Hartă Listă
Filtre active: Timis Dumbravita Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Mobilat | Dumbravita
8
1

Apartament superb cu 2 camere | Mobilat | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere complet mobilat si utilat, in Dumbravita, zona Mures. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 58mp si un balcon de 4.5mp Compartimentare: - Living - Baie cu dus - Bucatarie - Dormitor cu iesire in balcon ...

2491 EUR/m2 | 58 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Sud, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1681 EUR/m2 | 116 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vatra satului,fs 31m,1355mp,Dumbravita,260E mp
1
3

Vatra satului,fs 31m,1355mp,Dumbravita,260E mp

IMODIVERS-- 1355mp, 2fs de cate 31m, asfalt, Dumbravita-Central, canalizare gravitationala, 260E mp

1,355 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere in BLOC CU LIFT  - Dumbravita - 0% COMISION
11

Apartament 2 Camere in BLOC CU LIFT - Dumbravita - 0% COMISION

Apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3, într-un bloc prevăzut cu lift. Locuința impresionează prin spațiile luminoase, finisajele moderne și compartimentarea practică, fiind pregătită pentru mutare imediată. Perfect pentru locuit sau investiție, acest apartament ...

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de inchiriat pe 3 niveluri in Dumbravita, pretabila muncitori
13
1

Casa de inchiriat in Dumbravita, zona Nord-Est FOXFORT propune spre inchiriat o casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda, situata in zona Nord-Est in apropiere de Profi, benzinaria Socar, localitatea Dumbravita avand un numar de 9 camere, cu o suprafata utila de 600 mp ...

600 m2

Dumbravita, Timis

Dumbravita zona Cora 2 camere etaj 2
6

Dumbravita zona Cora 2 camere etaj 2

Va ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Dumbravita, zona Cora, Bulevardul Petre Tutea, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje.An constructie 2019.Suprafata utila de 55 mp. Apartamentul are loc de parcare. Compartimentare: - Hol de acces - ...

2294 EUR/m2 | 51 m2

Dumbravita, Timis

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita
7
2

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter, situata in Dumbravita, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 175 mp si teren 1000mp . Anul constructiei este 2025, structura zidarie si ...

2000 EUR/m2 | 175 m2

Dumbravita, Timis

Duplex cu 5 camere de 125 mp si 3 bai, zona Dumbravita
14
2

Duplex cu 5 camere de 125 mp si 3 bai, zona Dumbravita

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Dumbravita, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 125 mp si teren 350 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material zidarie ...

2044 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% Duplex cu 5 camere si teren de 325 mp - Dumbravita
20

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Dumbravita, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 126 mp si teren 325 mp. Anul constructiei este 2015, structura beton, material zidarie ...

2857 EUR/m2 | 126 m2

Dumbravita, Timis

COMISON 0% De inchiriat cladire multifunctionala, VAD excelent, in Dumbravita
10

FOXFORT va prezinta spre inchiriere o cladire, situata pe un teren generos de 2196 mp, cu un front stradal de 44,52 ml, amplasata strategic la strada principala. Aceasta proprietate versatila, construita in 2013, ofera multiple posibilitati de utilizare si investitie datorita caracteristicilor sale si ...

465 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita
10

Apartament cu 4 camere și curte proprie | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios si elegant, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din Dumbravita – strada Oxigen, in imediata apropiere de British School, Dedeman, Auchan si numeroase alte puncte de interes. Proprietatea este amplasata intr-o zona cu dezvoltare ...

2123 EUR/m2 | 106 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 9 camere si suprafata de 397 mp - Dumbravita
19
1

Casa individuala cu 9 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Dumbravita, avand un numar de 9 camere, cu o suprafata utila de 397 mp si teren 535 mp. Anul constructiei este 2005, structura beton, ...

1360 EUR/m2 | 397 m2

Dumbravita, Timis

Comision 0%, Teren Intravilan, 1000mp, 20m Front, Casa ind, Dumbravita
3

Teren intravilan 1.000 mp — Dumbrăvița (zona Kaufland, intrare în localitate) LOCALIZARE: Situat în spate la Kaufland Dumbrăvița, aproape de Casa Timeea – Cofetărie & Laborator, într-o zonă liniștită și dezvoltată, între case, cu acces rapid către toate punctele importante din Dumbrăvița și Timișoara. ...

1,000 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% | Duplex | Dumbravita | 145 mp | 4 Camere |
20
4

COMISION 0% | Duplex | Dumbravita | 145 mp | 4 Camere |

VĂ PROPUN SPRE VÂNZARE – DUPLEX în Dumbrăvița | 145 mp | 237.990 € | COMISION 0% pentru cumpărător Vă propun spre vânzare un duplex modern, la cheie, Dumbrăvița, într-o zonă rezidențială asfaltată și liniștită, foarte aproape de puncte de interes importante pentru rezidenți. Zona este dezvoltată cu ...

1641 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, 54mp, curte 140mp, Dumbravita-Oportunitate de investitii
10

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou din Dumbravita, zona Kaufland, bine întreținut, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și spațiu exterior generos. Imobilul este pretabil pentru firme, cabinet medical, salon, etc. Locuința ...

2907 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timis

Comision 0%, Teren 864 Mp, 20 M Front, Dumbravita, Centura Timisoara
6

Vă prezentăm oportunitatea de a achiziționa un teren intravilan generos, situat strategic la ieșirea din Dumbravița spre Centura Timișoarei. Cu o suprafață de 864 mp și un front stradal de 20 m, această parcelă reprezintă echilibrul perfect între accesibilitate urbană și confortul unei zone rezidențiale ...

864 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% | Duplex cu garaj | Dumbravita | 133 mp | 5 Camere |
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un duplex premium, modern și spațios, situat în Dumbrăvița — una dintre cele mai apreciate și liniștite zone rezidențiale, formată exclusiv din case noi, aproape de oraș și de toate facilitățile. LOCALIZARE Proprietatea este amplasată într-un cartier ...

2225 EUR/m2 | 133 m2

Dumbravita, Timis