Imobiliare Targu Mures Mures

Hartă Listă
Filtre active: Mures Targu Mures Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Apartament 3 camere  | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat
8
1

Apartament 3 camere | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat

Apartament 3 camere | Complet mobilat | Tudor – Str. Banat Preț: 125.000 € Se oferă spre vânzare un apartament modern, recent renovat, situat în Târgu Mureș, cartier Tudor – strada Banat, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. Suprafață utilă: 70 mp Etaj: 2 din 4 ✔ compartimentare decomandată ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
De vânzare apartament 2 camere
8
1

De vânzare apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vânzare – Dâmbu Pietros, str. Parângului Se vinde apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, pe strada Parângului. Apartamentul este recent renovat, bine întreținut și imediat ocupabil. Detalii: 2 camere Confort 1 Geamuri termopan Pivniță Lift ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
 Apartament de vânzare – Aleea Constructorilor | Etaj 4/4 |110.000€
8

Apartament de vânzare – Aleea Constructorilor | Etaj 4/4 | 110.000 € Se oferă spre vânzare apartament situat pe Aleea Constructorilor, la etajul 4 din 4, la 10–15 minute de Facultatea de Medicină, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție (închiriere pentru studenți). Preț: 110.000 € ✔ bloc ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Targu Mures, Mures

Promovat
Vand apartame,2 canere
6
2

Vand apartame,2 canere

Vânzare apartament 2 camere – Dâmbu Pietros | 58 mp Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dâmbu Pietros, la etajul 9 din 10. Suprafață: 58 mp Compartimentare practică, cu hol pătrat, oferind un spațiu aerisit și funcțional. Avantaje zonă: cartier liniștit și ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

Targu Mures, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa in Tg Mures , zona Libertatii
9

Vand casa in Tg Mures , zona Libertatii

Vand casa in Tg Mures zona Libertatii, direct de la proprietar, singur in curte. Teren 479mp, construit la sol 192cm total cu mansarda 358 mp. Casa are mai multe camere, plus doua saloane comerciale, unul la parter si unul la mansarda. Curte pt 3 masini, garaj sub mansarda de 2 masini, gradina , terasa, ...

894 EUR/m2 | 358 m2

Targu Mures, Mures

De vanzare apartament 3 camere Aleea Carpati 3

De vanzare apartament 3 camere Aleea Carpati

de vanzare apartament cu 3 camere in aleea carpati, in blocul nr 41 etaj 3 4. Bloc din caramida. Pret 115 000 euro negociabil.

1983 EUR/m2 | 58 m2

Targu Mures, Mures

2 camere Tudor str. Busuiocului
5
3

2 camere Tudor str. Busuiocului

de închiriat apartament 2 camere. cartier Tudor, str. Busuiocului. zona foarte liniștită. in proximitate stații de autobuz, scoli, grădinițe, mall. recent renovat (inclusiv instalație tehnica și electrica), mobilat modern și utilat complet cu echipamente de calitate. prima închiriere, preferabil pe termen ...

62 m2

Targu Mures, Mures

Teren extravilan Livezeni 7

Teren extravilan Livezeni

Vand teren extravilan la Livezeni,1300mp,fosta livada de visine.30000lei,negociabil

Targu Mures, Mures

Închiriere Apartament 2 camere Maurer
7
1

Închiriere Apartament 2 camere Maurer

Închiriez apartament cu 2 camere,et.4 6,decomandat ,in cartierul Maurer. Apartamentul este complet mobilat si utilat.Aparat aer conditionat. Centrala termica proprie. Parcare subterana. ...

60 m2

Targu Mures, Mures

vand ap 2 cam tudor et 2 nu colaborez cu agentile
7
5

vand ap 2 cam tudor et 2 nu colaborez cu agentile

vând ap 2 camere et 2 stradă Sarguintei 56m2 renovat in anul acesta schimbat instalatie electrica , sanitare aer Conditionat centrala 2026

1929 EUR/m2 | 56 m2

Targu Mures, Mures

Apartament cu 4 camere și 2 bai în cartierul Tudor zona Super
9
4

Vand apartament cu 4 camere și 2 bai în cartierul Tudor Vladimirescu, zona Super str Moldovei. Apartamentul are 86 metri pătrați și se afla la parter într-un bloc cu 4 etaje, este izolat exterior, ușa metalica, geamuri termopan, centrala termica, pivnita etc

1395 EUR/m2 | 86 m2

Targu Mures, Mures

Apartament cu o camera
3
2

Apartament cu o camera

Apartament cu o camera de inchiriat, strada Pavel Chinezu nr10,zona liniștită,

35 m2

7+Noiembrie, Targu Mures, Mures

Garsonieră Tip Azomures
5
2

Garsonieră Tip Azomures

Vând garsonieră tip AzoMureș, situată în Târgu Mureș, zona Mureșeni, Strada Hunedoara. Gata de locuit închiriat. Detalii proprietate: Suprafață: 13 mp. Etaj: 3 din 4. Dotări confort: Aer condiționat, convector electric. Stare: Renovată întreținută. Mobilare: Se vinde complet mobilată. Utilare: Parțial ...

1923 EUR/m2 | 13 m2

Mureseni, Targu Mures, Mures

Apartament cu o camera
5
2

Apartament cu o camera

Apartament 1 cameră de vânzare Tudor Se oferă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tudor, pe strada Rămurele, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are o suprafață de 30 mp și este compartimentată eficient: cameră, baie și bucătărie. În plus, dispune de balcon închis ...

2300 EUR/m2 | 30 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Casă stil mediteranean, 100 mp, teren generos 688 mp, zona Unirii
7

Blitz propune spre vânzare o casă pe un singur nivel, construită în anul 2019, situată în zona Unirii, într-un cartier liniștit, retras de la drumul principal, oferind astfel intimitate și confort. Proprietatea dispune de un teren generos de 688 mp, cu acces pe drum privat (lățime de 4,06 m), beneficiind ...

2699 EUR/m2 | 100 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Dacia
9

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Dacia

Blitz propune un apartament de 2 camere situat în zona Dacia – una dintre cele mai căutate din Tudor. 40 mp utili Etaj 4/4 – fără vecini deasupra + liniște Luminos, călduros și eficient Compartimentare: * living * dormitor * bucătărie * baie cu cadă * balcon Ce îl face atractiv: * centrală proprie ...

1925 EUR/m2 | 40 m2

Targu Mures, Mures

apartament de vanzare in  Maurer
7

apartament de vanzare in Maurer

locatie :Str Ion Heliade Radulescu 24 bloc10 suprafata : 58 mp camere. : 2 bai. : 1 etaj : 6 din 9 lifturi. : 2 boxa de depozitare la subsol an constructie 2021 pret : 129500 euro apartament luminos si luminos situat in ...

2233 EUR/m2 | 58 m2

Vest, Targu Mures, Mures

Apartament 1 camera, Tudor, Munteniei, Cantemir, mobilat utilat
5

Sorin Baratosi Agentia "VELA Imobiliare" Contact intre orele 08:00 18:00. De inchiriat apartament cu o camera, situat in cartierul Tudor Vladimirescu, str. Munteniei. Situat la etajul 3 din 5. Este foarte bine iluminat natural. Apartamentul este format din camera, bucatarie, hol, camara si baie. Suprafata ...

42 m2

Tudor Vladimirescu, Targu Mures, Mures

Vand 2 cam Dambu confort 1
9
2

Vand 2 cam Dambu confort 1

Vand apartament cu 2 camere situat in cartierul Dambu (aproape de bulevard), etaj 4 din 10, confort 1, decomandat, compus din: hol, bucatarie, camara, 2 camere, baie cu geam si balcon lung de 8 metri inchis in termopan. Imobilul se incadreaza in clasa energetica B.

1473 EUR/m2 | 55 m2

Dambu%252bPietros, Targu Mures, Mures

Apartament de 2 camere, 70mp, parcare, Zona Centrala
12

Apartament de 2 camere, 70mp, parcare, Zona Centrala

TLB Imobiliare oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat într-un bloc nou, într-o zonă ultracentrală, la doar câteva minute de mers pe jos față de Piața Centrală. Locuința are o suprafață de 70 mp utili, este semidecomandată, se află la etajul 1 din 3, într-o clădire nouă cu lift ...

70 m2

central, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere, 65mp, zona UMFST
8

Apartament cu 3 camere, 65mp, zona UMFST

TLB Imobiliare oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat in cartietul Cornisa, în proximitatea UMFST și a Spitalului Județean, Târgu Mureș. Detalii proprietate: 3 camere 2 dormitoare Living open space cu bucătărie și zonă de dining 2 băi Balcon Bloc mic și liniștit Apartamentul ...