Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala, mobilata si utilata, design deosebit!
15
4

Casa individuala, mobilata si utilata, design deosebit!

Casa individuala in Ghiroda, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2007. Suprafata utila de 170 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 411 mp, cu front stradal de 12 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis tip terasa. Compartimentare: ...

2000 EUR/m2 | 170 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand casa in Faget, Timis
5
5

vand casa in Faget, Timis

casa este compusă din 3 camere, living, o baie și bucătărie, două curți și o grădină generoasă. încălzirea este făcută pe centrală lemne și peleți

887 EUR/m2 | 124 m2

Faget, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând duplex în Dumbrăvița
20

Vând duplex în Dumbrăvița

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vand proiect de arhitectura si structura pentru o cladire tip Duplex.
9
10

Buna ziua ! Vand proiect de arhitectura si proiect de rezistenta pentru o cladire tip Duplex, parter + etaj la pretul de 1.499 Euro. Cladirea are o suprafata construita totala (parter + etaj) de 367 mp, o latime de 14 m si o lungime de 14.45 m. De asemenea, oferim proiectare de arhitectura, proiectare ...

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament  de inchiriat 1 camera direct de la proprietar utilat si mobilat in Timisoara
5
1

Apartament de inchiriat 1 camera direct de la proprietar utilat si mobilat in Timisoara

Se oferă spre închiriere un apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă liniștită și bine conectată la mijloacele de transport în comun. Locație excelentă La doar 2 minute de stația de tramvai 10 minute până la Iulius Mall și 15 minute până în centrul orașului În apropiere de Piața Badea Cârțan Acces ...

30 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17
1

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere
13
1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

55 m2

Timisoara, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, Circumvalatiunii
13

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat
4
8

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat

Vand pensiune in statiunea Rausor , jud. Hunedoara - Parcul National Ratezat, la 200m de partia de ski. Suprafata totala a terenului este de 870mp , din care teren proprietate privata pensiune (150mp) , iar 720mp luat in concesiune . Pensiunea are fundatia de 4.50m , demisol din beton 80 mp, parter ...

409 EUR/m2 | 440 m2

Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp   6

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp

Ghiroda, teren intravilan, 1500 mp, front stradal 23 m, lângă Primărie, lângă Biserică, str Victoria nr 35, În Vatra Satului, Preț negociabil

Timisoara, Timis

Inchiriezi Birouri individuale 35 mp
5
10

Inchiriezi Birouri individuale 35 mp

Particular închiriez. 3 birouri fiecare birou are baie si sistem de climatizare si intrari separate se pote inchiria si cate un birou .Rog oferte serioase !

180 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Proprietar Duplex P+M Cochet intrare Remetea , la Cheie - 159.900 Eur
10
3

PROPRIETAR Persoana Fizica !!! FARA COMISION!!! De Vanzare Jumatate de DUPLEX la Cheie , regim de inaltime P+M , situat la intrare in Remetea , vis a vis de Restaurantul Privighetoarea , strada Garii , suprafata construita 132 mp , suprafata utila 111 mp. La parter : living open space cu loc de luat ...

1441 EUR/m2 | 111 m2

Remetea Mare, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3027) Dumbravita (267) Giroc (259) Lugoj (227) Mosnita Noua (160) Sacalaz (103) Sag (91) Giarmata (69) Mosnita Veche (68) Ghiroda (65) Sanandrei (51) Sanmihaiu Roman (50) Chisoda (44) Sannicolau Mare (41) Remetea Mare (40) Buzias (36) Giarmata-Vii (35) Jimbolia (32) Bucovat (Remetea Mare) (28) Recas (28) Urseni (28) Becicherecu Mic (27) Jebel (26) Faget (24) Parta (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (20) Deta (19) Fardea (18) Hitias (17) Sacosu Turcesc (17) Ortisoara (15) Covaci (14) Dragsina (14) Satchinez (14) Dudestii Noi (13) Padureni (12) Calacea (11) Cebza (11) Ciacova (11) Herneacova (11) Murani (11) Varias (11) Alios (10) Bazos (10) Cenad (10) Cerneteaz (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Costeiu (10) Iecea Mare (10) Beregsau Mare (9) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Comlosu Mare (9) Nadrag (9) Seceani (9) Teremia Mare (9) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Chizatau (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Silagiu (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Sanpetru Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Fibis (5) Gataia (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Lovrin (5) Padureni (Jebel) (5) Pesac (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bodo (4) Cornesti (4) Herendesti (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Petroman (4) Rudna (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bazosu Nou (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Hodoni (3) Igris (3) Iosif (3) Jamu Mare (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Beregsau Mic (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Petrovaselo (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Saravale (2) Sarbova (2) Sculia (2) Secas (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1)