Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră de vânzare – ideală pentru personalizare – Strada Ostrovului
2

Blitz propune spre vânzare o garsonieră situată la intrarea pe strada Ostrovului, la parterul unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă accesibilă și bine conectată. Stadiu și avantaje: Garsoniera se află în curs de renovare, oferind viitorului proprietar libertatea de a o finisa complet după propriul gust Lucrări ...

929 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, decomandat, 55 mp, zona Micro17
9

Apartament 3 camere, decomandat, 55 mp, zona Micro17

Blitz oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă foarte bună din Micro 17,ideală pentru familii sau investiție. Locuința are o suprafață de 55 mp și este amplasată la etajul 1 al unui bloc izolat termic, dotat cu interfon. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, 55 mp, zona M16
9

Apartament de vanzare, 55 mp, zona M16

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie ,2 spații de depozitare , spațios și luminos, cu o suprafață generoasă de 76 mp, compartimentare semidecomandată, situat într-un imobil din beton. Locuința dispune de acoperiș, balcon mare – ideal pentru relaxare sau spațiu ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , 52,61 in centrul orasului Livada
13

Apartament 2 camere , 52,61 in centrul orasului Livada

BLITZ oferă spre vânzare un apartament de cărămidă, complet mobilat, în Livada cu suprafața de 52,61 mp, situat în orașul Livada, județul Satu Mare, într-o zonă centrală, aproape de magazine, farmacie, parc și alte puncte de interes. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 2 camere bucătărie baie hol balcon Baia ...

950 EUR/m2 | 53 m2

Livada, Satu Mare

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 14
8

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 14

BLITZ oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil bine întreținut, administrat prin asociație de locatari organizată, cu aplicație mobilă dedicată pentru gestionarea eficientă a cheltuielilor și comunicării interne. Apartamentul are o suprafață de 52 mp și ...

1221 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

LISTARE NOUA! Apartament 2 Camere/Zona Foarte Buna/Parter 48MP
9
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune spre vânzare un apartament situat la Parter in Cartierul Micro 15 din Satu Mare,-o zonă buna si linistita in apropiere de Scoala Gimnaziala Balcescu Apartamentul are o suprafata utila de 48 mp compus din living, dormitor, bucătărie, baie, hol și 2 balcoane inchise. Proprietatea ...

885 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Nufarului , et. 4 semidecomandat , 39.900 euro neg .
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , gresie-faianta , parchet . Are ...

1078 EUR/m2 | 37 m2

14%2bMai, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare Micro 17 , pe un nivel , 199.000 euro negociabil
20

Va oferim spre vanzare casa construita pe un nivel , in Micro 17 , din caramida , avand o suprafata utila de 120 metri patrati , fiind amplasata pe un teren de 700 metri patrati , adica 7 ARI . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 3 camere Sufragerie Terasa cu baie de servici Casa are ca ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare, 33 mp, zona Solidalitatii
5

Apartament de vânzare, 33 mp, zona Solidalitatii

Blitz va propune un apartament care îmbină eleganța simplității cu confortul modern. Situat la etajul 4 și având o suprafață utilă de 33 m², acest spațiu a fost conceput pentru a răspunde nevoilor unui stil de viață urban, practic și eficient. Interiorul beneficiază de microcentrală proprie. Apartamentul ...

1061 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsonieră de vânzare, 21 mp, zona Micro 15
4

Garsonieră de vânzare, 21 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră cochetă, situată în zona Micro 15 — o locație liniștită, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc intermediar, având vecini pe ambele părți și un singur perete exterior, ...

1238 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 52.53 mp, zona Micro 16
11

Apartament 2 camere, 52.53 mp, zona Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Micro 16, cu o suprafață utilă de 52,53 mp. Locuința este semidecomandată și compartimentată eficient, fiind compusă din living, bucătărie open space, dormitor, baie, balcon, debara și beci. Apartamentul a fost recent renovat, oferind un spațiu ...

1456 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial de vânzare, 24.95 mp, zona Ostrovului
3

Spatiu comercial de vânzare, 24.95 mp, zona Ostrovului