Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17
1

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10
1

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Trei parcele de 600 mp in Botiz | Toate utilitatile, aproape de oras
8
3

Caserom vă propune spre vânzare trei parcele de teren intravilan situate într-o zonă liniștită și plină de potențial din localitatea Botiz, pe strada Botizului, județul Satu Mare. Fiecare dintre aceste parcele se întinde pe o suprafață generoasă de 600 mp, oferind spațiu ideal pentru construcția unei ...

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere
6

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere

Vând casă în Lumina, cu cinci camere, parter , dormitor bucătărie închisă, living, baie, scara interioara, plus doua camere la mansardă, baie, balcon! Casa este la gri, se predă la cheie cu finisaje de lux, calorifere centrală, pompa de căldură, gresie parchet laminat, se poate personaliza, Casa este ...

920 EUR/m2 | 125 m2

Lucaceni, Satu Mare

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu
19
8

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu

Casa individuala de tip parter situata in zona Titulescu cu acces auto si teren 421 mp, suprafata casei 130 mp, compusa din 3 camere, baie, bucatarie, beci, terasa, garaj, necesita renovare, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa de inchiriat zona semicentrala
13

Casa de inchiriat zona semicentrala

Casa cu curte si acces auto situata semicentral, compusa din 2 dormitoare, bucatarie, hol, baie, anexa compusa din camera si baie, toate utilitatile, mobilata, utilata, curte amenajata, accepta si animale de companie, Pret 700 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare
12
2

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare

Casa solida Subsol, Parter si 2 Etaje situata pe Lucian Blaga cu teren 517 mp si parcari auto, compartimentata astfel: Subsol- 3 camere, camara; Parter- 3 camere, 2 bai, hol, casa scarii; Etaj 1- Living, Bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, camara; Etaj 2- Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, ...

558 EUR/m2 | 600 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu
8
1

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Rosu

Teren intravilan in zona Bercu Rosu, strada Cimbrului, front 16 m, si latime mai mare pe adancimea terenului.  casute de vacanta, curent si posibilitate de racordare la apa de la retea. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga
10
1

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga

Casa veche cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga, utilitati curent si apa. Posibilitate de racordare la reteaua de gaz, Pret 80000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro
11
8

Spatiu comercial- birou centru- 52000 Euro

Spatiu situat in centru( extras CF actualizat) , la parter de bloc, acces direct, compus din baie cu suprafata de 2,12 mp si un birou cu suprafata de 19,76 mp , suprafata utila 22 mp, suprafata totala 30,70 mp, toate utilitatile, finisat, izolat exterior, imediat ocupabil. Pret  52000 Euro.  Potrivit ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere centru parter mobilat
9
4

Apartament 2 camere centru parter mobilat

Apartament 2 camere mobilat, utilat, in zona centrala, la parter. Microcentrala, termopane. 300 Euro/luna. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua finisata, utilata teren 10 arii, toate utilitatile
16

Casa parter si mansarda cu teren 10 arii in zona rezidentiala noua de case- Martinesti, toate utilitatile, mobilata, utilata, suprafata casei 200 mp, 2 bai, terasa 30 mp, beci, garaj, acces auto, imediat ocupabila, sau la schimb cu apartament sau casa in oras si diferenta in bani. Pret 210000 Euro, Tel ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de inchiriat Micro 16
10

Apartament 2 camere de inchiriat Micro 16

Apartament 2 camere recent finisat, mobilat, la prima inchiriere, situat in Micro 16 la etajul 3, cu balcon, imediat ocupabil, Pret 350 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Inchiriere spațiu comercial
8

Inchiriere spațiu comercial

Spatiu comercial și de birouri in suprafață de 265 mp Bld. Closca zona Profi, acces auto, 7 locuri de parcare, beci etc. Mai multe informații la telefon

265 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, Micro 16
10

Apartament 2 camere, Micro 16

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Zona Micro 16 | Complet mobilat Îți prezentăm un apartament funcțional, ideal pentru un cuplu sau o persoană care dorește confort și accesibilitate într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului. Situat la etajul 1, apartamentul dispune de o structură bine compartimentată, ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere ,40mp , Micro 15
9

Apartament 2 camere ,40mp , Micro 15

Va propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere de vânzare situat într-un bloc nou tip vilă, zonă excelentă, cu suprafața de 40 mp. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Apartamentul dispune de: -living luminos și dormitor confortabil -bucătărie ...

2338 EUR/m2 | 34 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea