Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan parallel cu Lucian Blaga 8

Teren extravilan parallel cu Lucian Blaga

De vanzare 3000mp teren extravilan, paralel cu Lucian Blaga. Detalii la telefon, pret 62000 euro , se poate cumpara si jumatate.

3,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Dau în chirie apart cu 2 camere mari central
6

Dau în chirie apart cu 2 camere mari central

Apartament cu 2 camere mari , living , bucătărie, cămară , baie , curte intrare cu mașina Doar persoane serioase și pedante Preț 1500

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan la intrarea in VETIS 2

teren intravilan la intrarea in VETIS

Teren intravilan la intrarea in Vetis, 8600 mp 155000 euro

8,600 m2

Satu Mare, Satu Mare

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.
8

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.

List offers you the opportunity to take possession of two houses with separate, independent CF, located in Păulești commune. One of the properties is divided into 3 bedrooms, bathroom, kitchen, hallway, living room, cellar, terrace and pantry. It has an area of 173 sqm built, 150 useful, located on a ...

1767 EUR/m2 | 150 m2

Paulesti, Satu Mare

Birou 128mp, Satu Mare, 700 EUR
4

Birou 128mp, Satu Mare, 700 EUR

Închiriază acest spațiu de birouri de 128 mp în zona centrală Satu Mare! Acest birou cu o singură cameră (700€+TVA/lună, negociabil) se mândrește cu un interior finisat, cu gresie, vopsea lavabilă, geamuri termopan, încălzire centrală și supraveghere video. Include utilități generale (apă, canalizare, ...

128 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€
11

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€

Apartament fermecător cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală a orașului Satu Mare! Acest apartament renovat de 44 mp utili (55 mp totali) este situat la etajul 1 al unui imobil de 3 etaje din cărămidă. Dotări: parchet și mochetă, geamuri termopan, bucătărie renovată și mașină de spălat. Beneficiază ...

1875 EUR/m2 | 44 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare
9

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare

List presents a charming house for sale in Satu Mare, on Ana Ipătescu street. It has a useful floor area of ​​200 sqm, is set on a plot of 630 sqm and is divided into a spacious reception hall, 4 bedrooms, 3 bathrooms, living room, dining room, kitchen with access to the terrace and a generous 40 sqm ...

1790 EUR/m2 | 200 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare
6

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare

Închiriază acest spațiu de birouri de 135 mp, cu 5 camere, în zona centrală Satu Mare! Proprietatea dispune de 2 locuri de parcare și utilități excelente (electricitate, apă, canalizare, gaz, curent trifazic și fibră optică). Dotări: încălzire centrală, calorifere, parchet, zugrăveală lavabilă, geamuri ...

135 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Teren agricol 9100 mp - 45.500€
2

Teren agricol 9100 mp - 45.500€

Deveniți proprietarul unei parcele de teren în Apa! Acest teren de 9100 mp, situat în zona Apa Nord, este de vânzare la prețul de 45.500 €. Amplasat în apropierea Lacului de Agrement "Apa" , această proprietate intravilană are o deschidere de 16,48 m și acces la drum.

9,100 m2

Apa, Satu Mare

Birou 120m², Satu Mare, €1750
5

Birou 120m², Satu Mare, €1750

Închiriază acest spațiu de birouri de 120 mp în zona centrală Satu Mare! Acest birou de la parter dispune de 1 cameră, 2 locuri de parcare și este finisată cu pereți vopsiți lavabil și pardoseală din gresie. Beneficiază de încălzire centrală, geam termopan și supraveghere video a clădirii. Preț: 1750 ...

120 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Parcele de Teren Intravilan De vanzare In Paulesti/Drum Acces 9M
5

Agentia imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare un lot de parcele teren intravilan situate in Paulesti intr-o zona in plina dezvoltare in apropiere de strada Kasia,drumul spre Amati Parcelele au o suprafata de 585 MP cu un front stradal de 20M Terenul este ideal pentru construirea unei locuințe. Utilitatile ...

585 m2

Paulesti, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam 40 mp. in zona CENTRALA la etajul 1.
8

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament semidecomandat cu 2 camere,fermecător și complet renovat, situat la etajul 1 in zona CENTRALA, cu o suprafață de 40 mp. Apartamentul a fost achiziționat acum patru ani și ulterior complet renovat la un standard înalt, de sus până jos, rezultând ...

1725 EUR/m2 | 40 m2

central, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa in zona Drexlmaier.
5

BRASADAS vinde casa in zona Drexlmaier.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa cu etaj 198 mp semifinisata cu 3 camere, living, 2 bai , bucătărie, beci, și anexa o casa cu 2 camere bucătărie și baie + garaj. Suprafață teren 5.5 ari, in zona foarte buna și linistita. Www.brasadas.com

1086 EUR/m2 | 175 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa in zona Careiului.
8

BRASADAS vinde casa in zona Careiului.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa in zona Careiului. Cladirea nr.1 Str.Carei Nr.106 Constructie deosebita an 2000 4 dormitoare 2 bai 2 balcoane 1 bucatarie 1 camera de zi 1 camera primire oaspeti 1 loc de luat masa 1 terasa 1 spalatorie 1 debara pentru alimente 1 sauna 1 Centrala pe gaz 260m2 Cladirea ...