Hartă Listă
Filtre active: Salaj Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
CLADIRE INDUSTRIALA PENTRU CEREALE | MAERISTE | SALAJ  |  3.000 TEREN
2
2

CLADIRE INDUSTRIALA PENTRU CEREALE | MAERISTE | SALAJ | 3.000 TEREN

Up Imobiliare va prezinta in exclusivitate : Spatiu industrial P+ 2 E+ M, teren 3.000 mp, pe strada principala Comuna Maeriste, judetul Salaj. Fosta fabrica de cereale, echipata cu toate utilajele de care sunt nevoie, constructie anul 2.000 UTILITATI: apa, canlizare, fosa, curent, trifazic Suprafata ...

183 EUR/m2 | 518 m2

Maeriste, Salaj

Promovat
4 camere cu gradina, zona Bradet-Meses, 0% comision, incalzire prin pardoseala
13

0% comision, direct de la dezvoltator. 130.000 euro + TVA Se ofera spre vanzare casa noua tip duplex, situata intr-un complex privat cu doar 6 locuinte, pe Strada Pescarilor 33, in cartierul Bradet – una dintre cele mai apreciate zone din Zalau. Locatia imbina linistea unei zone aerisite, cu vedere ...

1070 EUR/m2 | 122 m2

Zalau, Salaj

Promovat
Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusivista, Meses/Bradet/Episcopie
12

0% Comision la cumparare. Teren intravilan de vanzare - zona Episcopiei, strada Cascadei, la marginea padurii, una dintre cele mai cautate zone ale orasului datorita linistii, naturii, intimitatii, privelistii deosebite, exclusivismului zonei dar si accesului rapid spre Centrul orasului. Se ofera ...

10,428 m2

Zalau, Salaj

Promovat
Casa NOUA, zona Bradet-Meses, incalzire prin pardoseala, 0% comision
13

0% comision, direct de la dezvoltator. Se ofera spre vanzare casa noua tip duplex, situata intr-un complex privat cu doar 6 locuinte, pe Strada Pescarilor 33, in cartierul Bradet – una dintre cele mai apreciate zone din Zalau. Locatia imbina linistea unei zone aerisite, cu vedere spre Muntii Meses, ...

1295 EUR/m2 | 122 m2

Zalau, Salaj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare terenuri construcții (agricol)
5
4

Vânzare terenuri construcții (agricol)

Pentru cei interesați .! Poate vrei să te muți la țară poate îți dorești o viață liniștită, fără stres, undeva în Transilvania, Ardeal eu îți pot oferi: Teren intravilan 5500mp , cu deschidere la drum și acces la conducta de apa potabilă, canalizare și curent electric la prețul 10 euro mp, situat ...

5,000 m2

Racas, Salaj

Casa duplex , premium locație și construcție
1

Casa duplex , premium locație și construcție

Dezvoltator - constructor Vindem case unități locative în ansamblul Woaza, livada Meses . Dezvoltat sub îndrumare și supraveghere Romanian Green Council. Case verzi cu izolație exterioară de 15cm, tâmplărie Rehau Synego 3G cu garnitură intermediară MD, învelitoare panou sandwich PIR 100 , structură ...

1190 EUR/m2 | 126 m2

Zalau, Salaj

PF Vand casa din caramida Su 200 mp in Sarmasag, jud. Salaj
7
21

PF Vand casa din caramida Su 200 mp in Sarmasag, jud. Salaj

PF Vand casa din caramida in suprafata utila de 200 mp, cu pivnite la ambele capete in suprafata de 82 mp, modernizata in anul 2000, mobilata si utilata complet, cu toate utilitatile necesare, locuibila imediat, cu o constructie separata cu 2 garaje si o pivnita, curte amenajata, loc pentru gratare amenajat. ...

300 EUR/m2 | 200 m2

Sarmasag, Salaj

Vinzare apartament 2 camere
10

Vinzare apartament 2 camere

Vind apartament în Șimleu Silvaniei, et. 4, 55 mp, geamuri tripane noi, fiecare geam se deschide separat, se rabateaza, are plasa pt țânțari tip rulou și rolete electrice acționate cu telecomanda, calorifere din fonta, cabina de dus noua, dus tip ploaie nou, wc nou, chiuveta noua, centrala de apartament ...

909 EUR/m2 | 55 m2

Simleu Silvaniei, Salaj

Ferma cu 3 ha teren.
7
4

Ferma cu 3 ha teren.

