Promovat
Vand Ferma zootehnica de porci Noua plus: Sem Pezzaioli, Tractor, Vidanja si utilaje
10
1

Se Vinde Societatea- Ferma de ingrasare porci Noua. ( Intabulata) Pentru alte Informatii sunati: zero754.243.19sapte Ferma este Noua ,Autorizata! Oportunitate de investitie : PRETUL de vanzare final al FERMEI reprezinta valoarea Societatii Fermei cu toate dotarile de mai jos. Finalizarea Lucrarilor ...

Hotoan, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare casă în Homorodul de jos lângă biserica catolică
6
7

De vânzare casă în Homorodul de jos lângă biserica catolică

De vânzare casă cu 3 camere bucătărie baie cămară două holuri garajul se găsește sub casa,,casa necesită renovare nu este locuibila din 2018 se poate vedea la Homorodul de jos,,Câteva poze cu casa . Nu ezitați oferta speciala,se oferă și o mașină la prețul acesta a casei...pentru mine multe informații ...

26 EUR/m2 | 1,700 m2

Homorodu de Jos, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , decomandat , Aleea Tarnavei , etaj 4 , 42.000 euro neg.
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Tarnavei in Micro 14 , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare buna , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari ...

1100 EUR/m2 | 40 m2

Micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu trei camere
2

Apartament cu trei camere

Apartament de vanzare,pentru detalii sunati la nr de tel!

821 EUR/m2 | 67 m2

Carei, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan

Teren extravilan

Teren la soseau catre tataresti !! Deschidere mare !! Potrivit pt casa !! Pret 17.000 euro negociabil ,

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa - Teren Blaja/Cean
1
7

Casa - Teren Blaja/Cean

Sunt interesat de a cumpăra casa/teren in zona Blaja - Cean. Cine cunoaște/deține o casa sau teren de vanzare ii rog sa ma contacteze. Mulțumesc!

Tasnad, Satu Mare

Casă - Teren zona Blaja/Cean
1
4

Casă - Teren zona Blaja/Cean

Buna ziua, sunt interesat de a cumpăra casa/teren in zona Blaja - Cean. Cine cunoaște/deține o casa sau teren de vanzare ii rog sa ma contacteze. Mulțumesc!

Tasnad, Satu Mare

Promovat
20

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Vând sau schimb
10
48

Vând sau schimb

Casă cărămidă, 120mp utili, acoperișul schimbat recent,uși noi, an construcție 2002.3 camere, 2 băi, beci, balcon. Parter gresiat, etajul cu parchet laminat.Fără teren, acces prin servitute de trecere prin act notarial. Centrală pe gaz,izolată 10 cm,termopane. Zona lac Cubic - Baritiu. Pe strada Axente ...

542 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere
10
16

Apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere In Satu Mare. Cartier Somes, Piata Somes, Micro 14, Etaj 10. Suprafata utila 72 mp. Usa metalica, gresie , faianta, geam termopan, balcon inchis, centrala termica pe gaz, 2 lifturi noi, usa intrare in bloc nou, interfon , posibilitate de parcare etc. Mai multe informatii ...

833 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas
2
8

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este: o parcela la 1700 m2 sau 17 ari ca.18 m la strada x 95m adancime, la 20 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru ...

Negresti-Oas, Satu Mare

Ap. 2 camere, parter, str. Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare
8
2

Apartment cu 2 camere, parter, 52 mp, situat pe strada Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare. Bloc din cărămidă, izolație la exterior, jaluzele exterioare, beci, loc de parcare auto, instalațiile de apa, încălzire și electricitate sunt noi, izolație în pardoseala, gresie, parchet, ușa metalica, ...

1394 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

vand apartament 2 camere cu balcon
5
1

vand apartament 2 camere cu balcon

Vând apartament cu 2 camere, 42mp, situat la etajul 2 în Satu Mare, strada Botizului. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie, hol și balcon. Apartamentul are centrală proprie. Dacă sunteți interesați, vă rog să sunați la

1179 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de inchiriat etaj 1, zona centrala
9
13

Apartament cu 2 camere de inchiriat etaj 1, zona centrala

Apartament mobilat, utilat etajul 1, microcentrala, termopane, aer conditionat, baie cu fereastra , masina de spalat rufe, 2 camere, 2 balcoane deschise, hol, bucatarie,  situat in zona centrala, in apropiere de Piata de Alimente.Nu se accepta animale de companie.  Ocupabil imediat.Pret 280 ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan, 1700 m2, zona Luna, Negresti-Oas
2
2

Teren intravilan, 1700 m2, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este o parcela de 1700 m2 ca. 20 m la strada x 85 m adancime, la 25 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru informații ...

1,700 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Imobil de vanzare
4

Imobil de vanzare

Imobil de vanzare , casa +teren aferent in suprafata construita 300mp+1400mp

353 EUR/m2 | 180 m2

Vama, Satu Mare

Salvează căutarea