Spațiu 400mp în Ardud
De închiriat 400mp în Orașul Ardud Jud.Satu Mare în centrul orașului cu utilități, curte mare 5000mp, Curent trifazic 35kw, gaz,apă canalizare
400 m2
Ardud, Satu Mare
12 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
400 m2
Ardud, Satu Mare
12 mai
Se Vinde Societatea- Ferma de ingrasare porci Noua. ( Intabulata) Pentru alte Informatii sunati: zero754.243.19sapte Ferma este Noua ,Autorizata! Oportunitate de investitie : PRETUL de vanzare final al FERMEI reprezinta valoarea Societatii Fermei cu toate dotarile de mai jos. Finalizarea Lucrarilor ...
Hotoan, Satu Mare
15 mai
Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...
435 EUR/m2 | 333 m2
Negresti-Oas, Satu Mare
7 mai
Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.
500 EUR/m2 | 220 m2
Batarci, Satu Mare
16 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând teren agricol extravilan, județul Satu Mare lângă Dorolț Malul drept al Someșului O parcelă de 37 arii O parcelă de 77 arii Preț 16000, negociabil
114 m2
Satu Mare, Satu Mare
13 aprilie
Apartament modern, superfinisat prima locuire, zonă excelentă (Str. Cloșca nr.3, Satu Mare) 3 camere, 80 mp utili Se oferă spre vânzare un apartament deosebit, complet renovat, situat pe strada Cloșca, la etajul 3 din 4, într-o zonă extrem de convenabilă. Locația este ideală, la doar 5 minute de mers ...
1224 EUR/m2 | 80 m2
Satu Mare, Satu Mare
13 aprilie
1224 EUR/m2 | 80 m2
Satu Mare, Satu Mare
13 aprilie
Aceasta casa este construita pe un de teren de 600 mp, de tip D+P+M, izolată, compartimentare moderna, toate utilitățile, strada asfaltată. Casa dispune de: -3 dormitoare la etaj -1 baie la etaj - o camera tip dressing la etaj -2 terase (una la etaj, una la parter) -salon f spațios la parter, bucătărie ...
1083 EUR/m2 | 240 m2
Satu Mare, Satu Mare
13 aprilie
inchiriez salon de frumusete in carpat 1. informatii la telefon.
50 m2
Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare
12 aprilie
Cabana de vanzare la lacul mujdeni chiar lingă pădure. Are o camera cu 4 locuri o tereasă mare , berbeque loc pentru ceaun , instalație de curent pentru iluminat seara pe baterie de 12v, wc. In curte, loc de parcare pt. 2 mașini.total 300 mp.
Orasu Nou, Satu Mare
12 aprilie
Teren intravilan de vânzare, la 7 km de Satu Mare. Suprafață: 4.300 mp Front stradal: 22m Zonă cu locuințe în apropiere Potrivit pentru construcție casă sau investiție.
4,300 m2
Petin, Satu Mare
11 aprilie
Vindem 2 ha. Teren arabil intravilan situat in spatele casei cu ieșire la șoseaua principala spre Cehul Silvaniei , comuna Supuru de jos , județul SATU Mare. Prețul 3 euro mp. Terenul este BIO , a fost cultivat cu Lucerna. Exista și un loc de casa in suprafața de 1200 mp. Proprietatea mai dispune de ...
Supuru de Jos, Satu Mare
11 aprilie
De vanzare 2 terenuri extravilan in Satu Mare zona Balta Blonda-centura de ocolire a orasului Satu Mare. 1. Teren suprafata 1.20 ha pret negociabil 98.000 Euro. 2. Teren suprafata 0.5929 ha pret negociabil 48000Euro
Satu Mare, Satu Mare
10 aprilie
Teren intravilan de Vânzare Suprafața 1900 mp Ideal pentru activități comerciale .etc. Situat la ieșirea din oraș pe drumul ce duce spre Petea Pe strada Aurel Vlaicu 40 m front la șoseaua principală Două intrări . La vreo 200 m de benzinăria Socar Peste drum de Geo Sped -----Toate utilitățile ----- Împrejmuit ...
1,900 m2
Satu Mare, Satu Mare
10 aprilie
,ap.4cam CII Satu Mare Pentru detalii va rog sa ma contactati la nr. de mobil. ,
294 EUR/m2 | 1 m2
Micro 17, Satu Mare, Satu Mare
10 aprilie
Casa cu teren ultracentrală de vânzare în comuna Urziceni județul Satu Mare str. Mica nr. 245. Teren cu deschidere la 2 străzi cu suprafața totală de 904 m2. Casă veche țărănească necesită renovare serioasă.
273 EUR/m2 | 110 m2
Urziceni, Satu Mare
10 aprilie
vînd casă Satu mare cartier Iris odoreului 10 ari teren gard viu gazon o construcție căsuță de vară ne terminată construcție sub nume anexe gospodărești teren momental extravilan casă complet mobilată și utilată accept și unele schimburi unde să iau diferentă
1200 EUR/m2 | 100 m2
Satu Mare, Satu Mare
10 aprilie
Important! Vă rog să citiți cu atenție toate informațiile din descriere, și doar în cazul în care sunteți interesat cu seriozitate, atunci să mă contactați prin mesaj . Vă resun în caz de doriți să discutăm telefonic. Mulțumesc pentru colaborare! Se vinde casă familiară (a fost conceput pentru două ...
1031 EUR/m2 | 126 m2
Satu Mare, Satu Mare