Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala
9

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala

Imobil compus din 2 spatii comerciale cu acces din strada ( unul de 87 mp, si unul de 42 mp utili), si locuinta, garaj, pivnita si anexe, in suprafata totala de 375 mp, teren in suprafata de 650 mp, situat in zona centrala, in apropiere de Centrul civic si Piata de Alimente.Pret 520000 Euro, Tel 074 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )
9
3

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )

Casa demisol, parter, etaj, garaj, curent trifazat, teren 586 mp, suprafata utila totala 520 mp, cu finisaje de inalta calitate, 4 dormitoare, living, bucatarie, dependinte, crama, etc, sistem de irigare automatizat, sistem de supraveghere si alarma, poarta actionata cu telecomanda, garaj cu acces direct ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua parter si mansarda cu 5 arii in Paulesti ( ID 22971)
12

Casa noua parter si mansarda cu teren 500 mp, living, bucatarie, 3 bai, 3 dressinguri, incalzire in pardoseala, toate utilitatile, terasa- foisor, gradina, locuri de parcare, Pret 199000 Euro, sau schimba ciu 1 sau 2 apartamente si diferenta in baniTel 0744562396, 0745760477

Paulesti, Satu Mare

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)
15

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)

2 imobile, anexe si gradina 2110 mp de vanzare sau la schimb cu casa in Satu Mare.Casa 1: subsol, parter, etaj ompusa din 4 camere, 2 bai, 2 balcoame, camara, terasa, beci,; Casa 2: parter si mansarda compusa din 2 camere, 2 bai, balcon; Fiecare casa cu propria ei centrala pe lemne. Constructii solide ...

591 EUR/m2 | 330 m2

Lazuri, Satu Mare

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala
5
1

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala

Teren intravilan 8060 mp cu 3 fronturi situat in zona semicentrala, in apropiere de digul Somesului si de cartiere noi de case, Pret 3900 Euro/arie, Tel 0745760477, 0744562396

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
3

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului
13
2

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului

Se vinde parterul unei case de tip Parter si etaj, cu 3 intrari acces separat din curte, acces auto si loc de parcare, constructie solida din 1999, finisata, izolata, mobilata, utilata, compusa din 3 camere, 2 bai, dressing, hol, bucatarie mare, terasa, toate utilitatile, suprafata cca 140 mp, zona Unio- ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter de inchiriat pentru birouri- servicii, semicentral ( ID 22694 )
17
2

Imobil situat semicentral compus din 2 case alaturate ( 145 mp si 95 mp) care comunica intre ele,  anexa, garaj, teren 1200 mp, front mare la strada, toate utilitatile, 2 microcentrale, Pret 1000 Euro/luna, Pretabil pentru birouri, diferite activitati, cabinete,etc  Tel 0745760477

220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro
10
14

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro

Apartament 4 camere mobilat sau semimobilat, 2 bai, balcon, microcentrala, termopane, acoperis, Drum Careiului, parcare, Pret 75000 Euro, Tel 0745760477. ocupabilPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22776

926 EUR/m2 | 81 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa P+ 2E de vanzare  semicentral Satu Mare
14
2

Casa P+ 2E de vanzare semicentral Satu Mare

Casa P+2 cu spatiu comercial la demisol- pretabila pentru diferite activitati- front la 2 strazi, 2 bai, + spatiu la demisol cu intrare separata din strada si grup social; Casa este pretabila pentru locuinta si pentru 2 familii. Are garaj si acces auto. Acoperis nou, instalatia de incalzire cu microcentrala- ...

652 EUR/m2 | 330 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu
20
1

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu

Casa solida de tip vila cu regim de inaltime Demisol- Parter si Mansarda construita intre anii 2001-2003 cu teren 719 mp si acces auto in curte, suprafata construita totala 342 mp, suprafata utila totala 234 mp, din care 58 mp suprafata utila demisol, 88 mp utili la parter si 88 mp utili la mansarda, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona Titulescu 200000 Euro
20
3

Casa in zona Titulescu 200000 Euro

Casa parter si mansarda situata in zona Titulescu, aproape de centru , compusa din 4 dormitoare, 2 bai, 2 livinguri, bucatarie, beci, mansarda inalta, izolata exterior, toate utilitatile, pretabila si pentru 2 familii avand 2 intrari separate din curte, suprafata totala 225 mp, suprafata teren 350 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500
17

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500

Se vinde etajul 1 al unei case de tip parter si etaj, avand intrare separata pe poarta in curtea proprie. Imobil situat semicentral compus din 3 camere, baie, bucatarie, hol, sufragerie, in suprafata de 103 mp , garaj, beci si o anexa compusa din camera, baie, bucatarie. Pret 99500 Euro, Tel 0745760 ...

Satu Mare, Satu Mare

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata
13

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata

Se vinde etajul unei case in Paulesti cu intrare separata si curte separata , in tptal teren 2 ari, 4 camere, 1 baie, bucatarie, hol, suprafata 135 mp, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Paulesti, Satu Mare

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj
13

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj

Apartament 2 camere decomandate de inchiriat in asociatie situat in zona Functionarilor, la parter, balcon mare, garaj in curtea interioara, 250 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
5

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial central de inchiriat
14

Spatiu comercial central de inchiriat

Spatiu comercial central cu vitrine mari la strada, front la 2 strazi,   2 usi de acces direct din strada, compus din parter si subsol inalt, suprafata utila totala este 359 mp din care PARTER 182 mp si SUBSOL 177 mp, ocupabil. Microcentrala, toate utilitatile, Pret 1500 Euro/luna; Tel 07457604 ...

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii
1

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii

Spatiu comercial ultracentral- in Piata Libertatii- de inchiriat ! Suprafata 200 mp, Pret 2700 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea