Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Casa situata in Bargaoani cu o suprafata de 72 de metri patrati, si 2609 metri teren intravilan, casa este construita din lemn in anul 1949.
433 EUR/m2 | 60 m2
Bargauani, Neamt
ieri 02:08
Anunțuri promovate – Vezi toate
433 EUR/m2 | 60 m2
Bargauani, Neamt
ieri 02:08
Casă de vânzare cu teren – zona Balaurul, Piatra Neamț (str. 1 Decembrie) Se oferă spre vânzare casă solidă, construită în anul 2010, situată într-o zonă liniștită și bine cotată a municipiului Piatra Neamț – zona Balaurul, pe strada 1 Decembrie. Imobilul este amplasat pe un teren intravilan de ...
674 EUR/m2 | 310 m2
Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt
ieri 02:08
OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...
81 EUR/m2 | 18,625 m2
Est, Piatra Neamt, Neamt
ieri 12:08
APARTAMENT CU 2 CAMERE, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 47.000 EURO Pentru a veni în sprijinul celor aflați în căutarea unei locuințe pe care să o amenajeze după propriile gusturi și necesități, FORTUNA IMOBILIARE vă oferă posibilitatea să optați pentru acest apartament pe structură semidecomandată, compus ...
1044 EUR/m2 | 45 m2
Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt
ieri 12:08
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, etajul 2, zona Hotel Ceahlau-Unic,boxa-bloc special construit cu apartamente proprietate personala.. Apartamentul necesita renovare. Pret:115000 euro Tel 0740707697
1045 EUR/m2 | 110 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere,zona Privighetorii BCR-bloc din anul 1990. Pret:145000 euro tel 0740707697
1318 EUR/m2 | 110 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp teren situata in comuna Borlesti, deschidere la drum asfaltata. Pret:18000 euro 0740707697
360 EUR/m2 | 50 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, etajul 2,decomandat, hol locuibil, liber.Apartamentul este aproape de sPITALUL jUDETEAN Piatra Neamt. TEL 0740707697
1096 EUR/m2 | 52 m2
Maratei, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament decomandat, etajul 4, mobilat, bloc construit in anul 1982, liber,acte la zi. Pret:57000 euro tel 0740707697
1056 EUR/m2 | 54 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697
1000 EUR/m2 | 62 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro
10,000 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697
500 EUR/m2 | 50 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697
1000 EUR/m2 | 42 m2
Maratei, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul
1061 EUR/m2 | 82 m2
Precista, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!
1146 EUR/m2 | 48 m2
Precista, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697
1000 EUR/m2 | 52 m2
Maratei, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697
1418 EUR/m2 | 55 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre chirie apartament decomandat, mobilat si utilat,zona Liceului de Informatica,etajul 4.Preferam persoane curate, contract pe minim un an. Pret:250 euro luna+250 euro garantia Tel:0740707697
50 m2
Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat,situat aproape de City Mall, etajul 3. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Contract pe minim un an si se prefera persoane curate, nefumatoare, fara animale de companie Tel 07 arata numarul
55 m2
Precista, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre chirie apartament decomandat, etajul 2,zona Precista-sc nr 10-Bar Dunarea. Pret:250 euro luna+250 euro garantia tel 0740707697
52 m2
Precista, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697
1267 EUR/m2 | 15 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre chirie apartament cu 3 camere, decomandat,zona 1Mai-Galeria Mall,mobilat si utilat. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Preferam persoane curate, fara animale decompanie.Te;l 0740707697
80 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Se oferă spre închiriere spațiu industrial, situat în Săvinești, Str. Aleea Parcului, nr. 1. Suprafață: 448 mp (spațioasă și luminoasă) Destinație: Depozitare, producție sau logistică Acces: Facil pentru transport marfă Preț: 990 Euro lună (Negociabil) Locație strategică, ideală pentru dezvoltarea ...
395 m2
Savinesti, Neamt
17 aprilie
Oferim spre chirie apartament cu 2 camere decomnadat ,mobilat si utilat,situat in zona Hotel Ceahlau, etajul 4. Pret:300 euro luna+300 euro garantia
50 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie