de ...

1275 EUR/m2 | 353 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Tautii Magheraus, casa 4 camere, suprafata utila 126 mp, teren 900 mp, constructie noua
10

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o casă tip P+1E cu 4 camere, construcție nouă cu o suprafață utilă de 126 mp și un teren în suprafață de 900 mp, situată în Tăuții Măgherăuș, amplasată într-o zonă liniștită, ferită de trafic, acces facil și o panoramă deosebită. Casa are în configurare la parter ...

1190 EUR/m2 | 126 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Promovat
Cotirea, casa 6 camere, suprafata utila 264 mp, teren 1658 mp, comision 0
20

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o casă ce poate fi o bună oportunitate de investiție pentru o familie ce-și dorește să locuiască în mediul rural dar să fie în același timp aproape de oraș sau cel puțin să evadeze într-o oază de relaxare, în zilele libere. Situată cu acces rapid la Drumul Nordului, ...

587 EUR/m2 | 264 m2

Coltirea, Maramures

Promovat
Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0
18

Casa 8 camere, teren 1871 mp, zona Grivitei, comision 0

Imobiliare 1001 vă propune spre vânzare o proprietate amplasată într-o zonă superbă în proximitatea străzii Griviței, beneficiind de un teren cu o suprafață generoasă de 1871 mp. Fazele de construcție a casei s-au derulat etapizat, procesul de finisare fiind inițiat în 2020. Cu o suprafață utilă de ...

1498 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Apartament 3 camere de inchiriat Bd Ferdinand
8

Apartament 3 camere de inchiriat Bd Ferdinand

Agentia ProprietateaTa vă propune spre închiriere un apartament spațios cu 3 camere, situat pe Bulevardul Regele Ferdinand, într-o zonă centrală, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, instituții și puncte de interes. Detalii apartament Suprafață: 68 mp utili Compartimentare: Living ...

56 m2

hotvon, Baia Mare, Maramures

Baia Sprie,10 ari teren intravilan, loc de casa 4

Baia Sprie,10 ari teren intravilan, loc de casa

Baia Sprie, la iesirea spre Cavnic, doar 15km.de Baia Mare,10 ari loc de casa, zona de case noi, 21m.deschidere la drum, , 1800 euro ar, neg.

100 m2

Baia Sprie, Maramures

REDUCERE DE PRET! Teren in zona   Sub Dura  ,40 ari pentru constructii industriale
4
11

REDUCERE DE PRET! Teren in zona Sub Dura ,40 ari pentru constructii industriale

Zona Sub Dura ofer spre vanzare 40 ari teren pentru constructii industriale, 26m. deschidere la drumul de acces,zona industriala nepoluanta, nu se parceleaza, ideal pt. hale, parcare...poate fi livada..., 2000 euro ar

400 m2

Baia Mare, Maramures

Pe str. Dragos Voda, garsoniera confort 1, etaj1 de inchiriat, mobilata, utilata.
10
11

Zona Dragos Voda, ofer spre inchiriere garsoniera confort1, etaj1, mobilata si utilata,TOT CONFORTUL, 220 euro luna+220 euro garantie. Se inchiriaza pe termen lung cel putin un an, nu se accepta animale si fumatori, maxim doua persoane. Zero sapte patru noua 140 doi cinci patru-Va rog sunati pe tel. ...

32 m2

Baia Mare, Maramures

Zona Semiluna, 3 camere decomandat etaj2, mobilat si utilat, prima inchiriere,350 euro luna
10

Bd.Bucuresti, zona Semiluna, ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere decomandat cu 3 balcoane, etaj2, zugravit, curat, mobilat si utilat, 350 euro luna+350 euro garantie, termenn lung cel putin un an, fara animale.

70 m2

Baia Mare, Maramures

REDUCERE DE PRET! Bd.Bucuresti, 3 camere decomandat, etaj 4 cu acoperis nou, 76 000 euro
10
1

Pe Bd.Regele Mihai I ( fost Bd. Bucuresti), Zona Profi, ofer spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 70 mp.etaj 4 cu acoperis nou, are microcentrala, termopane, izolat exterior, vederea in doua parti, doar 2 vecini pe palier, zona foarte buna aproape de scoala, gradinita, spital...76 000 euro, ...

1169 EUR/m2 | 65 m2

Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea