Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan, 533 mp, front 20 m, toate utilitatile-Mosnita Noua
3
14

ID intern: P400 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 533mp, front stradal 20 m, pozitionat excelent in Mosnita Noua, zona Calea Urseni . Terenul dispune de toate utilitatile in fata si de certificat de urbanism . Utilitati : -Apa -Gaz -Curent -Canalizare PRET ...

533 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Complex Studentesc
3
233

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

Ofer garsoniera moderna intr-un bloc izolat cu doar 3 apt. pe nivel, et. 4, ocupabila imediat. Dotari: camera cu canapea extensibila si loc de luat masa, TV, internet, chicineta utilata cu frigider cu congelator, aragaz, cuptor, hota, cuptor cu microunde, baie cu vana si masina de spalat. Se accepta ...

30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |
16
1

COMISION 0% | Duplex | 96 mp utili | 4 Camere | Săcălaz |

Vă propun spre vânzare un duplex modern cu 4 camere, situat în Săcălaz, în zona centrală a comunei, la doar câteva minute de Timișoara. Proprietatea este construită în 2025, are clasa energetică A și reprezintă o alegere excelentă pentru familiile care își doresc confort, acces rapid la facilități și ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

Sacalaz, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere situat in zona Aradului, utilat si mobilat complet. Apartamentul este decomandat si are o suprafata de 53mp si este la etajul 2. Mai multe detalii telefonic

ARADULUI, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan
3
1

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan la 5 minute de Kaufland . Garsoniera este formata din bucatarie , dormitor si baie .In imprejurimi sunt magazine , farmacie etc. Suprafata utila este de 27 mp. Nu se accepta animale de companie ! Garsoniera este situata la etajul 3

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Medicinei
3

Garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata la etajul 2, cu o suprafata de 23 mp.

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera - zona Spitalului Judetean
3

Garsoniera - zona Spitalului Judetean

Inchiriez garsoniera mare in suprafata de cca. 35 mp amenajata, cu canapea extensibila, avand bucatarie, living cu balcon si hol mare cu dresing. Bloc linistit si curat, etj 3. Garsoniera este situata intr-o zona buna aproape de parc, statiile mijloacelor de transport in imediata apropiere. Garsoniera ...

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Zona Telegrafului
8
7

Apartament cu 2 camere Zona Telegrafului

Va oferim un apartament cu 2 camere, are o suprafata de 49 mp, aflandu-se la etajul 3, se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

Telegrafului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Aradului
3
1

De inchiriat garsoniera in zona Aradului

Inchiriez garsoniera la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp, utilata si mobilata complet

27 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun-  zona Torontalului
18
4

Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun- zona Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou , finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2272 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Zona Lunei Centrala gaz Clima
8
8

Zona Lunei Centrala gaz Clima

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera decomandat spatios Zona Lunei aproape de Complexul Studentesc mijloace de transport market Lidl profi etaj 1 amenajat recent cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat pret 330 euro luna

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera in zona Torontalului
3

Apartament o camera in zona Torontalului

Inchiriez apartament o camera in zona Torontalului la etajul 2 , suprafata utila 36 mp. Este compus din living de 20 mp , 1 baie , 1 bucatarie , loc de parcare etc. Bucataria este utilata cu frigider , plita inductie , cuptor electric.

Torontalului, Timisoara, Timis

Dupex Dumbravita
9
2

Dupex Dumbravita

Vand Duplex Dumbravita la intersectia strazilor Mures cu Simfoniei Caramida 400 mp teren ,105 mp utili construiti 4 camere 2 bai bucatarie 2 balcoane toate utilitatile incusiv asfalt pret 210000 euro

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
 Apartament 2 camere situat in Complexul Studentesc
6
4

Apartament 2 camere situat in Complexul Studentesc

Apartament de inchiriat , foarte frumos amenajat , cu 2 camere . Este situat in Complexul Studentesc langa facultati si la o distanta mica de centru. Imobilul a fost recent renovat , este foarte curat si bine intretinut . Dispune de toate necesitatile , nu se accepta animale de companie . Suprafata utila ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera - Zona  Take Ionescu
6
1

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Inchiriez apartament cu 1 camera, zona Take Ionescu, situata la et.1, balcon inchis cu termopan ,aproape de principalele mijl. de transport, parcarea auto este posibila. Apartamentul este compus din: un mic hol la intrare, baie, o camera, bucatarie si balcon, este mobilat si utilat complet: aragaz, frigider, ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Garii
3

De inchiriat apartament 1 camera in zona Garii

Oferim apartament cu o camera,28 mp2, baie si bucatarie in zona Garii-Nokia. Apartamentul are frigider,masina de spalat, etaj 1, televizor cablu TV,aragaz. La colt sunt autobuzele M11,M14,11,14,18.10 min-centru,10 min-Mall,5 min Gara de Nord,5 min-Piata Iosefin.

Garii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
2

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...