Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
 Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp
19
2

Complex Aqua Park si zona de Agrement | 29552 mp

În mijlocul peisajului verde al Țării Oașului, la Negrești-Oaș, se întinde o proprietate cu adevărat spectaculoasă un loc unde timpul se oprește, iar relaxarea, distracția și confortul se transformă într-o experiență unică. Vorbim despre un Aqua Park modern și o baza de agrement, construit pe un teren ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan  cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad
10
2

Teren extravilan cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad

De vanzare teren extravilan arabil in Cehalut la 10 min in masina de baile Tasnad Satu Mare Teren de 6100 mp are o casuta , vita de vie si pomi fructiferi. Casa de 23mp trebuie renovata. Are terasa, o camera si beci si este trecuta in acte ca fiind casa de vacanta. Fara curent Fara apa Fara ...

6,100 m2

Cehalut, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren extravilan
3
4

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan pe strada Grădinarilor 40 ari Preț: 2000 arie Telefon:

4,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Închirieriz apartament cu 3 camere
14
2

Închirieriz apartament cu 3 camere

Închiriez apartament cu 3 camere et 1 în Carpați 2 Satu Mare . Apartamentul are 2 băi , 3 balcoane , este parțial mobilat , recent renovat .zona este linistita Str Alecu Russo tel

96 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in apropierea lacului Mujdeni
2

Teren in apropierea lacului Mujdeni

De vânzare teren situat într-o zonă liniștită, cu acces facil la drum principal. Terenul are o suprafață generoasă, ideal pentru construcție casă, investiție sau dezvoltare. Aproximativ 4,76 arii

476 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament De Vanzare M16
9
8

Apartament De Vanzare M16

Apartamentul se afla in Micro 16 pe strada Astronautilor, Et. 4. Zona Linistita. -Bucatarie -3 camera -2 bai -2 balcoane -67 mp. Apartamentul a fost constuit din BCA Necesita renovare pret: 60 000 euro , Pret Negociabil.