Hala Productie sau depozitare de vanzare in Zalau, Bdul M. Viteazu

299 000 EUR negociabil 486 EUR/m2
Valabil din 5/5/2026 3:19:30 PM
Specificații
Suprafata utila
615 m2
Anul constructiei
1996
Descriere
Societate comerciala ofera spre vanzare hala industriala in suprafata utila totala de 615 mp, avand toate utilitatile, compusa din: spatiu depozitare cu acces tir, birouri si vestiar, 3 toalete.
Adresa: Zalau, Bdul Mihai Viteazu, nr. 62 , zona Multicom, Value Center.
Pretul nu include TVA
Relatii la telefon .

ID anunț: 1777983890

Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.