Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan

Teren extravilan

Teren la soseau catre tataresti !! Deschidere mare !! Potrivit pt casa !! Pret 17.000 euro negociabil ,

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vand teren extravilan 10600mp pe deal la Medies Vii 9

Vand teren extravilan 10600mp pe deal la Medies Vii

Vand teren extravilan in suprafata de 10600mp pe deal la Medies Vii, intr-un loc foarte frumos, pretabil ptr. vita de vie.Pret de vanzare;-1,9euro/mp.

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu mansarda Cionchesti
10

Casa cu mansarda Cionchesti

Vand casa cu mansarda situata in localitatea Cionchesti la strada principala, compusa din salon 3 dormitoare bucatarie si 2 bai. Suprafata construita 168 mp2 iar utila 119 mp2. Mai multe detalii la telefon.

1143 EUR/m2 | 119 m2

Cionchesti, Satu Mare

hala de vanzare,oportunitate!
5
5

hala de vanzare,oportunitate!

Se vinde spatiu productie 500 m.p. proprietate in acte,dispune de acces Tir ,curent mono si trifazic instalat, , se afla intre Zalau si Satu-Mare ,la soseaua europeana E 60 ,aproximativ la 35 km de Satu-Mare si 40 km de vama Petea,rog seriozitate , include si teren 3000 m.p. pentru extindere! Proprietatea ...

114 EUR/m2 | 500 m2

Acas, Satu Mare

vand teren la balastera apa cu deschidere la lac

vand teren la balastera apa cu deschidere la lac

Vând tere la Balastera Apa cu deschidere la lac trenul are o suprafață de 25 ari cu o lățime de 12 ml liniar deschidere la lac,locație liniștită,sunt printre ultimele terenuri de vânzare cu deschidere la lac.550 pe ar

2,500 m2

Apa, Satu Mare

Casa de vanzare 2

Casa de vanzare

Casă cu mansarda si demisol in suprafata de 185 mp.In aceiasi curte o alta cladire simpla fara etaj in suprafata de 95 mp.in care se afla si garaj diferenta locuibil:sufragerie cu bucatarie la vedere,baie dormitor,avand si terasa inspate catre gradina.Casa principala mentionez ca are doua terase:la parter ...

Satu Mare, Satu Mare

vanzare teren extravilan 6

vanzare teren extravilan

Vand teren extravila, 32 ari, in zona strazii Alecu Russo, Satu Mare. Terenul este parcelat in 5 parcele, fiecare de 6,4 ari, cu CF individual.

Satu Mare, Satu Mare

cabinet medical 1

cabinet medical

de vanzare apartament unde functioneaza cabinet medical. Se preteaza si pt. saloane de beauty maseur cabinet psiholog farmacie sediu firma birou, etc. Apartamentul are 75 mp, 3 camere decomandate + sala de asteptare + 3 bai. Se afla in Satu Mare, cartier Micro 17.

1333 EUR/m2 | 75 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren extravilan 7

teren extravilan

Vand 1,61 hectare teren extravilan in Satu Mare, str. Careiului

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas
2
8

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oas

De vanzare este: o parcela la 1700 m2 sau 17 ari ca.18 m la strada x 95m adancime, la 20 euro m2, pret negociabil Acces deocamdata pe drum pietruit, din 2 parti, din DN - Str Victoriei, str. Talna ca. 800m - 3 min sau din str. Luna ca.400m - 1min Utilitatile sunt la ca. 80m de parcela. Pentru ...

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament spațios cu potențial excelent   61 mp, zonă cu multiple facilități
8

Apartament spațios cu potențial excelent 61 mp, zonă cu multiple facilități

Vă propunem spre vânzare un apartament semidecomandat, luminos și bine compartimentat, cu o suprafață utilă generoasă de 61 mp. Locuința este situată la etajul 8 al unui imobil solid, construit în perioada 1990-2000, reprezentând o opțiune ideală atât pentru o familie la început de drum, cât și pentru ...

1066 EUR/m2 | 61 m2

Carpați 2, Satu Mare, Satu Mare

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Teren loc de casa
4
6

Teren loc de casa

De vanzare teren pasune comunala loc de casa in suprafata de 1544 mp situat in com. Lazuri, sat Noroieni Jud. Satu Mare. Pretul este pe arie.

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsonieră de închiriat   Zona Soarelui
5
3

Garsonieră de închiriat Zona Soarelui

Ofer spre închiriere garsonieră situată în Zona Soarelui, la etajul 3 din 4. Imobilul este compus din: - 1 cameră - 1 bucătărie - 1 baie Dotări: Încălzire si răcire cu aparat de aer condiţionat Daikin Boiler electric pentru apa caldă Masină de spalat haine Frigider şi TV Mobilată ...

24 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea