Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere la intrare in Giroc.
12

Apartament cu 2 camere la intrare in Giroc.

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in la intrare in Giroc. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Profi, Mega Image, mijloc de transport in comun, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute. Imobilul se vinde la cheie, complet finisat si pregatit ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 Cam-Nou-Lux-Unitatea Militara-Mobilat-Balcon-1 loc Parcare-102.500 Euro! Negociabil
10

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential nou,intr-o zona linistita, in zona Unitatea Militara .Este asezat central , la o distanta de 7 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv 10 minute fata de alte puncte ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Penthouse cu 4 camere pe 2 nivele In Giroc langa scoala.
20
1

Penthouse cu 4 camere pe 2 nivele In Giroc langa scoala.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de tip Penthouse cu 3 camere situat in centrul localitatii Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere avem magazine si supermarket-uri precum Lidl Peny Carrefour Mega Image scoala si gradinita la 3 minute de mers pe jos acces facil ...

973 EUR/m2 | 112 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala zona Giroc- 0%comision
20
4

Casa individuala zona Giroc- 0%comision

LB Invest Imobiliare vă propune în exclusivitate o casă individuala, situată în Giroc, pe strada Mercur. Această proprietate se remarcă prin poziția excelentă la asfalt, cu două fronturi stradale, oferind nu doar un acces facil, ci și o valoare pe termen lung. Construită în anul 2008 pe un teren ...

1400 EUR/m2 | 200 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 Camere, Giroc, str Macilor
10
2

2 Camere, Giroc, str Macilor

Agenția imobiliară Imobexpress land va propune spre închiriere un apartament cu 2 camere situat în Giroc, Cartierul Florilor pe strada Macilor Poziționat la parter Complet mobilat și utilat: inclusiv mașina de spălat vase Încălzire în pardoseală cu centrală termică Răcire cu aer condiționat Preț 400 ...

50 m2

Giroc, Timis

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc
8
1

3 cam bloc nou loc de parcare Giroc

De vanzare, apartamen cu 3 camere, bloc nou, su 53 mp, balcon, open space si 2 dormitoare, situat la etajul 3 din 3, cu acoperis de tigla, loc de parcare inclus in pret, placaje ceramice import, uși interioare, parchet laminat 12 mm AC5, tâmplărie Salamander cu sticla tripan, încălzire în pardoseala ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa. Asfalt. Transport in comun.
11
1

Apartament cu 2 camere in zona Unitatii Militare( aproape de Penny), bloc nou, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, etaj 1, decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, centrala proprie, geamuri tripane, un loc de parcare, aproape de mijloace de transport si magazine, zona asfaltata.DISPONIBIL IMEDIAT. Pret: ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat ap 2 camere, parter, parcare, Braytim
20
5

De inchiriat ap 2 camere, parter, parcare, Braytim

Va propunem spre inchiriere un apartamen in bloc nou in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are 2 camere, hol intrare, living openspace cu bucataria, balcon, hol intermediar, dormitor si baie cu geam. Dispune de centrala proprie, clima, mobilat si utilat. Totodata dispune si de un loc de parcare in curtea ...

50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
2

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1561 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona  Giroc La 3 Minute De Scoala Gradinita
5

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc La 3 Minute De Scoala Gradinita

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat centrala proprie, aer conditionat, bucatarie inchisa, baie cu dus si geam, 1 balcon, su: 60 mp, situata la parter din 3, plus 1 loc de parcare. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona, disponibil imediat, se accepta orice modalitate ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat.Disponibil Imediat.Luminos.Loc de parcare
9
1

Mobilat si Utilat.Disponibil Imediat.Luminos.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, finalizat si disponibil imediat, bloc integral din caramida, la etajul 3 cu spatiu depozitare in pod, se vinde cum se vede in poze, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc langa Profi, parc si mijloc de transport in ...

2070 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Decomandat.37 mp utili.Ideal investite.Bloc nou 2026
9
1

Decomandat.37 mp utili.Ideal investite.Bloc nou 2026

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou 2026, integral din caramida, decomandat, bucatarie inchisa, spatios si luminos, 37 mp utili, incalzire prin pardoseala, disponibil imediat, loc de parcare inclus in pret. Zona Braytim Pret 71.500 euro Pret 0734744765

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.
13

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, in zona Braytim, la etajul 1, cu bucatarie inchisa, ideal pentru investitie sau locuit, este finalizat si disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala si loc de parcare inclus in pret. Pret 79.500 euro Tel. 0734744765

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!
13
1

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2017, integral din caramida, cu 2 bai, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, incalzire prin pardoseala, loc de parcare, mobilat si utilat, 70 mp utili + balcon. Zona Giroc la 5 minute de mers pe jos de Penny, Lidl si Mega Image. Pret 128.000 euro negociabil Tel. ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!
11

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc din 2012, la etajul 2, integral din caramida, cu posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, se vinde mobilat si utilat, Zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 86.800 euro. Tel. 0734 744 765

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim
18

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim

Va propunem spre vanzare un apartamen in bloc nou 2016, in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are 2 camere, hol intrare, living openspace cu bucataria, balcon, hol intermediar, dormitor si baie cu geam si vana. Dispune de centrala proprie, clima, mobilat si utilat. Totodata dispune si de un loc de parcare ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate
11

Bloc nou Finalizat!Bucatarie inchisa!Finisaje de calitate

Vand apartament cu 2 camere, la etajul 3, in bloc nou finalizat, in zona Giroc in spate la hotel IQ, pe langa Profi, bloc integral din caramida, cu incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, loc de parcare inclus in pret. Pret 84.000 euro Tel. 0734744765

2000 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc  etaj 2 mobilat utilat
12
1

Apartament 3 camere Giroc etaj 2 mobilat utilat

Se vinde apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat cu o suprafata utila de 65 mp. situat in Giroc la etajul 2 din 3 cu 3 apartamente /nivel este compus din : living cu bucatarie open space 2 dormitoare spatioase baie balconloc de parcare inclus gratar loc de joaca spatiu verde pentru relaxare ...

1838 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat.Bucatarie inchisa.Mobilat si utilat.Strada asfaltata!
11
1

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, in bloc nou 2026, finalizat si disponibil imediat, pe strada asfaltata, cu incalzire in pardoseala, se vinde cum se vede in poze, iesire pe balcon din fiecare incapere, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc, zona planetelor, langa ...

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Luminos.Finisaje de calitate.Disponibil imediat.ETAJUL 1!
9

Luminos.Finisaje de calitate.Disponibil imediat.ETAJUL 1!

De vanzare apartament cu 2 camere, in Bloc Nou 2026, finalizat si disponibil imediat, la ETAJUL 1, cu doar 9 ap in bloc, finisaje de calitate atat la interior cat si pe exterior, cu incalzire prin pardoseala, balcon generos, loc de parcare. Zona Giroc langa Profi si mijloc de transport in comun in fata ...

2171 EUR/m2 | 41 m2