Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietar, vând parcele de teren în Săcălaz,50 euro
1
3

Proprietar, vând parcele de teren în Săcălaz,50 euro

Vând parcele de teren în Săcălaz, în spatele cartierului Primăverii, 50 euro mp, utilități incluse. Tel.0757385571

750 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita Noua
7
1

Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita Noua

Inchiriez spatiu comercial in Mosnita Noua, str Principala nr 880. Spatiul este situat la parterul cladirii si are 420mp. Suprafata minima de inchiriat este 75mp urmand a se compartimenta dupa nevoi. Accesul in spatiu se face din parcarea situata la drumul principal.

418 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Ap in zona Kaufland, Dumbravita
11
2

Ap in zona Kaufland, Dumbravita

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Kaufland Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Etajul 3 cu lift Este compus din: -living open space cu bucataria, -dormitor, -baie -terasa -loc de parcare Pentru alte ...

60 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând teren casă  cu Proiect în Ghiroda
2

Proprietar vând teren casă cu Proiect în Ghiroda

PROPRIETAR, ofer spre vânzare teren pentru construcție casă , 631 mp, FS 18 ml, toate utilitățile ( apă, canal, curent, gaz). Terenul este în Ghiroda, într-o zonă rezidențială liniștită și în plină dezvoltare, aproape Campus- Universitatea Victor Babeș, drum cu asfalt + pietruit ! Doar la ...

631 m2

Ghiroda, Timis

Casa Teren de vazare

Casa Teren de vazare

Teren pentru casa de vanzare in satul Cheglevici

1,000 m2

Cheglevici, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Giroc
8
1

Apartament 2 camere decomandat | Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, zona Hotel IQ, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Apartamentul este complet decomandat și se află la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2021. Suprafață utilă: 51 mp Terasă: 14 mp, ideală pentru ...

1980 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii
20
3

Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii

Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Apartament 1 camere zona Dacia
10
82

Apartament 1 camere zona Dacia

Nou !!! Se acceptă studenți, străini, cuplu Exclusivitate Apartament 1 camere Hol Baie Bucătărie Camera mare Încălzire prin termoficare Preț 300 Euro contract ANAF inclusiv Se închiriază cu garanție Detalii suplimentare la telefon

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Giroc - Timisoara  proprietar
1
15

Giroc - Timisoara proprietar

Oportunitate de investiție: Loturi în Giroc, lângă Timișoara Descriere: Proprietarul oferă spre vânzare trei loturi de teren situat în Giroc, în apropierea Timișoarei. Aceste parcele sunt amplasate lângă o pădure, oferind un cadru natural pitoresc și o oportunitate excelentă pentru dezvoltarea diverselor ...

68,000 m2

Padure, Giroc, Timis

Apartamente 2 camere BRAYTIM  Pet  Friendly
9
42

Apartamente 2 camere BRAYTIM Pet Friendly

Se accepta animale de companie! Contract ANAF inclusiv Poziție excelentă,la intrare in Giroc langa hotel IQ Exclusivitate! Ocupabil imediat Etaj 1 Inchiriez apartamente 2 camere Compartimentat astfel Hol intrare generos cu dresig la comanda Bucătărie mare complet utilată cu centrala ...

53 m2

Timisoara, Timis

	Proprietar vând 1 2 duplex nou, 3 camere 2 băi, Mănăstirea Şag, "La doi paşi"
10
3

Proprietar, ofer spre vânzare un apartament cu 3 camere şi 2 băi, parter + pod pentru depozitare, într-un duplex nou, modern, situat în zona Mănăstirii Şag - Timiş, la doi paşi de "La doi paşi". Suprafața construită are 106 mp, iar cea utilă 91 mp; suprafaţa totală a terenului este de 351 mp. Intrare ...

1647 EUR/m2 | 91 m2

Sag, Timis

Inchiriez Ap 1 Camera 31 Mp, langa Heaven
10
1

Inchiriez Ap 1 Camera 31 Mp, langa Heaven

Apartament 1 Camera 31 mp langa Heaven, Direct de la Propietar Bucatarie: Cuptor Electric Plita pe Gaz Hota Cuptor cu Microunde Combina frigorifica Samsung Masa pliabila 4 Scaune Camera: Dormitor dimensiunea 200x200 Comoda Tv Dulap Haine Televizor Led Aer conditionat ...

31 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Mosnita Noua
4

Teren intravilan Mosnita Noua

Teren de vanzare Mosnita Noua cu toate utilitatile la poarta Suprafata 756 mp Terenul se afla peste drum de beton IDM Pretul este de 70.000 euro

756 m2

Tormac, Timis

Vand casa P+M la rosu, zona centrala Timisoara
5
5

Vand casa P+M la rosu, zona centrala Timisoara

Vand casa la rosu P+M, Sut=150mp, Steren=410mp, toate utilitatile racordate, 2 intrari separate in casa si curte, cos de fum cu 2 canale, pereti grosi de 36cm din caramida poroterm, anti-seismic (nu necesita anvelopare), structura de lemn a serpantei tratata impotriva cariilor si ignifugata, posibila ...

2000 EUR/m2 | 150 m2

Complex Studențesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Braytim-Giroc
10
37

Apartament 2 camere Braytim-Giroc

Exclusivitate Disponibil imediat Complex Rezidențial Str.Carabusului Chirie lunară 380 Euro Contract ANAF inclusiv Apartament 2 camere Semidecomandat Etaj 2 Hol intrare generos Living generos cu balcon Bucătărie complet utilată 1 dormitoare cu balcon 1 baie cu cadă Mobilat ...

58 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan Metro 2
3
58

Teren intravilan Metro 2

Aparține de Primăria Timișoara,cea ce asigura o dezvoltare rapidă conform detaliilor publice Va prezentam spre vânzare teren intravilan Metro 2 1016 mp cu doua fronturi stradale , situat pe colț Prețul este de 68 euro mp NEGOCIABIL Utilitățile la 80 m Posibilitatea de a construi 35 % POT Case ...

1,016 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren casa zona Metro 2
1
59

Teren casa zona Metro 2

Oportunitate investiție! Cel mai bun preț Teren intravilan În imediata vecinătate Str.Corneliu Ursu 800 mp 17 m front stradal POT 40% S + P + 2 E Case locuite in vecinatate Drumul este pietruit, toate utilitățile sunt la 80 fata parcela Posibilitatea de a construi duplex sau casa ...

800 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand casa 5 camere in Buzias ,teren 2000mp 2

Vand casa 5 camere in Buzias ,teren 2000mp

Vand casa 5 camere in Buzias strada Principala,teren 2000mp,racordata la utilitati.

920 EUR/m2 | 100 m2

Buzias, Timis

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY
10
4

Apartament 2 camere BRAYTIM Pet FRIENDLY

Pet friendly Se accepta animale de companie! BRAYTIM Apartament 2 camere Decomandat Etaj 1 Bucătăria închisă Mobilat și utilat complet, primitor,bine conectat către centrul orașului,vis a vis de Lidl Giroc Parcare auto suprateran privat inclusiv Prețul chiriei lunare este de 380 euro ...

60 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Lipovei
5
1

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2081 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

5000 mp teren Mosnita  !!!
1
56

5000 mp teren Mosnita !!!

Vand teren Extravilan pt investitie ! parcela 5000 mp pt construcții diverse , la 200 m de șosea Drum acces Zona in dezvoltare ! lângă PUZ în lucru FS 30 m Pret 15 euro mp negociabil detalii la tel