Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 2.500 mp in Boghis | Ideal pentru casa sau pensiune | langa balta de pescuit
7

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață de 2.500 mp, situat în localitatea Boghiș, pe strada Orașul Mic, la doar 17 kilometri de municipiul Satu Mare. Terenul este ideal atât pentru construcția unei case de locuit, cât și pentru dezvoltarea unei pensiuni turistice, datorită poziționării ...

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu Comercial cu teren

Spatiu Comercial cu teren

Vând spațiu comercial cu teren în Carei, pe drumul principal B-dul Mihai Viteazu, teren 35 ari, front 16m, toate utilitățile. Sunt 2 clădiri; Prima clădire are 90mp, cu magazie, birou și grup sanitar. A doua clădire are 240mp, cu magazie și garaj. Curte betonată 5 ari.

67 EUR/m2 | 3,500 m2

Carei, Satu Mare

Casa la tara
6
5

Casa la tara

Vand casa in comuna Sacașeni, localitatea Chegea, departe de zgomotul orasului. Ideala pentru cei care iubesc natura si doresc o oaza de liniște intr-o comunitate mica la doar 10 km de Stațiunea Tășnad. Suprafata aferenta casei si gradinii este de 30 arii. Pret 25 000 euro.

250 EUR/m2 | 100 m2

Chegea, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14
5
1

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 48 mp, zona Micro 14

Blitz va oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Micro 14, la etajul 3 al unui bloc izolat termic. Locuința este bine întreținută și dispune de următoarele îmbunătățiri: Izolație interioară Geamuri termopan Jaluzele Ușă metalică la intrare Aer condiționat Microcentrală proprie cu ...

1083 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

Vand casa P+M cu teren 9 ari pretabil pentru afaceri suprafata utila construita 300 mp. La parter sala de evenimente la mansarda 7 camere . Mai multe detalii tel. .Casa este situata im Satu Mare

857 EUR/m2 | 350 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.
18
5

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 5 camere , intr o zona linistita , in 14 MAI . Casa este compusa din 2 cladiri si are 150 mp utili , 6 ARI de teren si garaj in curte . Cladirea din fata are P+E si este structurata astfel : la parter are bucatarie , dormitor , baie , hol si casa ...

853 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.
14

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casa individuala situata in Martinesti, strada Izvoarelor, in zona Odoreului. Www.brasadas.com.

476 EUR/m2 | 420 m2

Martinesti, Satu Mare

Garsonieră de închiriat   Zona Soarelui
5
1

Garsonieră de închiriat Zona Soarelui

Ofer spre închiriere garsonieră situată în Zona Soarelui, la etajul 3 din 4. Imobilul este compus din: - 1 cameră - 1 bucătărie - 1 baie Dotări: Încălzire si răcire cu aparat de aer condiţionat Daikin Boiler electric pentru apa caldă Masină de spalat haine Frigider şi TV Mobilată ...

24 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Vand teren intravilan
1

Vand teren intravilan

Teren intravilan de vânzare Ambud, Com. Paulesti. Suprafață 720 mp. Vând teren pentru construcție casă, intravilan , situat în Ambud, într-un cartier nou in dezvoltare. Destinație: teren de casă Utilități: apă, gaz și canalizare vor fi disponibile in viitorul apropiat (proiectul este aprobat și urmează ...

720 m2

Ambud, Satu Mare

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92
10

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92. Zonă activă, cu potențial ridicat rezidențial sau comercial. Detalii proprietate: *suprafața utilă 70 mp *2 camere *o baie *bucatarie+cămară *terasă Curte și grădină 1000 mp, spațiu generos pentru familie și timp liber. Dotări : *geamuri termopan *centrală ...