Imobiliare Ploiesti Prahova

Hartă Listă
Filtre active: Prahova Ploiesti Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casa oraș Ploiesti

Vând casa oraș Ploiesti

Vând casă în Ploiești,zona centrală, suprafață teren 610m.p,an construire 1923, demisol,parter,etaj, mansardă,9 camere,4 bucătării,2 bai,3 intrări,

2925 EUR/m2 | 159 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere Malu Rosu urgent
5
2

Apartament 3 camere Malu Rosu urgent

Vand apartament 3 camere renovat confort 1 etaj 4 4foarte spațios,76.94 mp parchet ,gresie ,termopane ,totul este renovat anul trecut ,se vinde nemobilat Nu sunt probleme cu plafonul acesta a fost facut anul trecut in totalitate. Apartamentul are centrala proprie, geamurile au fost schimbate ,instalația ...

1246 EUR/m2 | 69 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Vand spatiu comercial
5
1

Vand spatiu comercial

spațiu comercial 28 mp cu vad interns , zona halelor centrale , utilat cu aer condiționat , alarmă , camere de supraveghere posibilitate de preluare afacere .

393 EUR/m2 | 28 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Inchiriez Hala Ploiesti 745 mp, productie, sudura, confectii metalice, depozit
5

Inchiriez Hala de 745 mp potrivita pentru un atelier de confectii metalice, reparatii, scoala de sudura, depozit. Dispune de pod rulant de 3.2 Tf cu Iscir la zi. Hala are apa curenta, putere mare instalata, avand un transformator de 1 Mw. Pret chirie 2100 euro luna+Tva.

745 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 8

Vanzare apartament

Vanzare apartament cu 3 camere in Ploiesti zona Ploiesti Nord, cf 1, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc cu structura P+4E. Su 53,59mp, cu vederea pe spate, orientare spre Nord, cu balcon la sufragerie, zona linistita cu multa verdeata. Anul constructiei 1962. Dotari: Gresie, faianta, ...

1038 EUR/m2 | 53 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament cu 2 camere de vânzare
8
1

Apartament cu 2 camere de vânzare

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat în Ploiești Vest zona Lamaita, pe Aleea Zamora, la etaj 3,in bloc din beton P +4, construit în 1973. Are 2 camere și balcon inchise in geam termopan, aer conditionat, parchet laminat, izolat la exterior, mobilat și utilat precum in fotografii. ...

1538 EUR/m2 | 39 m2

Ploiesti, Prahova

Vand cavou zidarie in cimitirul Bolovani Ploiesti
4
2

Vand cavou zidarie in cimitirul Bolovani Ploiesti

Cavou loc cu suprafata de 3,00 3,00 mp, cu patru rafturi. Pret 60.000 lei negociabil

3838 EUR/m2 | 3 m2

Ploiesti, Prahova

Direct proprietar de vanzare imobil str.Hasdeu Iorga
7
33

Direct proprietar de vanzare imobil str.Hasdeu Iorga

Vand locuinta ultracentral-bulevard str. Hasdeu, zona linistita cu vile moderniste in stil Art Deco cu iz burghez maiestuos aliniate la umbra castanilor de pe cel mai vechi si renumit bulevard din Ploiesti. Datorita arhitecturii deosebite, specialisti in arhitectura o descriu drept una dintre cele ...

1024 EUR/m2 | 165 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Vanzare
8
6

Vanzare

Vand spatiu comercial . Spatiul are o suprafata de 85 m.p. si odeschidere tip vitrina de 12,5 m.l. Acesta are in dotare curent electric ( 220 V si 380 V ) , apa ( calda si rece ) , incalzire si doua toalete ( femei si barbati ) . El se afla vis-a-vis de mall AFI Palace pe str. Gheorghe Doja , nr. 148 ...

1588 EUR/m2 | 85 m2

Ploiesti, Prahova

Teren de vanzare
1
70

Teren de vanzare

Vand 4500 m teren intravilan , sat Predealul Sarari intravilan. Terenul este compus dintr o parte unde se poate construi ,,dreapta" si restul livada pomi. Mentionez ca pe acest teren a fost construita o casa care s a darmat.Terenul se afla la 7 km de orasul Valeni de Munte.

Ploiesti, Prahova

Vând apartament 3 camere decomandat zona nord
11
8

Vând apartament 3 camere decomandat zona nord

Apartamentul este amplasat la etajul 3 in bloc cu 4 etaje construit in anul 1968, din cărămidă. Suprafața utilă 52 mp plus balcon,zona nord strada Catinei nr.5. Are 3 camere,hol,bucătărie,baie și balcon. Blocul este solid,nu are risc seismic . Apartamentul este izolat termic exterior, are separație ...

981 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

apartament 3 camere semidecomandat
10
32

apartament 3 camere semidecomandat

vand(schimb cu garsoniera in cartierul Mihai Bravu, altele decit cele din fostele camine de nafamilisti) apartament 3 camere, semidecomandat,2 balcoane generoase( dintre care unul inchis), parcare in spatele blocului, situat in Ploiesti, strada Cameliei numarul 2, bloc 45(P+9), scara B, etaj 1( proximitatea ...

1000 EUR/m2 | 54 m2

Ploiesti, Prahova

Teren intravilan centura de vest Ploiești
4
9

Teren intravilan centura de vest Ploiești

Vand teren intravilan arabil, situat pe centura vest Ploiești, deschidere la DN1 de 36 m, suprafața de 9336 mp. Terenul este situat pe partea dreaptă în sensul de mers București - Brașov în zona sensului giratoriu de la Rompetrol Vă prezentăm un teren intravilan arabil cu potențial excelent de investiție, ...

9,336 m2

Ploiesti, Prahova

Vand CASA IN PLOIESTI,CENTRAL,teren 307m ,str.V.Boldur
2
28

Vand CASA IN PLOIESTI,CENTRAL,teren 307m ,str.V.Boldur

Direct proprietar,vand casa parter,doua camere,baie,bucatarie,hol,centrala termica,teren 307m ,garaj,beci,deschidere stradala 21.5 ml. Proprietatea este pretabila si pentru comercial(cabinete medicale,birouri,sediu firma etc) Pretul este negociabil

1506 EUR/m2 | 85 m2

Ploiesti, Prahova

Vand casa in Cartier Ploiesti Vest-Mitica Apostol
6
10

Vand casa in Cartier Ploiesti Vest-Mitica Apostol

Vand casa situata in Cartier Ploiesti Vest-Mitica Apostol,intr-o zona linistita cu acces usor catre oras. Imobilul are suprafata construita de 85mp (suprafata utila 68,70mp) si este amplasat pe un teren de 496mp. Sistem constructiv: -pereti din zidarie -fundatii,stalpi,centuri si placa spre pod din ...

985 EUR/m2 | 68 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere - Bd ul Bucuresti
5

Apartament 2 camere - Bd ul Bucuresti

Apartament 2 camere - Bd ul Bucuresti Inchiriez apartament 2 camere semidecomandat situat pe Bulevardul Bucuresti nr 10, bloc 5A. Suprafata utila - 50m2 Situat la etajul 6 din 9 intr un bloc edificat in anul 1980. Apartamentul este mobilat,utilat complet + aer conditionat. Disponibilitate imediata, ...

50 m2

Bulevardul Bucuresti, Ploiesti, Prahova

Apartament 4 camere, 2 balcoane, 2 grupuri sanitare
10
6

Apartament 4 camere, 2 balcoane, 2 grupuri sanitare

Vanzare apartament 4 camere confort 1A in Ploiesti, zona 9 Mai.situat la etajul 4 intr-un bloc cu Subsol A.L.A. si 4 etaje. Construit in anul 1984 pe cadre din beton. Are suprafata utila de 90.53 mp cu doua grupuri sanitare si 2 balcoane. Izolat termic la exterior cu polistiren. Intr-o zona linistita ...

1110 EUR/m2 | 90 m2

Ploiesti, Prahova

Vand afacere la cheie   firma srl curata, infiintata 2008 + spatiu comercial 36mp (6m x 6m) + marfa
1

Vand afacere la cheie firma srl curata, infiintata 2008 + spatiu comercial 36mp (6m x 6m) + marfa

Magazinul este dotat cu soba cu gaze la retea,apa curenta,camere video,alarma,copiator,telefon fix cu fax,aer conditionat,vitrine.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Ploiesti, Prahova

De vanzarev!Apartament in vilă  Ploiești  .
5
1

De vanzarev!Apartament in vilă Ploiești .

Apartament în vilă comună totul separat, contuar apă, gaze și lumină centrală proprie, se vinde mobilat, disponibil din Noembrie ,2026, nu are datorii toate facturile la zi,pentru detalii puteți suna sau trimite mail, prețul este de 47000 negociabil.

1382 EUR/m2 | 34 m2

Ploiesti, Prahova

Casa 4 camere
7
26

Casa 4 camere

Casa de vanzare. Utilitati: constructie caramida, gaze, lumina, apa, canalizare, beci tencuit.

440 EUR/m2 | 193 m2

Ploiesti, Prahova

inchiriere spatiu comercial 8

inchiriere spatiu comercial

proprietar, inchiriez spatiu comercial pe str cu Muzeul Ceasului, la casa, cu acces stradal, 23 mp, acces utilitati, geam termopan, grilaj metalic usa si geam, acces la gr sanitar. Pretabil sediu firma, agentii, birouri. Detalii

23 m2

Ploiesti, Prahova

inchiriez spatiu 3

inchiriez spatiu

ploiesti, str Nicolae Simache 8

23 m2

Ploiesti, Prahova

SERVICE AUTO Ploiesti, de vanzare
10
15

SERVICE AUTO Ploiesti, de vanzare

Vand service auto in Ploiesti,zona cu trafic intens,suprafata teren 240 m,suprafata utila 200m,posibilitate de mansardare, pe 60 m patrati.gaze,apa lumina,380 V. Acces,intrare si iesire de pe 3 strazi. Dotari: 5 elevatoare intre 3000 si 5000 kg. Masina echilibrat si dejantat roti Cricuri cutii viteza,testere,robot ...

1125 EUR/m2 | 200 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Proprietar, Vand apartament 2 camere, Cameliei, Ploiesti
10

Proprietar, Vand apartament 2 camere, Cameliei, Ploiesti

Apartamentul este pe Strada Cameliei din Ploiesti. COMPLECT RENOVAT, TOTUL NOU. Pret 55000 EURO usor negociabil. In site arata in RON. NU ARE RISC SEISMIC. Este situat la etaj 2 4 nivele. Apartamentul este renovat la gata. Are centrala proprie, centrala si calorifere noi din otel. Are mobila de bucatarie ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Nord%2525252b-%2525252bSpitalul%2525252bJudetean, Ploiesti, Prahova

Categorii

Imobiliare

Județe

Prahova

Localități

Ploiesti
Salvează căutarea