Imobiliare Giroc Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Penthouse cu 3 camere, 2 bai si 2 terase in Giroc, zona planetelor.
20
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Imobilul ...

1031 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă modernă – prima închiriere | Calea Urseni
20

Casă modernă – prima închiriere | Calea Urseni

Iulius Imobiliare oferă spre închiriere casă modernă – prima închiriere | Calea Urseni Localizare: Giroc – Calea Urseni, complex rezidențial liniștit, cu acces facil către Timișoara O locuință modernă, proaspăt renovată și amenajată cu finisaje contemporane, ideală pentru un cuplu sau o familie care ...

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!
9
2

Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera la parter, in bloc nou. Situat intr-un complex rezidential care cuprinde peste 40 de blocuri. Apartamentul se preda la cheie,obiecte sanitare incluse si loc de parcare. Orientarea acestuia este mixta, deci se bucura de lumina naturala pe tot parcursul zilei. Apartamentul ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat
7
2

Apartament 1 camera, decomandat

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc NOU construit din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in zona Braytim, comuna Giroc, aproape de Uzina de apa, zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz. Suprafata utila a apartamentului este ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere  Giroc cu scara interioara
8
1

Apartament 4 camere Giroc cu scara interioara

In Giroc se vinde apartament cu 4 camere cu scară interioară compus din living cu bucătărie, baie, cameră, și balcon., la mansarda : living și o cameră , suprafata utila 52 mp si mansarda 45 mp, se vinde complet mobilat și utilat la pretul de 107000 euro.detalii 0766881167

1126 EUR/m2 | 95 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc la parter
7

Apartament 2 camere Giroc la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat în Giroc intr-un bloc nou la parter din 3 nivele, cu o suprafata utila de 55mp la parter compus din : hol living, bucătărie, baie, hol , dormitor , 1 loc de parcare ,încălzire in pardoseala cu ,centrala pe gaz, se vinde complet mobilat și utilat la ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Duplex de vanzare cu 4 camere si teren de 290 mp - Giroc
12
1

Duplex de vanzare cu 4 camere si teren de 290 mp - Giroc

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 290 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.
15
4

Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, baie cu geam, videointerfon, ...

1798 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%.  3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
2

Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1744 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere la cheie cu predare imediata !
6
1

Apartament nou 2 camere la cheie cu predare imediata !

Situat în partea de Sud a orașului,complexul rezidențial "PREMIUM RESIDENCE" oferă o alternativă la aglomerația orașului,unde fiecare locatar sa regasească siguranța în cadrul unei comunități,o locație liniștită cu spațiu verde si zone amenajate pentru viitorii propietari. Complexul "PREMIUM RESIDENCE" ...

1656 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou 1 camera-FULL DECOMANDAT
9
2

Apartament nou 1 camera-FULL DECOMANDAT

Dezvoltator imobiliar vand apartament 1 camera full decomandata la cheie in bloc nou construit integral din caramida si izolat cu izolatie de 10cm EPS80, situat in comuna Giroc (zona Braytim). Blocul este situat intr-un ansamblu rezidential de 48 blocuri cu 2 zone de parc amenajate . Suprafata 34 ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat
7
2

Apartament 1 camera, decomandat

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
4 parcele alaturate Giroc
2
7

4 parcele alaturate Giroc

4 parcele alaturate Giroc, la asfalt, in zona strazii Neptun, toate utilitatile, cu posibilitate de constructie case unifamiliale sau duplex-uri. Suprafata de aproximativ 625 mp. fiecare, front stradal 18 m, pret 150 euro mp. + TVA parcela. Telefon: 0721-442227.

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartamente cu 2 si 3 camere Proprietar
10
24

Vand apartamente cu 2 si 3 camere Proprietar

Apartamente noi cu 2 și 3 camere în Giroc Str. Platanilor, jud. Timiș Construim un ansamblu rezidențial modern în comuna Giroc, pe strada Platanilor, format din apartamente cu 2 și 3 camere, având suprafețe utile între 53 și 81 mp. Proiectul este conceput pentru a oferi confort, eficiență și flexibilitate ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!
7

Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 35 imobile + parc privat. Suprafata apartamentului ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
2

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala cu 5 camere, 2 bai la cateva minute de scoala Giroc
14
7

Va oferim casa individuala cu 5 camere, 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere. Etaj 2. Bucatarie retrasa. Decomandat. Bloc nou.
11
2

Apartament cu 2 camere in bloc nou in zona Unitatii Militare, decomandat 46 mp utili si o terasa de 4 mp, etaj 2, bucatarie retrasa care se poate transforma in bucatarie inchisa, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane,parc si magazine in apropiere, strazi asfaltate in apropierea ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
3

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

inchiriez ap 2 camere
8

inchiriez ap 2 camere

inchiriez ap 2 camere, zona braytim, et 1 din 3, mobilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, balcon, lift, loc de parcare. Fara animale de companie.

50 m2

zona braytim, Giroc, Timis

Apartament modern, confort 1 – 52 mp utili + loc de parcare
5
1

Apartament modern, confort 1 – 52 mp utili + loc de parcare

Cauți un apartament bine construit, confortabil și gata să devină „acasă”? Îți propun acest apartament decomandat, cu o suprafață utilă de 52 mp, situat într-o clădire solidă, realizată din cărămidă de 25 cm și izolație de 10 cm polistiren EPS 80 – perfect pentru eficiență termică și liniște. Dotări ...

1769 EUR/m2 | 52 m2