Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas
2
8

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este: o parcela la 1700 m2 sau 17 ari ca.18 m la strada x 95m adancime, la 20 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru ...

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament spațios cu potențial excelent   61 mp, zonă cu multiple facilități
8

Apartament spațios cu potențial excelent 61 mp, zonă cu multiple facilități

Vă propunem spre vânzare un apartament semidecomandat, luminos și bine compartimentat, cu o suprafață utilă generoasă de 61 mp. Locuința este situată la etajul 8 al unui imobil solid, construit în perioada 1990-2000, reprezentând o opțiune ideală atât pentru o familie la început de drum, cât și pentru ...

1066 EUR/m2 | 61 m2

Carpați 2, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa veche cu teren , persoana fizica  , comision  0 !!!
8
1

Vand casa veche cu teren , persoana fizica , comision 0 !!!

Vand Casă veche cu teren in suprafață de 2881 mp , front stradal de 20, 50 ml . Este poziționat la stradă asfaltată , Utilitati , curent electric , apa comunală , canalizare . Pozitie foarte bună a terenului ! Strada principala , nr 29

Ciuperceni, Satu Mare

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de inchiriat Micro 16
10

Apartament 2 camere de inchiriat Micro 16

Apartament 2 camere recent finisat, mobilat, la prima inchiriere, situat in Micro 16 la etajul 3, cu balcon, imediat ocupabil, Pret 350 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Teren loc de casa
4
6

Teren loc de casa

De vanzare teren pasune comunala loc de casa in suprafata de 1544 mp situat in com. Lazuri, sat Noroieni Jud. Satu Mare. Pretul este pe arie.

Satu Mare, Satu Mare

Ap 2camere etaj1  decomandat Carei Republicii
7
5

Ap 2camere etaj1 decomandat Carei Republicii

Apartament decomandat etaj 1 din 3,caramida,mobilat,utilat,balcon,zona din fata a cartierului Republicii,centrul vechi cu scoli,parcuri,magazine,gradinite,mult spatiu verde,teren joaca etc,etaj1,bloc din caramida cu 3 nivele,eventual schimb,informatii poze video pe tel. ms .... info la tel.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Carei, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsonieră de închiriat   Zona Soarelui
5
3

Garsonieră de închiriat Zona Soarelui

Ofer spre închiriere garsonieră situată în Zona Soarelui, la etajul 3 din 4. Imobilul este compus din: - 1 cameră - 1 bucătărie - 1 baie Dotări: Încălzire si răcire cu aparat de aer condiţionat Daikin Boiler electric pentru apa caldă Masină de spalat haine Frigider şi TV Mobilată ...

24 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Dau în chirie apartament.
7
1

Dau în chirie apartament.

Dau în chirie apartament cu 3 camere în Satu Mare micro15 mobilat utilat lângă piață spital și grădiniță.

40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament doua camere (2)

Apartament doua camere (2)

Apartament cu doua camere semidecomandate, situat la etajul 1 al unui bloc din caramida, construit in perioada 1970-1975, cu acoperis din tabla azbest ondulata. Are suprafata de 48 metri patrati, compus din doua holuri, baie, bucatarie, doua camere, un balcon inchis cu sticla, boxa la subsol si uscatorie ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Chirie apartament Micro 16 Satu Mare
10
4

Chirie apartament Micro 16 Satu Mare