Promovat
 Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp
19
2

Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp

În mijlocul peisajului verde al Țării Oașului, la Negrești-Oaș, se întinde o proprietate cu adevărat spectaculoasă un loc unde timpul se oprește, iar relaxarea, distracția și confortul se transformă într-o experiență unică. Vorbim despre un Aqua Park modern și o baza de agrement, construit pe un teren ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15
11

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața de 48 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă foarte bună, aproape de școli, grădinițe, magazine și parcuri. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit prin cele două balcoane ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, la parter | Complet renovat - Micro 14
17

Apartament complet renovat, pregătit pentru un nou început, situat la parterul unui imobil din cartierul Micro 14, pe Aleea Mureșului o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate facilitățile importante ale orașului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, locuința este eficient compartimentată și oferă ...

1313 EUR/m2 | 32 m2

micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Casa complet mobilata si utilata | Teren 2500 mp | Liniste, natura autentic romanesc
22

Casă de vânzare în Remetea Oașului liniște, natură și autentic românesc În inima Țării Oașului, într-un cadru natural deosebit, vă prezentăm o proprietate care îmbină confortul unei locuințe complet utilate cu farmecul autentic al vieții la sat. Situată în localitatea Remetea Oașului, această casă ...

750 EUR/m2 | 100 m2

satu mare, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare-Pișcolt
4
33

Casă de vânzare-Pișcolt

-3 camere, un hol și o cămara - depozit de lemne -bucătărie/ anexa in curte -fântâna in curte -beci din cărămidă -apa stradală Pentru mai multe detalii, puteți lăsa un mesaj și pe whatsapp.

331 EUR/m2 | 80 m2

Scarisoara Noua, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu
4
2

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu, la 10 minute de centru, pe o stradă liniștită, aproape de piața de vechituri. Front stradal 18 ml. Casa are 4 camere, living, bucătărie, baie. In curte este un garaj dublu, o bucătărie de vară cu o cameră și o baie. Curtea este betonată, boltă de viță de vie peste ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vacantă și piscină cu deschidere la lac.
8

Casă de vacantă și piscină cu deschidere la lac.

Descoperă o proprietate spectaculoasă situată în zona liniștită și verde la Balastera Apa ideală pentru locuința permanentă,casa de vacanță sau investiție în regim hotelier.Casa dispune de 5 camere frumos amenajate si trei bai utilate modern.locația oferă intimitate si liniște,fiind totodată aproape ...

2241 EUR/m2 | 232 m2

Apa, Satu Mare

Vând parcele la Balastera Apa 2

Vând parcele la Balastera Apa

Vând parcele la Balastera apa de 5ari sau 10 ari terenul este independent in curte dar cu plaje comuna de 25 ml deschidere la lac.4500 ar

9 EUR/m2 | 500 m2

Apa, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Teren de vanzare - 15.740 mp | Viile Satu Mare | Priveliste superba
8
3

O oportunitate rară de investiție se află în localitatea Viile Satu Mare, unde acest teren extravilan cu o suprafață de 15.740 mp își așteaptă noul proprietar. Situat într-o zonă liniștită, retrasă, dar totodată accesibilă, terenul beneficiază de un cadru natural deosebit, fiind înconjurat de verdeață ...

Satu Mare, Satu Mare

Vând garsoniera
5
4

Vând garsoniera

Vând garsoniera ostrovului pentru locuit sau investiție

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă Duplex de vânzare
10
23

Casă Duplex de vânzare

Casă familială cu etaj, de renovat, cu teren mare Se vinde o casă familială cu două nivele, de 120 m , care necesită renovare. Distribuția imobilului este următoarea: Parter: hol, baie, pivniță, 2 camere, bucătărie. Etaj: hol, 2 camere, balcon, pod, bucătărie. Casa este construită din cărămidă, ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

780 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere zona Lidl Careiului
10

Apartament 2 camere zona Lidl Careiului

Apartament cu 2 camere de închiriat pe Aleea Neajlov, între Școala Gimnazială Mircea Eliade și Piața Someș, langa garaje, cu loc de parcare. Recent renovat, complet utilat (mașină de spălat rufe, mașină de spălat vase, frigider). Se poate mobila suplimentar, la cerere. Garanție: 300 EUR Contract ...

49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea