Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere. Bloc nou. Asfalt. Etaj 1. Finisaje superioare.
8

Apartament cu 2 camere in bloc nou, zona Hotel IQ, intrare de pe strada asfaltata, in apropiere se afla magazine si parc, proiect cu finisaje superioare, FINALIZAT,48 mp utili si o terasa de 5 mp,geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, etaj intermediar,un loc de parcare inclus ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai , 2 balcoane,zona Soarelui
11

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Soarelui, spatios si luminos. Model mare, cu vedere pe 2 parti.Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje,. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 5 camere | Albina
10

Casa individuala cu 5 camere | Albina

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala situată în Albina, avand 5 camere și 2 bai. Imobilul se desfasoara pe o suprafata utila de 98mp și este amplasat pe un teren de 500mp. Compartimentarea proprietatii este urmatoarea: Parter: - Hol de acces - Living cu bucatarie open-space ...

1276 EUR/m2 | 98 m2

Albina, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
6
40

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia
4
14

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia

Dam spre inchiriere o garsoniera de 27mp, in zona Olimpia. Disponibila imediat. Etaj 1. Se accepta si animale de companie. Aproape de mijloace de transport in comun si alte puncte de interes. Sunati la numarul de telefon.

27 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 camere | Parter | 39 mp | Zona Girocului
8
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime Parter + 4 etaje, în zona Girocului din Timișoara — o zonă rezidențială bine poziționată în partea de vest-sud-vest a orașului, aproape de Calea Martirilor ...

1897 EUR/m2 | 39 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp
20
1

Agenția noastră vă propune spre vânzare o casă individuală mobilata si utilata, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Ghiroda, cu acces facil către Timișoara. Tip imobil: Casă individuală P+E compartimentata astfel: - parter: 1 camera + Living, bucatarie inchisa, baie cu dus, camara alimente ...

1979 EUR/m2 | 146 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
4
400

apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Inchiriere apartament cu o camera la etajul 1 4 semidecomandat in zona buna Apartamentul este complet mobilat. Suprafata utila fiin de de 28mp

28 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Teren intravilan | 2.790 mp | Front stradal 15 m | Șag
2
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan generos, cu o suprafață de 2.790 mp și front stradal de 15 m, situat în comuna Șag, județul Timiș. Terenul se află într-o zonă rezidențială în continuă dezvoltare, la aproximativ 14–15 km de centrul Timișoarei, într-o localitate ...

2,790 m2

Sag, Timis

Promovat
3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie
6

3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere, confort 2, semidecomandat, zona centrala , Sagului-Iuliu Maniu, Kaufland, etaj 1, centrala proprie, amenajari decente. Pret 350 euro /luna, garantie.Se percepe comision.

55 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Duplex | Dumbravita | 145 mp | 4 Camere |
20
4

COMISION 0% | Duplex | Dumbravita | 145 mp | 4 Camere |

VĂ PROPUN SPRE VÂNZARE – DUPLEX în Dumbrăvița | 145 mp | 250.000 € | COMISION 0% pentru cumpărător Vă propun spre vânzare un duplex modern, la cheie, Dumbrăvița, într-o zonă rezidențială asfaltată și liniștită, foarte aproape de puncte de interes importante pentru rezidenți. Zona este dezvoltată cu ...

1683 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez o camera la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp, situat in zona Aradului, utilat si mobilat complet.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral. Parter inalt. Intrare separata. Teren 403 mp in proprietate.
8
13

Detalii RELEVANTE oferta : - Parter inalt / 2 + ACOPERIS - imbunatatiri : gresie si faianta, parchet lemn masiv - BOXA inscrisa in CF - Teren in suprafata de 403 mp in proprietate Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur, negociabil.

3137 EUR/m2 | 35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
7

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale
20

Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale

Casa individuala de vanzare P+M in Giarmata amplasata intr-o zona rezidentiala deosebita la aproximativ 10 km de Timisoara. Accesul la proprietate se realizeaza de pe o strada asfaltata cu doua fronturi stradale. Casa este situata pe un teren cu o suprafata de 1176 mp cu doua fronturi stradale de 30ml ...

1101 EUR/m2 | 268 m2

Giarmata, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului,la etajul 1,cu o suprafata utila de 28 mp,se inchiriaza utilat si mobilat modern. Apartamentul este situat intr-o zona buna,oferind acces facil la statii de tramvai in comun,supermarketuri,magazine,parcuri,etc. Persoanele care sunt interesate,sunt ...

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12768) Giroc (1817) Dumbravita (1026) Mosnita Noua (1024) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (261) Ghiroda (192) Lugoj (186) Giarmata (168) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (116) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (23) Pischia (23) Buzias (19) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)