Hartă Listă
Filtre active: Neamt Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren 500mp Zona Fermelor
16

Teren 500mp Zona Fermelor

Se vinde teren intravilan în suprafață de 500 mp, situat pe Strada Pietrelor, în zona Fermelor. Terenul are formă regulată, cu deschidere de aproximativ 20 m și adâncime de 25 m, fiind ideal pentru construcția unei locuințe. Utilitățile gaz, apă și canalizare sunt disponibile la limita proprietății, ...

500 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
 O Casă de Vis în Garcina   Răsfăț în Natură!
20

O Casă de Vis în Garcina Răsfăț în Natură!

O Casă de Vis în Garcina Răsfăț în Natură! Exclusivitate și Confort în Inima Naturii! Descoperă această proprietate remarcabilă, ideală pentru cei în căutarea liniștii și a unei conexiuni autentice cu natura. Situată la doar 15 minute de vibrantul oraș Piatra Neamț, această oază de liniște este ...

2561 EUR/m2 | 123 m2

Garcina, Neamt

Promovat
Complex imobiliar format din cladiri si constructii industriale 18625 mp + teren intravilan 50718 mp
20
1

OPORTUNITATE DE AFACERE! COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN CLADIRI ȘI CONSTRUCȚII INDUSTRIALE EDILITARE CU SUPRAFAȚA DE 18.625 MP ȘI TEREN INTRAVILAN CU SUPRAFAȚA DE 50.718 MP, LA 6 KM DE MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALĂ 1.500.000 EURO NEG POSIBILITATE VÂNZARE FRACȚIONATĂ Pentru ...

81 EUR/m2 | 18,625 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate moderna,multifunctionala,in zona cu trafic auto si pietonal,Piatra Neamt
16
3

PROPRIETATE MODERNĂ , MULTIFUNCȚIONALĂ , SITUATĂ ÎNTR-O ZONĂ CU TRAFIC PIETONAL ȘI AUTO DIN PIATRA NEAMȚ, 350.000 EURO În cazul în care sunteți în căutarea unui imobil care să asigure un spațiu de locuit elegant și confortabil, precum și multiple funcționalități pentru desfășurarea unei afaceri de familie, ...

1097 EUR/m2 | 319 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4
18
1

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4

Oferim spre chirie apartament decomandat, mobilat si utilat,zona Liceului de Informatica,etajul 4.Preferam persoane curate, contract pe minim un an. Pret:250 euro luna+250 euro garantia Tel:0740707697

50 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Precista-zona Biserica Noua
19

Precista-zona Biserica Noua

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat,situat aproape de City Mall, etajul 3. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Contract pe minim un an si se prefera persoane curate, nefumatoare, fara animale de companie Tel 07 arata numarul

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat 1

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat

Oferim spre chirie apartament decomandat, etajul 2,zona Precista-sc nr 10-Bar Dunarea. Pret:250 euro luna+250 euro garantia tel 0740707697

52 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona 1 Mai-parter-spatios
1
2

Zona 1 Mai-parter-spatios

Oferim spre chirie apartament cu 3 camere, decomandat,zona 1Mai-Galeria Mall,mobilat si utilat. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Preferam persoane curate, fara animale decompanie.Te;l 0740707697

80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Industriala spre inchiriere
9

Hala Industriala spre inchiriere

Se oferă spre închiriere spațiu industrial, situat în Săvinești, Str. Aleea Parcului, nr. 1. Suprafață: 448 mp (spațioasă și luminoasă) Destinație: Depozitare, producție sau logistică Acces: Facil pentru transport marfă Preț: 990 Euro lună (Negociabil) Locație strategică, ideală pentru dezvoltarea ...

395 m2

Savinesti, Neamt

Centru-zona Unic
2

Centru-zona Unic

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere decomnadat ,mobilat si utilat,situat in zona Hotel Ceahlau, etajul 4. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean
1

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean

Oferim spre chirie spatiu comercial cu vitrina mare ,zona Spitalului Judetean, ideal pentru salon infrumusetare, cabinet medical, sala meditatii, etc. Pret:450 euro luna+450 euro garantia

45 m2

Piatra Neamt, Neamt

TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un teren intravilan in localitatea CĂȘĂRIA comuna DOBRENI, judetul NEAMT aflat la o distanta de 13 kilometri fata de orasul PIATRA NEAMT. Terenul are suprafata de 2.879 mp, are forma de trapez iar deschiderea la drumul comunal asfaltat este de 62 metri liniari. ...