Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere zona Calea Sagului
5
47

De vanzare apartament cu 2 camere zona Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 38 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu 2 camere Lipovei
4
199

De inchiriat apartament cu 2 camere Lipovei

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate la etajul 4 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Apartamentul are loc de parcare individual si balcon. Suprafata utila fiinde de 46mp

46 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Parcele de teren duplex sau casa individuala | Mosnita Veche
5

District Real Estate vă propune spre vânzare parcele de teren intravilan, cu suprafețe cuprinse între 512 mp și 759 mp, ideale pentru construcția de case individuale sau duplexuri. Terenurile sunt situate în Moșnița Veche, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către șoseaua principală, în ...

512 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Casa de vanzare cu 530 mp teren in localitatea Utvin
9
8

Casa de vanzare cu 530 mp teren in localitatea Utvin

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex modern, separat prin camera tehnica, compartimentat cu 3 dormitoare, 2 bai, terasa și acces auto. Aceasta casa primitoare are o suprafata utila de 100 mp, amplasată pe un teren de 530 mp, situata într-o zona liniștita, cu toate utilitațile disponibile. Compartimentare ...

1680 EUR/m2 | 100 m2

Utvin, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera zona Lipovei
4
22

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Inchiriez garsoniera la etajul 1 cu o suprafata de 30 mp, utilata si mobilata complet

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina
8

Apartament 2 camere in cladire istorica - Iosefin/Dragalina

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un apartament cu 2 camere, avand o suprafață generoasă de 100 mp, situat la etajul 2 din 2 al unui imobil in curs de reabilitare din zona Iosefin - Bv. I. Dragalina . Apartamentul dispune de o suprafata generoasa dar care necesita renovare totala , astfel ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
41

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Sagului, aproape de City Mall si de mijloacele de transport in comun. Etaj 2 din 4, suprafata 26 mp, cu contract, dotat cu centrala proprie, aer conditionat si mobilat recent. Va asteptam la vizionare!

26 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dacia

De inchiriat in zona DACIA. Apartamentul este complet mobilat si utilat si chiar la etajul 3. Are de altfel si o suparafat utila de 55mp. Zona este una linistita si totusi aproape de Iulius Mall, Centru, mijloace de transport si complex comercial. Mai multe informatii la numarul de telefon afisa ...

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren agricol de vânzare – 15 ha în Giarmata
1

Teren agricol de vânzare – 15 ha în Giarmata

Prin agenția Silvis Imobiliare, aveți oportunitatea de a achiziționa 15 hectare de teren agricol, împărțite în 3 parcele a câte 5 hectare fiecare. Localizare excelentă: terenurile sunt situate în Giarmata, în apropierea parcării auto și benzinăriei Rompetrol, pe autostrada A1, sensul de mers Lugoj – ...

150,000 m2

Nord-Est, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat in Timisoara, zona Mircea cel Batran
20

Spatiu comercial cu 14 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Mircea cel Batran. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Mircea cel Batran, avand un numar de 14 incaperi din care 12 birouri si 2 zone de asamblare, 2 bai, 1 bucatarie, spatiu servit masa. Suprafata ...

800 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
4 ha teren intravilan – oportunitate investițională - Cartier Plopi
2

Silvis Imobiliare propune spre achiziție un teren intravilan cu suprafața de 40.000 mp, situat în cartierul Plopi – o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru proiecte rezidențiale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață totală: 40.000 mp Front stradal: 163 m Adâncime: 244 m Certificat de urbanism ...

40,000 m2

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Braytim
5
1

Inchiriez apartament 2 camere Braytim

Închiriez apartament 2 camere cu suprafata de 62 mp în bloc nou, finisaje moderne, compus din living,bucatarie , dormitor, baie. Apartamentul este situat la etajul 2 cu vedere la strada principala. Apartamentul dispune si de un loc de parcare. Este situat la etajul 2.

62 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere
3
9

Apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere

Vanzare apartament cu o camera, suprafata 34 mp2, decomandat, etaj 1. Aproape de mijloacele de transport si de centre comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
20

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere chiar in zona Girocului. Zona buna, linistita. Avantajele sunt mijloacele de transport din zona si magazinele in apropriere. Apartamentul are o suprafata utila de 45mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Mai multe informatii la numarul ...

45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 1000 mp in Lipovei
5
5

Teren intravilan 1000 mp in Lipovei

Silvis Imobiliare vă propune spre achiziție un teren intravilan generos, situat în zona Lipovei, în apropiere de Dedeman. Proprietatea are o suprafață de 1007 mp și un front stradal de 21 ml, oferind multiple posibilități de dezvoltare rezidențială sau mixtă. Terenul este racordat la toate utilitățile ...

1,007 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium în vatra veche a localității Moșnița Veche
20

Duplex premium în vatra veche a localității Moșnița Veche

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o unitate tip duplex, amplasată în vatra veche a localității Moșnița Veche, într-o zonă apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea față de principalele puncte de interes ale localității. Proprietatea beneficiază de o poziționare excelentă, cu acces ...

1400 EUR/m2 | 180 m2

Mosnita Veche, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate industrială premium cu infrastructură energetică completă
8

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate industrială unică, concepută pentru activități de producție, logistică sau investiție, amplasată strategic în zona industrială a Timișoarei, cu acces facil către autostrada A1 și coridoarele europene de transport. Această oportunitate investițională ...

1528 EUR/m2 | 1,800 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12967) Giroc (1830) Mosnita Noua (1034) Dumbravita (1032) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (194) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)