Hartă Listă
Filtre active: Timis Giroc Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament tip studio modern  – design și confort premium - Giroc
5

Apartament tip studio modern – design și confort premium - Giroc

REX Imobiliare vă invită să descoperiți un apartament modern tip studio cu 1 camera, parte dintr-un proiect rezidențial nou, cu finisaje premium, situat într-o zonă liniștită din Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 42 mp, situat la etajul 1/3 si este compartimentat astfel: - hol acces - camera ...

1694 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj 1, zona Lidl din Giroc
7

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etaj intermediar, in zona Lidl din Giroc. Suprafata utila a apartamentului este de 68 mp + 2 balcoane de 12 mp fiecare. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Dispune ...

1662 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala P+M Giroc. Strada linistita doar de case. Comsion 0
14
2

Casa este de tip P+M, individuala. Casa are 140 mp utili + terasa de 18 mp si teren de 500 mp. Front stradal de 25m. Exista si proiect pentru o anexa gandit fiind pentru un laborator de cofetarie. Casa are urmatoarea compartimentare: Parter: hol, living open space cu bucatarie, se poate inchide sau ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament mobilat/utilat | Zona Girocului – fosta Lidia Comision 0
13

Apartament mobilat/utilat | Zona Girocului – fosta Lidia 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – Girocului (zona fostă Lidia). Ideal pentru locuit sau investiție! ________________________________________ ...

1877 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat 2 BALCOANE Giroc
9

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat 2 BALCOANE Giroc

Va oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata utila de 46 mp (53 mp total), situat la etajul 2 din 2, într-o zona linistita. Locuina este compartimentata si include: Bucatarie open-space Living luminos Dormitor cu acces la balcon închis (termopan) Baie cu dus 2 balcoane (unul închis ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera sau 2 terasa generoasa Giroc
14
3

Apartament cu 1 camera sau 2 terasa generoasa Giroc

De vanzare apartament cu 1 si 2 camere, cu suprafete de 31 mp, respectiv 47 mp utili, plus balcon, situate intr-un imobil cu regiumul de inaltime P+2E+M, incalzire in pardoseala, un loc de parcare trecut in CF, materiale de cea mai buna calitate, zona Giroc, la cateva minute de magazinul Profi, parc. Pret: ...

1871 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

3 camere 2 bai terasa de 10 mp Giroc Lidl
13

3 camere 2 bai terasa de 10 mp Giroc Lidl

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dormitor cu dressing cu o suprafata de 83 mp utili, terasa de 10 mp, pe doua niveluri, situat la etajul 3 din 3, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat IN SPATE LA lIDL GIROC, la cateva minute minute de statie ...

1663 EUR/m2 | 83 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 54 mp Giroc
9
5

Apartament cu 2 camere etajul 1 54 mp Giroc

De vanzare aparatament cu 2 camere la limita dintre Giroc si Ghisoda, etajul 1, suprafata 54mp + 6mp balcon, intr-un bloc de forma P+1E+M, constructie 2017. Blocul este amplasat intr-o zona foarte linistita, dublu front stradal, 2 locuri de parcare apartament. Pe fiecare palier sunt doar 2 apartamente, ...

1685 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim
11
12

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 40mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de hotel IQ, zona Braytim. Pret: 69500 euro Telefon. 0723674418

1655 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

3 camere Giroc
16
5

3 camere Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 58 mp la parter în com.Giroc, mobilat complet. Apartamentul este compus din 2 camere, hol mic, baie,living+bucătărie, balcon 4 mp,spațiu de depozitare, BOXA. Are rulouri la toate geamurile iar la balcon rulouri sunt electrice și un loc de parcare. Pret. ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Casa individuala  3 camere 3 locuri de paracare Giroc
6
3

Casa individuala 3 camere 3 locuri de paracare Giroc

Va propunem spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc - Zona Satu Batran, cu suprafata terenului de 260 MP si o suprafata utila de 105MP + terasa acoperita de 11MP, + Garaj 21mp , compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living spatios - Bucatarie inchisa, cu incalzire ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 si parter cu balcon Giroc Aleea cu Plopi
9

Va propunem spre inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 47 mp. Pret. 400 euro Telefon. 0723674418

47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Aleea cu Plopi
4

Va propunem spre inchiriat apartament cu o camera, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1,parter, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, Aleea cu plopi, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp. Pret. 300 euro Telefon. 0723674418

33 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc
8
4

Apartament cu 2 camere decomandat Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Giroc, zona Penny, situat la et.3 3, la prima închiriere, centrală proprie, încălzire în pardosea, aer condiționat și loc de parcare. Pret. 350 euro Telefon. 0723674418

52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 la doar cateva minute de primarie Giroc
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare in luna Iunie. Pret: ...

1900 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere Giroc
13
2

Apartament cu 1 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, suprafata de 31 mp, 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare ...

1900 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc
8
5

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc
10
2

Duplex 3 dormitoare 3 bai in com Giroc

Vă propunem spre închirierea un duplex format din 3 dormitoare, 3 bai, bucatarie open space cu livingul, acces pe terasa din spate, se face din living, bucatarie separata, mobilat și utilat, teren 300 mp, se află situat în Comuna Giroc. Pret: 800 euro, usor neg Tel: 0723674418

115 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc
6
6

Apartament cu 1 camera prima inchiriere Giroc

De inchiriat apartament cu o camera, la prima inchiriere, totul nou, mobilat si utilat, la etajul 1, aproape de parc si magazine, mijloc de transport în apropiere, situat în - Giroc, cu loc de parcare, balcon. Suprafata utila este de 33 mp totul nou, la prima inchiriere. Pret. 300 euro Telefon. 0 ...

33 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
14

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2