Ferma este compusă din : Grajd de 540 mp, corp administrativ: 160 mp, magazie: 78 mp. Pretul este de 193 euro/mp construit. Construcțiile sunt finalizate în 2010. Ferma mai are platforme betonate, soproane de 1.100 mp, etc

319 EUR/m2 | 470 m2

Cristur-Criseni, Salaj

Ungaria, oraș Mezőhegyes,Str.István király nr.19.
10
1

Ungaria, oraș Mezőhegyes,Str.István király nr.19.

Te-ai săturat de zgomotul orașului mare? Vrei să-ți oferi familiei și copiilor confort și siguranță? Grădiniță, școală, magazin, totul este la câțiva pași. La 45 de minute de Szeged, la 15 minute de M43, la 46 km de Arad - (de la proprietar) o casă de familie impresionantă de vânzare în Mezőhegyes - ...

Zalau, Salaj

183 EUR/m2 | 518 m2

Maeriste, Salaj

Vând garsoniera Brădet Zalău
3
1

Vând garsoniera Brădet Zalău

Vând garsonieră situată în cartierul Brădet Zalău, la parter, în bloc izolat.

1458 EUR/m2 | 24 m2

Zalau, Salaj

Casa individuala strada Fabricii Zalău
10
2

Casa individuala strada Fabricii Zalău

Persoana fizica Va prezentam mai jos cateva din cele mai importante caracteristici: - Anul constructiei: 2010 (finalizata) - Locatie: Strada Banatului (fosta strada Fabricii zona) - Suprafata teren: 700 mp (cu posibilitate 1300) - Suprafata utila: 288 mp - 2 bucatarii - 1 camara - 3 camere - 2 bai - ...

1007 EUR/m2 | 288 m2

Zalau, Salaj

Clădire de vânzare, parter plus etaj, 300 mp, strada Depozitelor nr. 8
5

De vânzare (sau închiriat) clădire parter plus etaj, suprafață de 300mp, poate fi folosita atât pentru locuit, la etaj, cât și ca spațiu comercial. Se poate compartimenta după preferință. Dispune de curent trifazic, panouri solare, apa, canalizare (toate utilitățile). Locație Zalău strada Depozitelor ...

350 EUR/m2 | 300 m2

Zalau, Salaj

Vând casă cu grădină
8
12

Vând casă cu grădină

Vând casa în sat Domnin, comuna Someș Odorhei, Sălaj. Casa cu 2 camere, hol mare, bucatarie , baia și terasa. Anexe : bucatarie de vara, șură, grajd pentru animale, cotețe pentru porci și găini, garaj și afumătoare. Teren total 22 arii, cuprinde 2 poziții, casa, anexele și gradina . În plus, în curte ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Domnin, Salaj

vânzări imobiliare
2
4

vânzări imobiliare

vând casă ân Racâș Hida Sălaj

300 EUR/m2 | 100 m2

Racas, Salaj

Casa de vanzare sat Stupini
10
2

Casa de vanzare sat Stupini

Casa in Sat Stupini, comuna Hida, județul Salaj. Casa se afla in centrul satului și dispune de 5 camere, hol, baie, cămara + pod, pivnița, sura + încăpere depozitare lemne. Curtea + construcțiile de pe proprietate au suprafața totala de 1.674 mp intravilan.

255 EUR/m2 | 196 m2

Stupini, Salaj

Casa de vanzare  zalau
10
7

Casa de vanzare zalau

Vand casa zalau strada Dobrogeanu Gherea 300m2 cu 5 ari de teren.Compartimentare:demisol 100m2,garaj , camera centrala,magazie;parter bucatarie,salon,camera ,baie si terasa; etaj patru camere din care trei cu balcoane si baie. Interior semifinisat , exterior la rosu. Utilitati apa,curent,gas,canalizare ...

550 EUR/m2 | 300 m2

Zalau, Salaj

Vand apartament 2 camere in Zalau Bdul Mihai Viteazu
7
2

Vand apartament 2 camere in Zalau Bdul Mihai Viteazu

Vand apartament 2 camere Bdul Mihai Viteazul, langa Lidl, etaj intermediar, blocul a fost izolat recent, mobilat si utilat. Nu colaborez cu agenti imobiliari.

1372 EUR/m2 | 47 m2

Central, Zalau, Salaj

Inchiriere apartament cu 1 camera 1

Inchiriere apartament cu 1 camera

Inchiriez apartame t cu o camera in Zalau , zona ultracentral , sunt persoana fizica , si rog sa sune numai cine este interesat

38 m2

Ultracentral, Zalau, Salaj

Casă de vânzare
5
4

Casă de vânzare

Casă de aproximativ 50 mp cu 2 camere, hol și cămară. Casă și anexele ( căsuța de vară și șură) împreună cu terenul aferent însumează aproximativ 70 arii.

800 EUR/m2 | 50 m2

Surduc, Salaj

vanzare teren
1
7

vanzare teren

vand teren cu suprafata de 26 arii la drumul principal,la intrare in Popeni.1300 ar

Mirsid, Salaj

Vind teren in Zalau
6
10

Vind teren in Zalau

Vind teren in Zalau str. Vinatorilor 1200m utilitati la 50m front la strada 15m mentionez terenul este extravilan la 15m distanță de intravilanul actual.

1,200 m2

Brădet, Zalau, Salaj

Vand apartament 2 camere,Aleea Ritmului nr.1 bl.A16,disponibil!
7
2

Proprietar,vand apartament 2 camere,50 mp,etaj 3 din 4,pe Aleea Ritmului nr.1,intr-o zona linistita,fara mult trafic,aproape de centru.Apartamentul este situat in spatele fostului BancPost,in bloc izolat termic,are orietare estica,compartimentare tip vagon cu spatii largi:hol+bucatarie,living,dormitor,baie ...

1411 EUR/m2 | 46 m2

Zalau, Salaj

Vând casă Cristur Crișeni Sălaj
4

Vând casă Cristur Crișeni Sălaj

Casă de vânzare Cristur Crișeni Sălaj, 2 camere, bucătărie, baie, teren 6 ari. Casa este renovată, acoperiș nou, apă, canalizare, încălzire pe lemne, etc. Preț 63000 euro. Telefon

1260 EUR/m2 | 50 m2

Cristur-Criseni, Salaj

Teren de vânzare Jibou,Urmezeu,29ari
1

Teren de vânzare Jibou,Urmezeu,29ari

Tern intravilan Terenul este cultivat cu porumb și are 29 ari

Jibou, Salaj

Cladire Industriala
2
6

Cladire Industriala

Cladire Industrial de 2200 mp, total cu teren mp 3180. Constructie din piatra si beton. In interior birouri, bai, dressing si loc pentru culoare. Este dotata cu curent electric 220-380, sistem de apa, si caldura.

173 EUR/m2 | 2,200 m2

Zalau, Salaj

Casă solidă din cărămidă 100 mp, 4000 mp teren
8
7

Casă solidă din cărămidă 100 mp, 4000 mp teren

De vânzare casă în localitatea Tămașa, situată la o distanță de aproximativ 40 km de Cluj Napoca și Zalăși la aproximativ 20 km de Huedin. Aceasta are o suprafață utilă de 100 mp și este amplasată pe un teren de 4000 mp ( curte și grădină cu pomi fructiferi). Casa este din cărămidă fiind compartimentata ...

590 EUR/m2 | 100 m2

Tamasa, Salaj

Teren intravilan in Zalau pe str. Dimitrie A. Sturdza 4

Teren intravilan in Zalau pe str. Dimitrie A. Sturdza

1122 mp pe str. Dimitrie A. Sturdza, 21 m front la strada

Zalau, Salaj

Apartament decomandat, finisat, mobilat, utilat, constructie caramida
8
24

Oferta vanzare apartament finisat, utilat, situat intr-un bloc constructie din caramida, zona cu acces facil la nevoile unei familii (mijloace de transport in comun, Institutii de invatamant, centre comerciale, parcare publica amenajata etc.); Optional se poate vinde gol, fara mobilier si electrocasnice, ...

1438 EUR/m2 | 48 m2

Zalau, Salaj

Teren intravilan 1 ha    localitatea Nușfalău,zonă industrială

Teren intravilan 1 ha localitatea Nușfalău,zonă industrială

De vânzare teren intravilan 10.000 mp, situat în zonă industrială, cu acces direct la drum asfaltat, în localitatea Nușfalău. Utilități în apropiere: curent, apă, canalizare. Ideal pentru: depozit, producție, logistică Preț: 19 mp negociabil Telefon N+22%C2%B042'00.2%22E @47.2105556,22.7000556,738m ...

Nusfalau, Salaj

Teren ideal pentru cabana
1

Teren ideal pentru cabana

In teren in suprafață de 2000 mp in localitatea Jibou ideal pentru cabana , curentul trece peste terenul aferent cu stâlp la câțiva m de teren puțin mai sus de strada Eroilor cu acte. Preț 8500 euro . Tel

2,000 m2

Jibou, Salaj

Casa la tara de vanzare 2

Casa la tara de vanzare

Imobil compus din casa, bucatarie de vara care necesita reparatii, sura in stare f. buna, 30 ari de gradina , situat in loc. Taudu, com. Almasu, jud. Salaj.

533 EUR/m2 | 60 m2

Taudu, Salaj

Ofer spre folosinta spatiu  comercial 2

Ofer spre folosinta spatiu comercial

Ofer spre folosinta spatiu construit pe doua niveluri, in suprafata de 300mp nivel. Detalii la numarul de telefon:

600 m2

Zalau, Salaj

Vand 18.800 mp.livada in Simleu Silvaniei. 15

Vand 18.800 mp.livada in Simleu Silvaniei.

Livada se afla in ferma Mera.Acte in regula.Unic proprietar.Pret 750 lei/ ar.

Simleu Silvaniei, Salaj

Apartament de vânzare 2 camere, 38 mp - Simleul Silvaniei
10

Apartament de vânzare 2 camere, 38 mp - Simleul Silvaniei

Blitz vă pune la dispoziție un apartament cu 2 camaere, 38 mp situat în Șimleul Silvaniei. Apartamentul se află în imediata apropiere a magazinelor, instituțiilor și a punctelor de interes comun Acesta dispune de următoarele facilități * Balcon închis * Centrală proprie * Geam la baie * Loc de parcare ...

1053 EUR/m2 | 38 m2

Simleu Silvaniei, Salaj

Apartament de vînzare
5

Apartament de vînzare

Se vinde Ap cu 2 camere, mobilat și utilat complet, lângă Liceul de Arte, etajului 4.

1100 EUR/m2 | 50 m2

Zalau, Salaj

Apartament 2 camere.
6

Apartament 2 camere.

Se vinde apartament 2 camere decomandat ,etaj 1 langa Liceul de Arte Ioan Sima ,Apartamentul are 50 mp ,balcon inchis ,cu camere decomandate ,bucatarie , hol ,baie.Zona este una linistita ,dar conectata la magazine ,statie de autobuz ,dar mai ales scoala care este in vecinatate.Pretul este de 68000 euro ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Dumbrava 2, Zalau, Salaj

Hala Productie sau depozitare de vanzare in Zalau, Bdul M. Viteazu

Societate comerciala ofera spre vanzare hala industriala in suprafata utila totala de 615 mp, avand toate utilitatile, compusa din: spatiu depozitare cu acces tir, birouri si vestiar, 3 toalete. Adresa: Zalau, Bdul Mihai Viteazu, nr. 62 , zona Multicom, Value Center. Pretul nu include TVA Relatii la ...

486 EUR/m2 | 615 m2

Zalau, Salaj

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau productie in Zalau, zona Mall Value Center, 615 mp utili 1

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau productie in Zalau, zona Mall Value Center, 615 mp utili

Societate comerciala ofera spre inchiriere hala industriala in suprafata utila totala de 615 mp, avand toate utilitatile, compusa din: spatiu depozitare cu acces tir, birouri si vestiar, 3 toalete. Adresa: Zalau, Bdul Mihai Viteazu, nr. 62 , zona Value Center. Pretul nu include TVA Relatii la telefon ...

615 m2

Zalau, Salaj

Taren de vânzare în Firminiș
4

Taren de vânzare în Firminiș

Se vinde un teren cu o suprafață de 1500 mp din care 650 mp intravilan iar restul extravilan în localitatea Firminiș jud. Sălaj. Terenul este situat aproape de intrarea în localitate, într-o zonă frumoasă cu acces din două drumuri și în vecinătatea drumului de asfalt unde este posibiltate de racordare ...

1,500 m2

Firminis, Salaj

Casă de vânzare Surduc
3
1

Casă de vânzare Surduc

Vând Casă în Centrul Localității Surduc, judetul Salaj Ideală pentru Locuință sau Afacere.Proprietatea oferă un potențial ridicat atât pentru uz rezidențial (casă de vacanță), cât și pentru investiții. Suprafață utilă casă: 83 mp, compusa din 3 camere, hol și cămară. Anexe gospodărești: bucătărie de ...

560 EUR/m2 | 83 m2

Surduc, Salaj

vând casă
10

vând casă

Vând casă compusă din 2 case într-o , prima ccurteasă are 77 M2 și este compusa din 3 camere, hol mare,baie.casa 2 este compusa din o cameră,hol, cameră mai mică cu șemineu pe lemne cu încălzire centrală,baie și bucătărie.Mai este o clădire de 70 m2 cu garaj și 2 camere, casele au fost acoperite cu țiglă ...

26 EUR/m2 | 4,000 m2

Petrindu, Salaj

Casa de vanzare Șimleu Silvaniei
10
2

Casa de vanzare Șimleu Silvaniei

Vând casă-vilă in Șimleu Silvaniei str. Stadion compusă din D+P+M curte și grădină mare, filigorie, seră și o anexă compusă din 2 spații de depozitare. Suprafața totală a terenului este de 1229mp din care amprenta la sol al casei este de 103mp, suprafața utilă 210mp din care demisol de 70mp., front ...

1536 EUR/m2 | 140 m2

Simleu Silvaniei, Salaj

Vând casa la țară
8
17

Vând casa la țară

Vând casă cu anexe și grădină, suprafață totală 2000 mp. Casa este cu utilități apă și electricitate, gazul este disponibil la stradă. Dispune de 2 camere, hol, cămară și beci sub casă bucătărie de vară + anexe. Casa este situată in sat Aluniș, comuna Benesat, jud. Sălaj. Preț 28.000 euro. Detalii ...

400 EUR/m2 | 70 m2

Alunis, Salaj

Teren de vanzare

Teren de vanzare

Vând teren în suprafață de 11500 mp situat la intrarea în localitatea Bobota jud Sălaj cu front la stradă ( E81 ) de 105 m.

11,500 m2

Bobota, Salaj

Casa cu teren de vanzare
7

Casa cu teren de vanzare

De vanzare casa cu teren 28 arii. Casa este compusa din hol+camera de zi+2 camere+baie utilata. Constructia este din caramida si vaioage. Dispune de anexe precum atelier, grajd etc. In gradina sunt diferite pomi fructiferi, vita de vie pe spalieri. Accesul este de pe drum principal, asfaltat. Casa se ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Camar, Salaj

Teren 28 ari zona CD Gherea

Teren 28 ari zona CD Gherea

Se vinde teren aflat intr.o zona foarte linistita, insorita, aproape de centrul orasului. Suprafata este de 28.15 ari. Terenul se afla pe strada Traian Mosoiu intersectie cu CD Gherea. Intabulat si liber de sarcini Front stradal 30 m La asfalt. La limita de proprietate sunt toate utilitatile: apa canal, ...

2,815 m2

Zalau, Salaj

Casa si teren de vanzare
10
5

Casa si teren de vanzare

Vand casa in Sanmihaiul Almasului,Salaj. 2 camere,bucatarie,camara,baie,coridor,in curte bucatarie de vara,camara,terasa. Spatiu util 130mp,anexe gospodaresti. Casa are incalzire centrala pe lemn sau carbuni,apa,curent trifazic,monofazic,unelte electrice si manuale. Pret:62.000 euro.Alte relatii la tel: ...

477 EUR/m2 | 130 m2

Sanmihaiu Almasului, Salaj

De  VANZARE Casa si teren
2
1

De VANZARE Casa si teren

De vanzare Casa si teren in localitatea Pericei, Nr.111. Imobilul este situat in zona de acces in sat dinspre Simleu si distanta de șoseaua principala este de 3 minute la pas. Terenul este 420 mp -curte și construcția de 50 mp( constructia necesita reparatie), gradina are sup. 820 mp.

800 EUR/m2 | 50 m2

Pericei, Salaj

Teren intravilan utilitati de vanzare aproape de Zalau

Teren intravilan utilitati de vanzare aproape de Zalau

Vand teren intravilan cu utilitati la 10 min de zalau, cu utilitati. Posibilitate parcele investitie constructii case zona superba. Pt mai multe detalii la nr telefon.

4,000 m2

Campia, Salaj

Vand sau schimb cu apartament Casa individuală
8
6

Vand sau schimb cu apartament Casa individuală

Casa in Criseni, 180 mp cu 500 mp teren, 4 dormitoare, living, bucătărie, baie, 2 terase, pomi fructiferi pe rod, gazon, zona de grătare. Acoperiș nou, renovată recent. Accept si schimb cu apartament sau garsoniera plus diferență. La schimb, pretul este mai mare.

861 EUR/m2 | 180 m2

Criseni, Salaj

Vand teren extravilan
3

Vand teren extravilan

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa o parcelă de teren cu potențial, situată în localitatea Agrij, într-o zonă liniștită, ideală pentru investiții agricole sau proiecte conexe. Detalii Principale: Suprafață: 5.000 mp (0,50 ha) Locație: Agrij, județul Sălaj Categorie de folosință: Arabil Formă: Dreptunghiulară ...