Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro
10
14

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro

Apartament 4 camere mobilat sau semimobilat, 2 bai, balcon, microcentrala, termopane, acoperis, Drum Careiului, parcare, Pret 75000 Euro, Tel 0745760477. ocupabilPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22776

926 EUR/m2 | 81 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa P+ 2E de vanzare  semicentral Satu Mare
14
2

Casa P+ 2E de vanzare semicentral Satu Mare

Casa P+2 cu spatiu comercial la demisol- pretabila pentru diferite activitati- front la 2 strazi, 2 bai, + spatiu la demisol cu intrare separata din strada si grup social; Casa este pretabila pentru locuinta si pentru 2 familii. Are garaj si acces auto. Acoperis nou, instalatia de incalzire cu microcentrala- ...

652 EUR/m2 | 330 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu
20
1

Casa solida cu teren 719 mp in Piata Titulescu

Casa solida de tip vila cu regim de inaltime Demisol- Parter si Mansarda construita intre anii 2001-2003 cu teren 719 mp si acces auto in curte, suprafata construita totala 342 mp, suprafata utila totala 234 mp, din care 58 mp suprafata utila demisol, 88 mp utili la parter si 88 mp utili la mansarda, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona Titulescu 200000 Euro
20
3

Casa in zona Titulescu 200000 Euro

Casa parter si mansarda situata in zona Titulescu, aproape de centru , compusa din 4 dormitoare, 2 bai, 2 livinguri, bucatarie, beci, mansarda inalta, izolata exterior, toate utilitatile, pretabila si pentru 2 familii avand 2 intrari separate din curte, suprafata totala 225 mp, suprafata teren 350 mp, ...

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500
17

Parte de casa etaj 1 cu curte separata semicentral 99500

Se vinde etajul 1 al unei case de tip parter si etaj, avand intrare separata pe poarta in curtea proprie. Imobil situat semicentral compus din 3 camere, baie, bucatarie, hol, sufragerie, in suprafata de 103 mp , garaj, beci si o anexa compusa din camera, baie, bucatarie. Pret 99500 Euro, Tel 0745760 ...

Satu Mare, Satu Mare

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata
13

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata

Se vinde etajul unei case in Paulesti cu intrare separata si curte separata , in tptal teren 2 ari, 4 camere, 1 baie, bucatarie, hol, suprafata 135 mp, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Paulesti, Satu Mare

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj
13

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj

Apartament 2 camere decomandate de inchiriat in asociatie situat in zona Functionarilor, la parter, balcon mare, garaj in curtea interioara, 250 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
5

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial central de inchiriat
14

Spatiu comercial central de inchiriat

Spatiu comercial central cu vitrine mari la strada, front la 2 strazi,   2 usi de acces direct din strada, compus din parter si subsol inalt, suprafata utila totala este 359 mp din care PARTER 182 mp si SUBSOL 177 mp, ocupabil. Microcentrala, toate utilitatile, Pret 1500 Euro/luna; Tel 07457604 ...

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii
1

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii

Spatiu comercial ultracentral- in Piata Libertatii- de inchiriat ! Suprafata 200 mp, Pret 2700 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral
13
6

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral

Casa tip parter in zona Bercu Rosu construita in anul 2019 compusa din 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie, hol, mobilata, utilata, incalzire in pardoseala, izolata exterior si la pod, terasa acoperita, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 500 mp, acces auto, Pret 175000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1 hectar la sosea nationala Dorolt ( ID 22872)
7
1

Teren intravilan 1 hectar ( 10.000 mp) cu front de 76 m la soseaua nationala ( drum european) in Dorolt, cu posibilitate de cumparare si a unui teren extravilan alaturat. Situat in apropriere de hotel Coral cu front la soseaua nationala- drum european Satu Mare spre Petea si acces si de pe un drum lateral. ...

Dorolt, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 10 arii cu casa pe cadre metalice zona Panait Cerna
17
12

Casa de locuit tip Parter compusa din living, dormitor, baie, suprafata construita 39 mp plus terasa acoperita 22 mp, plus anexa 22 mp, teren 1000 mp cu sistem de irigare, apa forata, fosa septica, curent de la reteaua orasului. Casa este pe cadre metalice profile laminate cu acoperis tip sarpanta cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro
13
5

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro

Casa in zona Functionarilor.Buna pentru 2 sau 3 familii. Pe fiecare nivel are cate un apartament fiecare cu bucatarie si baie proprie.2 microcentrale, garaj, intrare cu masina in curte, teren 299 mp. Suprafata utila 250 mp, Pret 155.000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

660 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro
13
5

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro

Casa in CionchestiPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22777

625 EUR/m2 | 200 m2

Cionchesti, Satu Mare

Casa in Viile Satu Mare 55000
13
21

Casa in Viile Satu Mare 55000

Casa situata in Viile Satu Mare cu teren 8052 mp ( 80 ari) cu  2 fronturi, un front de 27,5 m la sosea, si un front la o strada paralela din capatul gradinii, suprafata casei 85 mp, sura cu suprafata de 109 mp, anexe, curent, apa pe proprietate,, canalizare la strada, gaz in fata portii. Terenul ...

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa parter zona Titulescu
5
2

Casa parter zona Titulescu

Casa tip parter situata in zona Titulescu cu teren 435 mp, garaj si acces auto. Necesita renovare. Pret 135000 Euro. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament zona centrala
10
3

Apartament zona centrala

Apartament caramida situat in zona centrala, izolat exterior, compus din dormitor, baie cu fereastra, bucatarie mare, debara, balcon lung, hol, suprafata utila 31 mp, microcentrala, termopane, etajul 4. Pret 48000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea