Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
20

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere, 100 mp, etaj 5, zona Ultracentral
8

Apartament 4 camere, 100 mp, etaj 5, zona Ultracentral

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament spațios și luminos, cu 4 camere decomandate, situat ultracentral, la etajul 5 din 7 al unui imobil dotat cu lift. Locuința are o compartimentare practică și confortabilă, fiind compusă din: living generos, 3 dormitoare, 2 băi, bucătărie, hol și 2 balcoane. Apartamentul ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, decomandat, 53 mp, zona Careiului
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, 53 mp, zona Careiului

Blitz propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, situat într-un bloc solid din cărămidă, izolat exterior, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința are o suprafață utilă de 53 mp și este compartimentată eficient, oferind confort și funcționalitate. Bucătăria este deschisă, complet ...

1257 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare
2
9

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare

Pentru cei care vor să schimbe viața de oraș, de vânzare casă cu anexe și teren suprafață 50 de arii. Branșamente curent, apă, canal, tâmplărie termopan, acoperiș nou, instalație electrică nouă, instalație apă și încălzire nouă, necesită finisaj interior. Alte detalii doar la telefon .

500 EUR/m2 | 90 m2

Valea Vinului, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15
6
2

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață de 60 mp, situat în cartierul Micro 15. Proprietatea este bine compartimentată și beneficiază de două balcoane, care adaugă un plus de spațiu și lumină naturală. Apartamentul oferă camere spațioase și funcționale, potrivite pentru ...

1133 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Vand teren livada
10

Vand teren livada

Vand teren livada de alune infintat in anul 2015 Suprafata teren 2.7 hectare. Plantatie este intrata pe rod Terenul se afla intre Orasu Nou si Orasu Nou vii, langa drumul judetean Acces direct de la drum judetean Nu au fost accesate fonduri europene pe terenul respectiv. Terenul se poate depune ...

27,000 m2

Orasu Nou, Satu Mare

spatiu comercial sala evenimente kantina UNIO 2160 mp
1
2

spatiu comercial sala evenimente kantina UNIO 2160 mp

vand sala evenimente cladire parter+etaj suprafata teren 2866mp suprafata parter 930 mp h-3.8m suprafata etaj 1230 mp h-4m constructie finisata structura stalpi si grinzi de beton constructie foarte solida an fabricatie 1980 acces la 2 strazi dimensiuni latime 24m lungime 48m +casa scarilor 6x12m posibilitate ...

0 EUR/m2 | 2,866 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

teren intravilan ultracentral 811mp
4
2

teren intravilan ultracentral 811mp

teren intravilan Ultracentral str Turului nr1 suprafata 811mp suprafata plana imprejmuit toate utilitatile la marginea proprietatii fara sarcini POT 80% posibilitate constructiI spatii comerciale zona foarte circulata

811 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)
20
2

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)

Casa - Vila : Demisol, Parter, Etaj, Mansarda, 3 garaje, anexe, foisor, piscina , barbeque, sala de sport, spalatorie. Suprafata totala construita 540 mp, suprafata teren 1445 mp, Sistem de irigare spatiu verde, Sistem de alarma si de supraveghere video, Panouri fotovoltaice si Panouri solare, microcentrala, ...

698 EUR/m2 | 430 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu
20

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu

Casa solida Subsol+ Parter + Mansarda constructie 1998, cu extindere si renovare in 2009 situata in zona semicentrala- zona Bercu Rosu- zona rezidentiala de case cu toate utilitatile, cu 2 fronturi la 2 strazi paralele, un front de 50 m si un front de 29 m. suprafata terenului 1717 mp. Casa are suprafata ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro
10
4

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro

Apartament situat in bloc din caramida, 2 camere decomandate, balcon, camara, microcentrala, termopane, baia cu fereastra., etaj 4. Situat in apropiere de Piata Somes si de Spitalul Judetean. Imediat ocupabil. Pret 39000 Euro. 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp
5
3

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp

Casa tip parter si casa tip parter si mansarda, pretabila pentru 2 familii sau pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti, etc, se poate imparti terenul- are front mare la sosea. Sau la schimb cu apartament sau casa in Satu Mare si diferenta in bani. Apa, gaz, curent , centrala.0744562396

333 EUR/m2 | 450 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp
15
1

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp

Imobil in Odoreu pe strada principala compus din teren intravilan 1584 mp cu front de 32 m la sosea, casa cu suprafata construita de 94 mp cu terasa, baie, camera, bucatarie, camara, microcentrala pe gaz, si o anexa cu suprafata construita de 65 mp transformata locuinta compusa din 2 camere, bucatarie, ...

Odoreu, Satu Mare

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)
16
2

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)

Casa cu anexe si teren 4,3 ha cu front in soseaua nationala si cu drum privat in Livada- judetul Satu Mare. Pretabil pentru afaceri sau lotizari locuri de casa sau prestari servicii- depozitare, industriale - agricole.Pret 450000 Euro negociabil 0744562396; 0745760477

3000 EUR/m2 | 150 m2

Livada, Satu Mare

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp
13

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp

Spatiu de productie/ depozitare situat in Satu Mare cu plabseu de beton, structura din panouri sandvich, inaltime 4 m, toate utilitatile apa, gaz, curent, canalizare, 8 aparate de aer conditionat, birouri, bai, etc, suprafata totala desfasurata 1880 mp, suprafata teren 1400 mp cu locuri de parcare in ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii
19
1

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii

Casa - Vila in Paulesti demisol, parter si mansarda cu teren 1542 mp, finisata, mobilata, utilata, semineu pe lemne, microcentrala pe gaz, 3 bai, living, bucatarie, loc de luat masa, 4 dormitoare, sala pentru relaxare, jacuzzi, etc, Pret 320000 Euro, Tel 0745760477Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: ...

800 EUR/m2 | 400 m2

Paulesti, Satu Mare

Apartament 3 camere in asociatie in centru de inchiriat
17

Apartament 3 camere in asociatie in centru de inchiriat

Apartament 3 camere decomandate situat intr-o asociatie localizata in apropiere de centru si Piata de alimente nr 1, cu 2 bai, 2 balcoane, etajul 3,  beci, acces auto, curte, loc de parcare, 350 Euro/ luna, Tel 0744562396, 0745760477

3 EUR/m2 | 112 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad
11
9

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad

Casa parter in localitatea Cauas- spre Tasnad, cu gradina 2363 mp, anexe, apa, curent,sobe de teracota, cu front la 2 strazi asfaltate. Pret 60000 Euro,Tel 0745760477

261 EUR/m2 | 230 m2

Cauas, Satu Mare

Teren extravilan 3,56 hectare in Dorolt ( ID 22873)
6
1

Teren extravilan 3,56 hectare in Dorolt ( ID 22873)

Teren extravilan arabil 35.635 mp ( 3,56 hectare) situat in Dorolt in apropiere de padure, ( 3 parcele alaturate cu CFuri separate), cu masuratori actualizate, Pret 4 Euro/mp. Exista posibilitatea de achizitionare si a unui teren intravilan- 1 hectar cu front in soseaua nationala si alaturat terenului ...

Dorolt, Satu Mare

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro
15
9

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro

Casa solida cu  demisol inalt si parter, fundatie din beton, casa din caramida, front la 2 strazi, acces auto, pretabila pentru diverse servicii, sediu de firma, casa de oaspeti, cabinete, etc, Acces din curte la demisol si la parter si acces separat din strada la demisol- spatiu comercial. Poate ...

826 EUR/m2 | 242 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea