2 camere Dambovita 78000
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055
2521 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
ieri 18:40
Închiriez Ap. 3 camere,zona C. Sagului vis a vis Cinema City Shopping City. Apartamentul este spațios cu centrala proprie, renovat în totalitate, mobilat și are toate electrocasnicele necesare.
80 m2
Steaua, Timisoara, Timis
5 mai
Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil
1,445 m2
Timisoara, Timis
16 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar,Am Acum de Vânzare Langa Benzinaria Esso de la Intrarea in Giroc,Un apartament cu 1 camera in Bloc Nou, Finalizat in 2024,este Confort 1 Decomandat, Modelul Mare,Etajul 1 cu Balcon Și Centrala Termica,Cu Loc de Parcare Privat,Este Mobilat Frumos,Utilat, Merita Văzut 100%. Imobilul este compus ...
2200 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 01:26
PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...
1464 EUR/m2 | 166 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 01:26
Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 01:26
Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...
1577 EUR/m2 | 130 m2
Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis
azi 01:23
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 01:10
De vânzare Jumătate de duplex spațios în Timișoara, zona Lipovei | Proprietar Preț: 239.000 Euro Fără comision Str. Ion Mincu Zona Lipovei, Timișoara 168 mp utili | 140 mp teren | P+E+M Construit în 2001 | Cărămidă + acoperiș din țiglă Front stradal: 6,5 m - 4 dormitoare - Living spațios - Bucătărie ...
1423 EUR/m2 | 168 m2
Timisoara, Timis
azi 00:40
ÎNCHIRIEZ APARTAMENT 2 CAMERE, CALEA TIMISORII, MOBILAT ȘI UTILAT, GIROC-ESSO.
54 m2
Timisoara, Timis
azi 00:34
Dau in chirie garsoniera zona Sagului , fosta uscatorie , bloc de aprtamente , 17 mp2 Pret 200 de euro pe luna + garantia 200 de euro. Incalzirea toata electrica. Aprope de linia lui 9 si de sensul giratoriu resitei
17 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 00:21
Vand casa situata la 35km de Timisoara in localitatea Ictar-Budinti. Casa este amplasata pe strada principala, are patru camere, baie, beci+anexe și aproximativ o suprafață utilă de 3000 mp(casa+gradina). Este mobilată și partial utilată. Clădirea este ideală pentru familie sau investiție, curtea și ...
20 EUR/m2 | 3,000 m2
Ictar Budinti, Timis
azi 00:17
Inchiriez ap. 2 camere decomandat, complet mobilat si utilat, situat intr-un bloc izolat termic. Este recent renovat si se afla pe Calea Aradului, vis-a-vis de Iulius Mall. Apartamentul este la etajul 5 din 9 si are o suprafata de 52 mp utili. Vine cu balcon de 5 mp. Dispune de urmatoarele: * Aer ...
52 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 23:54
Se oferă spre închiriere apartament mobilat cu 2 camere, situat într-un imobil dotat cu lift, pe strada Telegrafului din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 64 mp și este compartimentat astfel: living spațios bucătărie open space dormitor baie cu vană balcon generos camara Locuința beneficiază ...
64 m2
Telegrafului, Timisoara, Timis
ieri 23:53
Vind gradina in sacosul mare, ( de 5.000 mp) cu număr de casa, terenul este intravilan, ( se vinde cu 3 euro mp) pentru mai multe info la Nr de tel
5,000 m2
Timis, Sacosu Mare, Timis
ieri 23:51
Vand teren an comuna Periam pt casa Terenul este de 1500 de metri pătrați pt mai multe informati va dau la telefon
1,500 m2
Periam, Timis
ieri 23:40
Vând apartament în Giarmata Vii :2 camere, bucătărie, baie cu cadă comfort 1 decomandat în bloc nou, încălzire in pardoseala,interfon, loc de parcare inclus în CF
1561 EUR/m2 | 66 m2
Giarmata-Vii, Timis
ieri 23:40
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:34
Casă pe colț, teren 396 m proiect de renovare și mansardare aprobat anterior (reînnoibil) direct de la proprietar Suprafață teren: 396 m2 Casă pe colț cu două fronturi stradale Suprafață locuibilă: 80,35 m2 Garaj + spațiu de parcare în fața garajului (în afara proprietății) Preț: 110.000 euro ...
1438 EUR/m2 | 80 m2
Ronat, Timisoara, Timis
ieri 23:33
Proprietar inchiriez apartament 2 camere la casa 60 mp in zona Fratelia 077-152 Apartamentul -9757este decomandat, luminos și dotat cu centrală proprie, astfel încât tu decizi temperatura ideală și ai control total asupra costurilor,într-o zonă de case, cu vecini liniștiți și respectuoși, departe de ...
60 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:32
Descriere Inchiriez apartament 2 camere in cadrul unei case private, baie proprie, bucatarie comuna. Toate cheltuielile incluse Strada Targului, Buzias. Contact doar la numarul de telefon din anunt.
16 m2
Buzias, Timis
ieri 23:20
Proprietar, ofer spre inchiriere ap.cu 3 camere, 2 bai si un balcon inchis, modernizat, mobilat si utilat [cf. Imaginilor] în zona Calea Aradului Est, situat la 5 minute de mers pe jos de Piata Verde, supermarketuri, farmacie si mijloacele de transport si la 10 minute distanta de Iulius Mall. Preț 420 ...
65 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:14
826 mp, cota parte din 3100 mp, intravilan.
826 m2
Sacalaz, Timis
ieri 23:12
De vânzare teren intravilan 3455 mp + casă demolabilă în Alioș, jud. Timiș 32.000 negociabil Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața totală de 3455 mp, situat în satul Alioș, comuna Mașloc, județul Timiș. Proprietatea include o casă veche nelocuibilă demolabilă, ideală pentru reconstrucție ...
9 EUR/m2 | 3,455 m2
Sat%2bAlios%252c%2bcomuna%2bMasloc, Alios, Timis
ieri 23:10
vind teren 3400mp doua fronturi ,doua drumuri acces lipit de sat
3,400 m2
Sanmihaiu German, Timis
ieri 23:05
Proprietar-inchiriez apartament cu 3 camere Complexul Studentesc, langa sala Olimpia. Apartamentul se afla la etajul 2, are centrala proprie, aer conditionat si masina de uscat rufe. Este disponibil dupa data de 10 iunie. Pretul este de 570 negociabil si se percepe o luna garantie. Pentru mai ...
60 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:58
De vanzare casa tip Duplex stil mediteranean la cheie in cartierul rezidential intrare com Remetea Mare,la 10km de Timisoara. 120m utili-305 gradina alei din pavaj incalzire pardoseala, camera tehnica 2 bai 4dormitoare 1dressing terasa generoasa acoperita sanitarele se vor alege de catre ...
1375 EUR/m2 | 120 m2
Remetea Mare, Timis
ieri 22:58
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere, situat într-o casa din Dumbravița. Se află în apropierea magazinului Lidl. Apartamentul este complet mobilat și echipat cu electrocasnice. Beneficiază de: Aer condiționat, televizor, mașină de spălat rufe și uscător de rufe separat. Bucătărie: ...
50 m2
Dumbravita, Timis
ieri 22:57
Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...
580 EUR/m2 | 150 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:53
Casa nu a fost locuita. Totul este nou. Parter + mansarda, Supraf. construita la sol 123 mp, Supraf. desfasurata 246 mp. Teren 542 mp. 5 camere, dintre care 4 sunt mobilate. Doua bai, bucatarie utilata ultramodern. Scara interioara. Centrala pe gaz. Climatizare. Parchet, gresie, faianta. Garaj. ...
1250 EUR/m2 | 200 m2
Jimbolia, Timis
ieri 22:53
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...
1810 EUR/m2 | 105 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:47
Inchiriez apartament cu 4 camere, situat pe strada Popa Sapca, in Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un imobil cu 4 etaje. Suprafata utila este de 85 mp + balcon 5 mp si 1 loc de parcare. Apartamentul este decomandat. Locuinta este compusa din: -4 camere -Bucatarie -Hol -Baie -Baie de ...
85 m2
Tipografilor, Timisoara, Timis
ieri 22:47
De vânzare parcelă în Moșnița Veche pe strada Ghilad, in apropiere de drumul boilor și de centura Timișoarei, lângă Urban Vilage. Suprafața parcelei:618 m pătrați. Utilități în apropiere. Mai multe detalii in privat. Atașat coordonatele parcelei. Prețul este de 90 de euro pe metru pătrat ( ușor nego ...
618 m2
Mosnita Veche, Timis
ieri 22:42
Proprietar, ofer spre inchiriere casa (P+M) in vatra satului Giroc. Casa este la capat de strada, aprox. 100m de orice drum public circulat! Terenul are 600mp, garaj 35 mp, beci 35 mp. Casa este finalizata in 2012 si este impartita dupa cum urmeaza: Parter: hol intrare, baie, bucatarie inchisa, sufragerie ...
140 m2
Giroc, Timis
ieri 22:39
Teren Generos 5.528 mp Sânmartinu Maghiar | Toate Utilitățile & Asfalt Vă propunem spre achiziție un teren intravilan deosebit, situat în localitatea Sânmartinu Maghiar (Comuna Uivar), poziționat strategic și pregătit pentru orice proiect rezidențial sau gospodăresc. Localizare Excelentă Adresă: ...
5,528 m2
Sanmartinu Maghiar, Timis
ieri 22:37
Vând teren extravilan în comuna Pischia, suprafață 1.27 ha.
1 m2
Pischia, Timis
ieri 22:34
inchiriez apartament cu 3 camere zona ana ipatescu timisoara complet mobilat si utilat cu centrala!
77 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:26
Proprietar vând jumatate de duplex, în Dumbravita, într-o zona liniștită, pe strada Isaac Newton. Suprafața terenului este de 300m , front stradal 10ml . Compartimentare parter: - Living spațios - Bucatarie generoasa mobilată - Baie cu dus - Camera de depozitare - Terasa mare Compartimentare etaj ...
2140 EUR/m2 | 93 m2
Dumbravita, Timis
ieri 22:25
Persoana fizica Vand Teren intravilan la Ghiroda, 1698 mp , Str. Muntenia, zona de case aproape de vatra veche a satului, utilitățile sunt la limita proprietății. Terenul este împrejmuit cu gard. Bonus studiu GEO si autorizație de construcții P+1, PUZ este pentru locuinte si servicii, Preț. 90 euro ...
1,700 m2
Ghiroda, Timis
ieri 22:24
Apartament cu 1 Camere si Terasa spatioasa. Bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice de calitate incluse (Aragaz,Frigider,Hota). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire pardoseală, Lift ...
40 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 22:22
Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...
3000 EUR/m2 | 40 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
ieri 22:22
Vand casa cu gradina situata in loc. Fadimac, com. Balint, jud Timis, situata pe strada principala. Imobilul este racordat la reteaua electrica, reteaua de apa este introdusa in curte si dispune si de o fantana proprie in curte. Suprafata totala, curte si gradina 2254 mp. Acte la zi.
14 EUR/m2 | 2,254 m2
Fadimac, Timis
ieri 22:19
Inchiriez apartament cu doua camere, semidecomandat situat in Micro I. Apartamentul se afla la etajul 1, in bloc de caramida cu costuri reduse de intretinere, este mobilat si utilat. Exclus familii cu copii, animale de companie si fumatori. Pretul este de 290 euro luna negociabil, plus garantie chiria ...
47 m2
Lugoj, Timis
ieri 22:18
Casă de locuit sau de vacanță de vânzare direct de la proprietar,Cf,cu toate detaliile privitoare la suprafață, eficienta energetica clasa A+,2 terase acoperite și 2 terase exterioare pavate și cu gazon suprafață casa 180 mp, 2 suprafețe de teren total 1748 mp, toată proprietatea are gard, facilități, ...
407 EUR/m2 | 150 m2
Checea, Timis
ieri 22:17
Proprietar vând apartament cu două camere bucătărie baie și balcon închis suprafața 42m pătrați,baiea are geam este cu vana este la parter cu geamuri termopan parchet masiv cu gresie faianță și mobilă se vinde fara electronice, prețul este de 72000 euro.tel .pentru detalii sunati.
1714 EUR/m2 | 42 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:15
Apartamentul se afla la etajul 1 din 4, Intrarea Umbroasa, nr.1, zona foarte frumoasa, linistita, amenajat si dotat conform fotografiilor. Are aer conditionat si centrala termica, 2 parcari mari in apropiere, piata Dacia, supermarkt-uri, bazin de inot, parc, mijloace de trasport variate Chiria este ...
42 m2
Dacia, Timisoara, Timis
ieri 22:14
Vand garsoniera de 12 metri patrati in zona centrala se afla la 5 minute de Faculatatea de medicina si farmacie. Garsoniera are toaleta (are 2 toalete) si dus la comun. Se afla la etajul 3.Taxele de intretinere sunt mici, 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pret de vanzare 19.000
12 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:13
De vânzare apartament cu două camere în comuna Giroc numărul 2 A strada preot David Voniga, apartamentul se află în comuna, vatra veche, aproape de toate magazinele importante...sunt proprietar pe apartament, actele sunt în regulă. încălzirea se face prin intermediul unei centrale de apartament, are ...
2116 EUR/m2 | 43 m2
Giroc, Timis
ieri 22:11
Vand teren extravilan 4000mp GHIRODA zona Aeroport Iejebet 3, lungime 400 m, latime 10 m., suprafata totala: 4000, Front stradal: 10
4,000 m2
Ghiroda, Timis
ieri 22:07
Proprietar închiriez apartament 3 camere , decomandat, et 4 din 4, fara lift. Apartamentul are 70 mp, centrala proprie , mobilat. Fără animale de companie , nu se fumează in apartament.
70 m2
Timisoara, Timis
ieri 22:07
Proprietar vand teren extravilan 10000mp zona industriala, sola 423, parcela 55, lungime 127,24, latime 80,78, situat pe Calea Lugojului pe partea stanga vis-a-vis de parcarea dintre Ghiroda si Remetea. pret negociabil 50 euro mp., suprafata totala: 10000, Front stradal: 127