Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS vinde ap 2 cam 33mp CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14.
5

Agenția BRASADAS vinde apartament cu doua camere 33mp din CARAMIDA la etajul 4 în Micro 14 cu acoperis. Apartamentul este mobilat partial si RENOVAT partial. Baia necesita renovare. Disponibil imediat. Pentru mai multe oferte accesați : www.brasadas.com.

985 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde 5000 mp. teren intravilan Aurel Vlaicu SOCAR.
6

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde teren intravilan pe strada Aurel Vlaicu in fata benzinariei SOCAR, cu front stradal de 40m. www.brasadas.com.

5,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare 3 camere, 77 mp, zona liceului Economic
6
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, într-o zonă extraordinară, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este bine compartimentat și dispune de 2 băi și 2 balcoane, oferind confort și spațiu pentru întreaga familie. De asemenea, beneficiază ...

1299 EUR/m2 | 77 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15
7

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune un apartament spațios, cu o suprafață de 78,77 mp, ideal pentru locuință personală. Proprietatea este compusă din 2 camere, bucătărie, baie și un loc de servit masa, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două balcoane închise, ...

952 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj in loc linistit
4

Casa cu etaj in loc linistit

Descoperiți o oază de liniște și confort în inima Săcășeniului, cu această splendidă vilă individuală, perfectă pentru familiile care își doresc un cămin primitor. Cu un preț atractiv de 156.000€, această proprietate oferă un spațiu generos de 309 mp, ideal pentru a vă desfășura viața cotidiană în cele ...

505 EUR/m2 | 309 m2

Sacaseni, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă liniștită și apreciată. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu bine organizat. Apartamentul ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă superbă și liniștită. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie care își dorește confort și spațiu generos. Apartamentul dispune de 4 camere ...

1000 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 52.59 mp, in Municipiul Carei
17

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere aflat in cartierul Mihai Viteazu I, un cartier de maxim interes, si un cartier bine cotat in orasul Carei Desfasurata pe o suprafata de 52,59 mp proprietatea dispune de un dormitor larg, un living, o bucatarie la care avem atasat un spait, ...

932 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai
14

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, în zona 14 Mai, cu o suprafață utilă de 46,37 mp. Locuința se află într-un bloc construit din beton, oferind durabilitate și siguranță. Imobilul dispune de izolație exterioară, geamuri termopan și balcon închis cu tâmplărie termopan, contribuind ...

1035 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare , Centru Nou , pe un nivel , 210.000 euro neg.
15
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa din caramida , cu 2 camere , pe un nivel , in Centru Nou in zona Liceului Mihai Eminescu . Casa are 150 mp utili si este alcatuita din : 2 holuri , bucatarie , debara si 2 camere . Incalzirea se face cu centrala pe gaz dar are si sobe de teracota ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni
9

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune spre vânzare o proprietate deosebită – hotel cu 12 camere, situat într-o zonă de vis, chiar în Pădurea Noroieni, Satu Mare. Imobilul are o suprafață construită de 707 mp, regim de înălțime S+P+3, amplasat pe un teren generos de 2.040 mp, cu curte împrejmuită. Caracteristici ...

594 EUR/m2 | 707 m2

periferie, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj etaj 1/4 PARCARE Micro 16.
8

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj etaj 1/4 PARCARE Micro 16.

Agenția Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu trei camere situat in Micro 16 pe strada Muncii, zona linistita apeoape de mijloace de transport si parcuri. Dispune de: 3 camere ( 2 dormitoare, 1 living), 1 bucatarie, 1 baie, 1 hol, 2 balcoane si loc de parcare. Se alfa la etajul 1 din 4 (2 apartamente ...

1313 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Teren Intravilan Lazuri 430MP SUPER OFERTA!
4
2

De vanzare Teren Intravilan Lazuri 430MP SUPER OFERTA!

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare ultimele 2 parcele de teren intravilan in Lazuri ,intr-o zona linistita dupa sala de sport, Fiecare parcela are o suprafata de 430 MP Utilitatile momentan sunt la strada Principala (aproximativ 50M) dar urmeaza sa fie introduse la fiecare parcela ...

430 m2

Lazuri, Satu Mare

Apartament 3 camere decomandat, 48 mp, zona Botizului
9

Apartament 3 camere decomandat, 48 mp, zona Botizului