Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan de vanzare   3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare
10
3

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 3000 mp, situat în localitatea Botiz, pe strada Șirul Mare, la aproximativ 7 km de centrul municipiului Satu Mare și la doar 4 km de centura orașului. Proprietatea beneficiază de un front stradal generos de 25 metri liniari și o adâncime de ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 84 mp, zona Semicentrală
8

Blitz oferă spre vânzare un apartament spațios și luminos, cu o suprafață de 84 mp, situat într-o zonă semicentrală, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și acces facil către punctele de interes ale orașului. Locuința este compartimentată eficient, fiind compusă din 3 camere, ...

1107 EUR/m2 | 84 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, zona Carpati 2,suprafata 53,5 mp Satu Mare
4

Blitz va propune spre vânzare un apartament decomandat, din caramida, cu o suprafață utilă de 53,5 mp, situat la etajul 4 din 4,zona Carpați 2 din Satu Mare. Blocul este izolat termic și are acoperiș din țiglă, oferind protecție și confort pe tot parcursul anului. Compartimentare și dotări: -2 camere ...

1271 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare
8

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare

Blitz ofera spre vânzare un apartament modern și bine compartimentat, situat în zona Micro 15, la etajul 4 din 4, într-un bloc liniștit. Suprafață utilă: 80 mp Compartimentare: decomandat Locație: zona M15 – acces facil la transport public, școli, magazine și alte facilități Compartimentare: 3 ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spațiu comercial. Restaurant Pizzerie Pub
10

Spațiu comercial. Restaurant Pizzerie Pub

DE VÂNZARE: clădire premium în centrul orașului Satu Mare oportunitate excelentă pentru investitori Pretul este NEGOCIABIL! Plata se poate face și în RATE!!! (pe o periodă de 1,5 ani) Se vinde un imobil reprezentativ, situat într-una dintre cele mai bune zone comerciale din centrul orașului Satu ...

983 EUR/m2 | 580 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
1

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aprtament cu 3 camere decomandate | Micro 17 | Strada Brasovului
18

Vă oferim spre vânzare un apartament situat în cartierului Micro 17, pe strada Brașovului nr. UF 41 la etajul 4 4, acest apartament cu 3 camere decomandate așteaptă să fie transformat în locul unde îți vei construi amintiri frumoase. Cu o suprafață totală de 81 mp (57 mp utili), locuința este bine compartimentată, ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1.400 mp, ideal pentru constructia unei case
11

Vă oferim spre vânzare teren intravilan cu o suprafață totală de 1.400 mp, situat în localitatea Doba, pe strada Principală, într-o zonă ușor accesibilă și bine conectată. Terenul are un front stradal de 15,38 metri liniari, o lungime de 80,57 ml, iar în partea din spate o lățime de 21,19 ml, având ...

14,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de Satu Mare
12

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de Satu Mare

La doar 3,5 km de agitația orașului Satu Mare, într-un colț liniștit din localitatea Amati, se ascunde un loc unde natura întâlnește potențialul. Aici, în această zonă promițătoare, te așteaptă 7 parcele de teren care spun fiecare câte o poveste povestea unei case de vis, a unei investiții inteligente ...

Amati, Satu Mare

Teren intravilan 2.500 mp in Boghis | Ideal pentru casa sau pensiune | langa balta de pescuit
7

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață de 2.500 mp, situat în localitatea Boghiș, pe strada Orașul Mic, la doar 17 kilometri de municipiul Satu Mare. Terenul este ideal atât pentru construcția unei case de locuit, cât și pentru dezvoltarea unei pensiuni turistice, datorită poziționării ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14
5
1

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 14, la etajul 3 al unui bloc izolat termic. Locuința este bine întreținută și dispune de următoarele îmbunătățiri: Izolație interioară Geamuri termopan Jaluzele Ușă metalică la intrare Aer condiționat Microcentrală proprie cu ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.
18
5

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 5 camere , intr o zona linistita , in 14 MAI . Casa este compusa din 2 cladiri si are 150 mp utili , 6 ARI de teren si garaj in curte . Cladirea din fata are P+E si este structurata astfel : la parter are bucatarie , dormitor , baie , hol si casa ...

853 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.
14

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casa individuala situata in Martinesti, strada Izvoarelor, in zona Odoreului. Www.brasadas.com.

476 EUR/m2 | 420 m2

Martinesti, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Carpati 2
6

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Carpati 2

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Carpați 2, una dintre cele mai căutate și liniștite zone ale orașului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o compartimentare practică și eficientă, fiind compusă din: • living spațios și luminos • dormitor ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

De inchiriat hala depozit fabrica in Satu Mare
10
3

De inchiriat hala depozit fabrica in Satu Mare

Am plăcerea să vă ofer spre închiriere sau vânzare hale, depozite, fabrici, birouri sau terenuri industriale în zonele industrializate ale orașului Satu Mare si împrejurimi, chiriile încep de la 2,5 - 5 euro / mp, variază în funcție de dimensiunea halei dorite, imobilele se afla in zona Magnoliei, Parc ...

550 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea