Imobiliare Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Constructie - Fosta Brutarie 400 m utili P+1 Grumazesti Neamt
9
1

Imobilul P+1 are suprafata de 400 m utili, parter 200, etajul 200 iar podul este potrivit pentru depozitat lucruri. Cladirea este finalizata in anul 1987, a functionat o perioada ca brutarie ea putand fi transformata in camin de batrani, gradinita, casa sau sediu de birouri! Are 1 baie in toata cladirea, ...

238 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament  2 camere – Cartier Dărmănești / Școala nr. 5
20
3

Apartament 2 camere – Cartier Dărmănești / Școala nr. 5

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 4, pe Aleea Armoniei. ✔ Suprafață utilă apartament + boxă: 59,1 mp ✔ Suprafață totală apartament + boxă: 62,3 mp Beneficiază de toate utilitățile necesare pentru confort: centrală termică proprie geamuri ...

761 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere, mobilat si utilat, cu parcare si spatiu de depozitare, Darmanesti
16
5

APARTAMENT 4 CAMERE, MOBILAT ȘI UTILAT, CU PARCARE ȘI SPAȚIU DE DEPOZITARE, DĂRMANEȘTI, 68.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare acest apartament cu un view spectaculos, ce asigură o imagine panoramică a orașului Piatra Neamț, situat în proximitatea Complexului Orion - Mun. Piatra Neamț, ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei
9
4

Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei

MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o vilă deosebită, situată la doar 5 km de oraș, într-o zonă superbă, liniștită și cu priveliște panoramică. Proprietatea oferă un echilibru ideal între confort, spațiu și natură, beneficiind de o curte generoasă de 3.500 mp teren intravilan perfectă pentru ...

763 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sp. Comercial, Central, PRET PROMO 95 000 EUR, REDUS DE LA 99 000 EUR
10
1

Spatiu comercial, pozitionat central, in spatele magazinului Unic. Are 71 mp utili + o boxa de 12,6 mp amenajata si incalzita ( caloriferele din boxa sunt conectate la centrala spatiului), chiuveta cu apa calda, rece, etc. Spatiul are 3 camere + zona de receptie si 2 grupuri sanitare. Este prevăzut cu ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Ultracentral, Euroconfort, 280mp, 355000 EUR 0% COMISION
20
1

Situat la etajul 7 9, pe Bd Dacia, acest apartament spatios imbina luxul modern cu privelisti spectaculoase asupra muntilor si centrului orasului. Compartimentare: Living+dining open space 75 mp Dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing Dormitor secundar cu baie dedicata Bucatarie separata complet ...

1268 EUR/m2 | 280 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere, etaj 3, central, 300 euro lunar.
18
2

Apartament 2 camere, etaj 3, central, 300 euro lunar.

Apartament 2 camere, decomandat, pozitionat central, in spatele magazinului Petrodava, str. Burebista. Apartamentul este situat la etajul 3 4 , pozitionat catre S, este prevăzut cu balcon si se inchiriaza mobilat ca in fotografii. Nu se accepta animale de companie si se inchiriaza doar pe ...

54 m2

Piatra Neamt, Neamt

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur
13
2

2 cam, decomandat, Str. Progresului 56500 Eur

Ap 2 cam, decomandat, Str. Progresului, zona Alimentară 28. Apartamentul are suprafață construită de 54,5 mp și utilă 51 mp , este poziționat către S și se află amplasat la etajul 4 ( acoperit cu pod) . Este prevăzut cu centrala termica proprie și geamuri termopan. Apartamentul se vinde utilat și mobilat ...

1108 EUR/m2 | 51 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial de închiriat   Bulevardul 9 Mai  800 Euro lunar
1

Spațiu comercial de închiriat Bulevardul 9 Mai 800 Euro lunar

Se închiriază spațiu comercial cu vad format pentru activitate de pompe funebre, situat la casă, pe B-dul 9 Mai, zonă cu trafic intens. Spațiul are 81 mp utili (2 camere, hol de prezentare și baie) și teren de 282 mp, ideal pentru expunere sau acces clienți. Destinația recomandată: activități funerare ...

81 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava-Rosie
1
1

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava-Rosie

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava Rosie sat Brasauti str Teiului cu deschidere 10m pret 10Emp

2,257 m2

Brasauti, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere / 2 bai/ ETAJ 2 / 79 mp / constructie 1990
20
1

Apartament 3 camere – Dărmănești (zona OMV), confort și liniște! Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, în zona de construcții noi a cartierului Dărmănești – o locație apreciată pentru liniște, acces facil și lipsa traficului intens. ✨ Caracteristici principale: ✔ ...

1138 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 MCD Expert Imobiliare   Vânzare teren agricol, Zona Izvoare
7
2

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare

MCD Expert Imobiliare Vânzare teren agricol, Zona Izvoare Se oferă spre vânzare un teren agricol cu suprafața de 28.500 mp, situat într-o zonă de mare potențial. Caracteristici: Suprafață totală: 28.500 mp Preț atractiv: 4 euro mp Teren perfect drept, ideal pentru exploatare agricolă Acces ...

28,500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

De vanzare Hale + Birouri
9
4

De vanzare Hale + Birouri

Companie cu sediul in Piatra Neamt vinde hale industriale si birouri, fabricate din panouri cu spuma poliuretanica si vata bazaltica, avand urmatoarele suprafete: hala 1 - 564 mp, hala 2 - 680 mp, birouri p+m - 210 mp, inaltime utila a halei este de 7.0 m. An construire 2021. Vanzare pret negociabi ...

0 EUR/m2 | 1,465 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial de vânzare
10
2

Spațiu comercial de vânzare

Societate comerciala vinde: 1. Teren - 1896 mp, 2. Depozit - 605 mp, 3. Cladiri - 263 mp compuse din: - sediu firma cu 4 birouri, sala protocol (expozitie), baie, bucatarie, magazie arhiva; - apartament cu living, bucatarie (open space), 2 dormitoare, baie.

0 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
CASA traditionala BICAZU ARDELEAN + teren extravilan 1,6 hectare
13
24

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare o casa construita in anul 1959 situata in localitatea TELEC comuna BICAZU ARDELEAN judetul NEAMT. Casa are suprafata construita desfasurata de 111 mp iar ca utilitati sunt: apa din sursa proprie (fantana cu hidrofor) si energia electrica. Anexe gospodaresti: ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Bicazu Ardelean, Neamt

Promovat
Garsonieră de vânzare – bloc de apartamente Darmanesti
9
1

Garsonieră de vânzare – bloc de apartamente Darmanesti

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră confortabilă, situată pe Aleea Ulmilor, în cartierul Dărmănești din Piatra-Neamț. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 29,31 mp Bloc de apartamente Compartimentare: decomandată Etaj: 4 Orientare: vest – lumină naturală în a doua parte a zilei Bloc ...

1092 EUR/m2 | 29 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere duplexuri ,etaj 1 ,2 bai , 2 balcoane
13

Apartament 3 camere duplexuri ,etaj 1 ,2 bai , 2 balcoane

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere – tip duplex Situat la etaj 1 + parter, într-o zonă liniștită, acest apartament este ideal pentru o familie care își dorește confort și spațiu bine compartimentat. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 72,36 mp Logie 1: 5,17 ...

1171 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren Negresti
4
63

Teren Negresti

Loc de casa , in suprafata de 844mp, intravilan Negresti, jud Neamt.Terenul este drept cu acces la drum asfaltat pe doua parti ,utilitati - curent electric in fata proprietatii, zona foarte linistita, priveliste minunata, mijloace de transport in comun foarte aproape, deschidere stradala de 19 ml pe ...

844 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
4

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 3506 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. AL. CEL BUN, 65.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
2

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica
18
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, ZONA BISERICA CATOLICA , 76.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat în zona centrală din Piatra Neamț, la etajul ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea