Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Penthouse 3 camere, 2 bai, 70 mp, terasa 30 mp,Giroc
6

Penthouse 3 camere, 2 bai, 70 mp, terasa 30 mp,Giroc

**De vânzare penthouse superb**, situat în zona Braytim – Giroc, o locație în plină dezvoltare, apreciată pentru liniște, accesibilitate și conexiunea rapidă cu orașul. Această proprietate exclusivistă impresionează printr-o compartimentare inteligentă și un design modern, oferind un stil de viață premium. ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
7
2

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1, in zona Lipovei din Timisoara, o zona foarte cautata datorita accesului rapid catre puncte importante ale orasului, mijloace de transport in comun, magazine, scoli si spatii verzi. Iulius ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Modern
7
1

Apartament 2 camere Zona Modern

Ofer spre închiriere un apartament complet mobilat, situat în Zona Modern, pe o stradă liniștită și sigură din Timișoara. Apartamentul este ideal pentru familii, cupluri sau companii care doresc un spațiu confortabil și bine conectat. Facilități incluse: Internet TV parcare monitorizare pentru siguranță ...

52 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
1/2 Duplex 124 mp utili + 330 curte. Dormitor parter,Bucatarie închisă
18
1

De vanzare Duplex de lux cu regim de inaltime P+1+ M, suprafata utila 124 mp utili + 2 terase acoperite, situat in Chisoda. Pozele sunt de la duplexurile deja finalizate si vandute integral. Încă aveți posibilitate de alegere finisaje pentru acestea ce sunt in lucru. Suprafata teren 330 mp Racordat ...

1645 EUR/m2 | 124 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

zona Ronat, apartament la vila, totul nou, centrala, clima, parcare privata
9

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat la parter, in imobil nou, zona Ronat-strada Rosetti. Locuinta dispune de centrala proprie, clima si parcare privata. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat complet, conform pozelor. Pret chirie 270euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, ...

30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare - zona industriala Ghiroda
1
4

COMISION 0% Teren de vanzare - zona industriala Ghiroda

Teren de vanzare in Ghiroda, zona Aeroportului. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan agricol in Ghiroda, zona Nord-Est, avand o suprafata de 13.530 mp, cu 2 fronturi stradale si deschiderea de 34,05 ml respectiv 34,51 ml la strada. Terenul se afla la aproximativ 200 de metri de halele VGP ...

13,530 m2

Ghiroda, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
2

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

75 m2

Timisoara, Timis

Zona Complex, ideal studenti, mobilat, utilat
6
1

Zona Complex, ideal studenti, mobilat, utilat

Oferim spre inchiriere un apartament situat la etajul 1 in zona Complex. Locuinta este compusa din living+bucatarie, baie si dormitor cu scara interioara. Apartamentul este ideal pt studenti si se inchiriaza mobilat si utilat complet. Pret chirie 300 euro+garantie+comisionul agentiei. Tel 0721721333, ...

42 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand teren intravilan agricol in Sag, vis a vis de Depozitul Profi Timișoara
6

Vand 1.985 ha teren intravilan, curti construcții, vis a vis de Depozitul Profi Timișoara din Sag. Terenul este situat langa sosea si accesul se face din sensul giratoriu care face legatura cu depozitul Profi, din drumul E70, dinspre Timișoara spre Sag, dupa fosta groapa de gunoi. Suprafata e inregistrata ...

19,850 m2

Sag, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera - Zona Dacia
4

Apartament cu 1 camera - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera,mobilat,utilat,spatios echipat modern. Situat in zona Dacia aproape de statia de tramvai imobilul are o suprafata de 28 mp. Cheltuieli si intretinere mici.Nu se accepta animale de companie.

Dacia, Timisoara, Timis

3 camere decomandat  zona Medicina - CENTRALA PROPRIE
17
2

3 camere decomandat zona Medicina - CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere confort 1 decomandat spatios situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII costurile de intretinere ...

80 m2

Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

3 camere  bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m
20
1

3 camere bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un bloc nou in Giarmata Vii-Jumbo, zona in plina dezvoltare , la etajul 1 din 3 nivele, foarte bine compartimentat, suprafata utila 80 mp ,veere pe doua parti , terasă mare de 20 mp cu ieșire din fiecare cameră, living cu bucătărie ...

1975 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala cu 4 camere, echipata cu panouri, pompa de caldura in zona Sag
20
2

Foxfort propune spre vanzare Oportunitate Unica! Casa Individuala cu 4 Camere, 2 Bai, Terasa, Anexa si Teren de 1380 mp cu 2 Fronturi de 25 ml, Echipata cu Panouri Fotovoltaice, Pompa de Caldura si Clima in Fiecare Incapere, in Zona Sag. Caracteristici Principale: Suprafata Teren: 1380 mp Fronturi ...

1407 EUR/m2 | 270 m2

Sag, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Spitalul Judetean
5

Inchiriez apartament 2 camere Spitalul Judetean

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat utilat foarte curat cu tot ce trebuie in el pe termen lung . Apartamentul este situat la etajul 4 cu o suprafata de 55 mp. Apartamentul se poate viziona! Acces la mijloace de transport.

55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Lipovei
4
22

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Inchiriez garsoniera la etajul 1 cu o suprafata de 30 mp, utilata si mobilata complet

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere zona Complex Studentesc
4
10

De inchiriat apartament 2 camere zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc, cu o suprafata de 49 mp la etaj 2 din 5, decomandat, proaspat renovat, cu centrala proprie si cu cheltuieli mic! Se accepta animale de companie. Pentru alte detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

49 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat
13
3

COMISION 0% Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat

COMISION 0% pentru cumpărător Apartament 3 camere decomandat – Etaj 1 – Dâmbovița, vedere spre Parcul Clăbucet Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Dâmbovița, cu vedere frumoasă spre Parcul Clăbucet. Proprietatea se află la etajul 1, într-un bloc izolat termic, ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

dambovita, Timisoara, Timis

apartament cu o camera  de inchiriat in zona Sagului
3
142

apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza apartament cu o camera in zona Sagului la etajul 1 cu o suprafata de 33 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilat si utilat!

33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12877) Giroc (1827) Mosnita Noua (1040) Dumbravita (1033) Sacalaz (398) Sanandrei (276) Mosnita Veche (266) Ghiroda (191) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (133) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)