Hartă Listă
Filtre active: Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
CASĂ cu teren 171 mp PIATRA-NEAMȚ cartier Dărmănești
7
7

CASĂ cu teren 171 mp PIATRA-NEAMȚ cartier Dărmănești

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o casă cu arhitectură tradițională, situată pe strada Dărmănești, într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului Piatra Neamț. Detalii proprietate: Suprafață construită desfășurată: 59 mp Suprafață teren: 171 mp Front stradal: 28 ml Construcție din cărămidă, ...

918 EUR/m2 | 49 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere decomandate,etaj 1, loc parcare si boxa, zona C-lea Romanului
10
2

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 1, CU LOC DE PARCARE ȘI BOXĂ, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil spațios, FORTUNA IMOBILIARE oferă posibilitatea de a opta pentru acest apartament cu 3 camere decomandate, situat la ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa noua, moderna tip duplex la alb cheie si teren 250 mp, in cartier exclusivist Piatra Neamt
16
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ NOUA, MODERNĂ TIP DUPLEX LA ALB LA CHEIE ȘI TEREN 250 MP, ÎN CARTIER EXCLUSIVIST MUN. PIATRA NEAMȚ - DE LA 157.000 EURO Dacă vreți să trăiți cu sentimentul că vă aflați cu adevărat ACASĂ, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul ...

1154 EUR/m2 | 136 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan zona Sarata Neamt
7
1

Teren intravilan zona Sarata Neamt

Va oferim o oportunitate exceptionala pentru achizitionarea unui teren intravilan cu suprafata de 3173 mp, situat in zona Sarata, pe strada Humarie. Acest teren este ideal pentru constructia unei case, avand toate utilitatile necesare, inclusiv gaz, apa, electricitate si canalizare. Detalii Cheie: PRET ...

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 Camere în Bloc Nou - Zona Strada Pepinierei
9

Apartament 3 Camere în Bloc Nou - Zona Strada Pepinierei

Superb apartament cu 3 camere în bloc nou zona Strada Pepinierei MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un imobil nou din zona Strada Pepinierei, o zonă apreciată pentru accesibilitate, liniște și apropierea de puncte de interes din orașul Piatra ...

1289 EUR/m2 | 76 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spatiu Comercial  Zona Alexandru cel bun
10

Spatiu Comercial Zona Alexandru cel bun

MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial generos, împărțit în 4 unități funcționale, dintre care prima unitate este disponibilă imediat. Proprietatea oferă numeroase posibilități de utilizare și este potrivită atât pentru dezvoltarea unei afaceri, cât și pentru investiție pe ...

305 EUR/m2 | 262 m2

Alexandru cel Bun, Neamt

teren intravilan
5
14

teren intravilan

Vand teren intravilan 3352mp Alexandru cel Bun,sat Vadurele situat pe str Malici,acces la toate uitilitatile(apa ,gaz,trifazic,cablu internet,tv).Deschidere la strada asfaltata 22 m.